Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]

+9
robertzeynep
derya
mervebaşoğul
mrv rkn
SeLiNn~(:*
Forever.EDWARD
Catherine
Bittersweet
BeLLaCuLLen
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Paylaşım Gücü : 41
Lakap : Vamprella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] Left_bar_bleue0/0Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] Empty_bar_bleue  (0/0)

Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] Empty
MesajKonu: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 13:40

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Breaking dawn'dan sonra bir sürü action işte daha ne olsun...

* Aralarına yeni katılan vampir
* BeLLa'nın bir anlık ölümü
* Volturilerin geri dönüşü
* Her zamanki gibi ara bozucu Tanya
* Ayrılık...
* Komedi...
* Ve tabiki Ed ve BeLLs ayrı kalmayacak..

1. Bölümm (:

BöLüm 1 Karmaşa
Tüm Gecemi Kitap Okuyarak Geçirmiştim.Edward Susadığı İçin Avdaydı Ama HaLa GeLmemişti Saat Sanırım 5:30 Civarındaydı.En Sonda Merakıma Yenik Düştüm.
Tam YeşiL Düğmeye Basacaktımki Edward'dan Msj GeLdi -Askım Çok Gecikmem Yarım Saate Ordayım-Ne Olmuştu Bir Sorunmu Vardı.Aşağıya İndim Ve Alice'i Aradım.
"Günaydın Esme Alice'i Gördünmü?"
"Az Önce Çıktı"Kaçırmıştım.TeLefonLa Aramaya Karar Verdim Ve Alice'in Numarasını Çevirdim.İlk ÇaLmada Açtı.
-SeLam,BeLLa Bir Sorun mu Var ?
-Sanırım Alice Edward Nerede Bi Bakarmısın?
Bir Kaç Dakka Sessiz KaLdı.
-Ormanda Yanında Biri Var Tam Net Olarak Göremiyorum.
-SaoL Alice Bitanesin.
Ormana Doğru Koşmaya BaşLadım.Edward'ı Kokusundan Tanımıştım Biraz Daha YakLaştım Ve İnanamıyorum Tanya Buraya GeLmişti.NeLer Oluyordu Çok FazLa SamimiydiLer.
-Edward,Tanya Burda Ne İşin Var.Elİmde Olmadan Ağzımdan Bir HırLama Çıkmıştı.
-Sakin Ol BeLLa Buraya Sadece Eski GünLeri Unutturmak İçin GeLmiş.Tanya Bana Küstahca GüLümsüyordu.
-Edward!
-Hadi Ama TatLım.Ne Yanş Ona İnanmamımı BeKLiyordu?DeLiLik.
-Ona İnanmamımı BekLiyorsun?
-Afedersin BeLLa Geçmişte Çok Şey Yaşadık Ama BunLarı TeLafi Etmek İçin Burdayım.Beni Affedermisiniz ?
-Seni PisLik Sana İnanacağımı Sandın.Dedim Ve Üstüne AtLadım Ama Edward Ani Bir HareketLe Tanya'nın Üstünden Attı.Çok Şaşkındım Herşey Bir Anda Olmuştu.
Sırtım SızLıyordu.Edward'ın İtişiyLe Ağaca Çarpmıştım.
Canım Yanıyordu Ama Çarptığım İçin DeğiL Edward Ona İnanıp Beni SuçLuyordu KaLbim Çok KırıLmıştı...
-PekaLa,Edward Bunu Unutmayacağım
-BeLLa...Ben..
-Tamam Edward Konuşmana Gerek Yok Ben AnLadım
-BeLLa DinLermi...
-Bu Konuyu Evde Konuşacağız!
-Ben 5 Gn Sizdeyim BeLLa Umarım Bir Sorun Olmaz?
-Pis Ucube Bunu Ödeyeceksin!...Eve Koşarak Gittim KaLbim Çok KırıLmıştı Edward Beni İtmişti Hemde Tanya İçin Onu AsLa Affetmeyecektim...
2,3 Saat Sonra Alice Geldi Direk GözüyLe Beni Aradı Ve Yanıma Koştu.
-BeLLa İyimisin Birisini Seni Ağaca İterken Gördüm Sanırım Bu Tanya.ÖyLe Olmasını DiLerdim Ama DeğiLdi...
-Hayır Alice O Edward'dı.Şu An AğLıyor Olmayı DiLerdim Tüm Acı İçimde KaLmıştı.
-Ne..Ama NasıL..?
-Edward GeLince Ona Sorarsın.
-Tamam BeLLa,ElbiseLerini HazırLadım.BoşLuğa Bakarak Konuştu(GeLeceğe).Nessie Birazdan Uyanır Klübeye Git.Elbisen Yatağın Baş Ucunda.
-Tamam Alice SaoL Beni Bir Tek Sen AnLıyorsun.Yanama Bşr Öpücük Kondurdu Ve Koşarak Odasına Çıktı.
Klübeye Doğru Yavaş Yavaş Yürüyordum Sonra Koşmaya BaşLadım.Nessie HaLa Uyuyordu.Onu Alnından Öptüm Ve Odaya Gidip KıyafetLerimi Giydim.Sonra Kapının AçıLdığını Hisseddim GeLen Edward'dı.

Bi Kaç Yoruma Devam EdebiLirim Kaptırdım Kendimi

lol!
http://teamtwilight.twilight-vampire.com/forum.htm
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] Left_bar_bleue0/0Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 18:05

çok güzel gidiyosun canım devam etmelisin bnce +1 .Very Happy süper

En son -Eclipse- tarafından Cuma 26 Şub. 2010, 18:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 18:06

Saol cnm keyfim yerine geldi bir kaç yoruma daha koyarım hemen sevgi
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 18:10

çok beğendim süper olmuş canım (+1)
devam et kuzumm süper lol!
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 18:14

Tamam atıyorum diğer bölümü ama flood olmasın şimdi biri mesaj atabilir mi altıma utan
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 18:19

devam devam süpersin kalp
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 18:28

2.BöLüm - Büyük Acı
Edward

Gece geç saatlerde avlanaya çıkmıştım.Şimdiden BeLLamı çok özlemiştim.İyice doyduğuma karar verdim.
Tam eve dönüyordumki yolda Tanya'yı gördüm.
-Tanya burda ne arıyorsun?
-Beni gördüğüne sevinmedinmi tatlım?.dedi ve bna doğru yaklaştı bir hamle ile oradan uzaklaştım.
-Tanya kes şunu ne arıyorsun burda?
-Tamam,tamam sadece..
-Sadece ne ?
-Ben eski günleri unutturmak için buradayım BeLLa ve seni çok üzdüm biliyorum lütfen beni affet.
Düşüncelerinde gerçektende kötü bir niyet yoktu ama ben bu konudan biraz huylanmıştım
-Hadi ama Edward affet beni lütfen.
Gerçekten çok korumasız görünüyordu ona bir şans verdim.
-Pekala ama evde sorun istemiyorum
-Tamam zaten sadece 5 gün burdayım.
Saat 5:40 civarındaydı BeLLa'nın ben merak ettiğini düşünüp bir mesaj bıraktım.
Biraz daha konuştuktan sonra eve doğru yürüdük Tanya gerçekten çok içten davranıyordu.
Yolda BeLLa'yı gördüm.Hemen telaşlanmıştı ne sanıyordu onu bıraktığımı filanmı çok delice bir düşünceydi.
-Edward,Tanyanın burda ne işin var.Tanya'ya doğru bakıp hırlıyordu.
Kavga çıkacağındn korkuyordm.
-Sakin ol BeLLa buraya sadece eski günleri unutturmak için gelmiş
-Edward!
Bunu söylereken sesini yükseltmişti ah.. herşeyi yanlış anlıyordu.
-Hadi ama tatlım.
-Ona inanmamımı bekliyorsun?.Tanya hemen söze başladı.
-Afedersin BeLLa geçmişte çok şey yaşadık ama bunları telafi etmek için burdayım beni affedermisin?.
Ne kadarda masumdu.
-Seni pislik sana inanacağımı sandın.
Dedi ve Tanya'ya Saldırdı.Elimde olmadan tek bir hareketle BeLLa'yı Tanya'nın üstünden attım.
BeLLa ağaca çarpmıştı.Ben ne yapmıştı bunu nasıl yapardım birden kim olmuştum böyle hemen BeLLa'nın yanına doğru gittim.
-Pekala,Edward bunu unutmayacağım.
Hayır Hayır ne yaptım ben onu çok kırmış olmalıydım.
-BeLLa...Ben..
Tam Olanları Anlatacaktımki BeLLa sözümü kesti.
-Tamam Edward konuşmana gerek yok bn anladım
-BeLLa dinlermi...
Tekrar sözümü yarıda kesişti beni dinlemiyrdu.
-Bu Konuyu Evde Konuşacağız
Yüzünde acı dolu bir ifade vardı.Ne yapmıştım ben tanrım lanet olsun bana,biricik yaşama sebebimi bu saçma konu yüzünden kırmıştım.
Cehennemin en dip köşesinde yanmayı hak ediyordum.Hemen Tanya'yı orda bırakıp koşarak eve gittim Alice'i bulup BeLLa'yı sordum hemen bana kötü bir bakış attı.
-Bunu nasıl yaptın Edward BeLLa çok üzgündü neredeyse ağlayacağına emin olacaktım onu çok kırdın git ve gönlünü al.
Alice'in bu lafları sayesinde kendimden daha fazla nefret ediyordum.
Hemen kulübeye doğru koşmaya başladım.BeLLa bizim odamızdaydı üstnüü değiştirmşti hemen gidip gönlünü almalıydım.Beni affetmeyebilirdi bunu hakediyordum.

BeLLa'dan Devam

Gelen Edward'dı Aslında onu tüm kalbimle affetmek istiyordum ama yaptıklarını düşündükçe hala canım yanıyordu.
-Meleğim?
Sanki bana dememiş gibi davrandım arkadan gelip belime sarıldı ve saçlarıma öptü.
-BeLLa aşkım ben çok üzgünüm yaptığım çok kötüydü beni affetmeyebilirsin bunu hakediyorum ama unutmaki bitanem seni çok seviyorum.Seni böyle gördükçe kendimden daha çok nefret ediyorum.
Hala konuşmuyordum aynaya donmuş bir şekilde bakıyordum.Bir ara Edward telaşlandı.
-BeLLa?.
Konuşmak istiyordum ama konuşamıyordum konuşursam kötü olacaktı yine kavga edecektik ben onu bu kadar çok severken-tam devam edecektimki Edward Düşüncemi yarıda kesti.Beni Sarsarak
-BeLLa aşkım beni telaşlandırıyorsun iyimisin?
En sonunda konuşmaya karar verdim bu böyle gitmeyecekti.
-Bunu Nasıl Yaptın Edward ?.
Sesim Çatlamıştı konuşabildiğime inanamıyordum.
-BeLLa ben ne yaptığımı bilmiyorum beni affetmek zorunda değilsin istersen bir kaç gün evde olmam ama lütfen böyle durma.Tanya'nın düşüncelerinde hiç birşey yok BeLLa bana güven.
Hala onu koruyordu artık birşey hissetmiyordum.
-Sana güvenim sonsuz ama o pisliğe güvenmiyorum ve hala onu koruyorsun Edward!.
-BeLLa ben onu korumuyorum sadece o çok masumdu bize zarar vermesi imkansız.Ormanda sadece ona acıdığım için seni tutacaktım ama sanırım seni fazla incittim.
-Kendine hakim olabilirdin Edward demekki beni o kadarda çok sevmiyorsun
-TatLım Bak lütfen beni anla ben seninim bunu unuttunmu böyle ya-
-Ben susadım biri beni ararsa ormandayım.Bu sefer pencereden atlamayı tercih ettim en kısa yol.Koşarak ormana gidiyordum arkamdan kimse gelmiyordu güzel...
Bir kaç geyik devirdikten sonra doyduğumu farkettim tam gidecektimki yolda Tanya'yı gördüm.
-Selam BeLLa ne oldu neden bu saatte dışardasın bakalım
-Kes sesini Tanya!
Onu hemen burda öldürebilirdim numara yaptığını biliyordum kötü bir kahkaha attı.
-Ne oldu küçük BeLLa Edward benden sonra senin yanınamı koştu hemen.
Ne şaçmalıyordu bu böyle?Hey bir dakika nasıl onun yanından?
-Ne saçmalıyorsun sen?
-Edward geçirdiğimiz geceyi sana söylememiş heralde.
Geçirdikleri gecemi ama bu nasıl kendimi tutamadım ve Tanya'nın üstüne atladım.Beni bir hamlede yere attı.
-Edward artık benim bunu kabullen!.
-HAYIR!...Acı bir çığlık attım.
Tanya Edward'ın geldiğini duyup çoktan kaçmıştı.Birden gözümün dolduğunu hissettim ama nasıl bu imkansızdı.Evet ama ben hıçkıra hıçkıra ağlıyordum.
Edward hemen koşarak yanıma geldi.
-BeLLa! BeLLa iyimisin?Ama sen ağlıyorsun.Acıdan konuşamıyordum bunu bana nasıl yapmıştı.Tanya ve o bunu tahmin etmeliydim tanrım buda neydi böyle herşey başıma yıkılmıştı.
-Bella cevap ver Bella!.Ayağa kalktım koşarak uzaklaşmayı düşünüyordum.Heryer bir anda karardı ve sanırım yerdeydim hiç birşey düşünemiyordum.Sadece kulağımda Edward'ın sesi vardı.
-BeLLa uyan konuş benimle lütfen!

* ArkadaşLar Bu Kötü Oldu:(.Ama Yeni Bölüm Yazmak İçin Heyecanlıyım Umarım Beyenmişinzdr YorumLarı bekliyorum..
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 26 Şub. 2010, 18:41

güzeldi canım..
devam devam bravo
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 10:21

Kimse farketmemiş ama neyse Sad
Yb atıyorum ben (:
3.BöLüm -Şok

-BeLLa uyan lütfen hadi hayatım kalk bırakma beni
Ne yapacağımı bilmiyorum hayatımın merkezi yerde yatıyordu ve benim elimden hiç birşey gelmiyordu.Lanet olsun neden hep onun başına geliyordu.
Sonunda Düşünmeye BaşLayabildim.
BeLLa'yı Kucağıma Aldım Ve Koşarak Eve Gittim.Hemen CarLisLe'i Bulmalıydım Odasına Koştum.Carlisle beni ve bellayı öyle görünce telaşlandı.
-Edward ne oldu böyle?
-Bilmiyorum CarLisle bulduğumda ağlıyordu sonra birden ayağa kalktı ve bayıldı
-Ama bu imkansız
-Hadi CarLisLe bir şeyler yap
Tamam anlamında başını salladı.
-Çıksan iyi olacak Edward
-Ama Carlisle
-Edward çıkmalısın
Odadan çıktım ve oturdum ona ne olmuştu nasıl olmuştu hala şoktaydım en iyisini Carlisle bilirdi beklemeye başladım.Ben beklerken birden Tanya koşarak yanıma geldi.
-Edward neler oluyor böyle
-BeLLa ona birşey oldu bir anda bayıldı bilmiyorum ben..
-Gerçektenmi ne olduki
-Bilmiyorum
-Çok üzüldüm yardım edeceğim bir şey olursa söyle
-Tamam sen gidebilirsin.
Tanya BeLLa'nın durumuna üzülmüştü onu sevmeye başlamıştım.Tanrım ne diyordum ben belkide bu benim yüzümden olmuştu.Carlisle odadan çıktı.
-Sanırım BeLLa şok geçirmiş
-Ne şoku nasıl olmuş
-Bende pek bişey bulamadım
-Peki ne zaman uyanacak?
-En Az 1 yada 1 buçuk saat sonra uyanmış olur.
Dedi ve aşağıya indi.

BeLLa'dan Devam =)

En son Edward'ın Sesini Tekrar Duydum.
-BeLLa uyan lütfen hadi hayatım kalk bırakma beni
Bilincim yerine geldiğinde evdeydim Carlisle'nin çalışma odasında yatıyordum ve sonra Edward geldi.Onu göremiyordum ama duyuyordum.
-BeLLa'm uyan artık ben sensiz ne yaparım.
Edward hala burdaydı ve elimi tutuyordu ya Tanya'nın dedikleri konuşmak istiyordum ama olmuyordu kıpırdayamıyordumda Edward Tanya ileydi artık yaşamamın bir anlamı yoktu Edward'sız bir dünya...
Ama uyandığımda bunları ona soracaktım Tanrım neden hep bendim neden hiç bir şekiLde rahata eremiyorduk.Tek istediğim 3ümüzün mutlu ve güzek bir sonsuzlukta yaşamasıydı.
3ümüz Reneesme'yi düşünmemiştim Alice ona bakıyor olmalıydı peki kızıma ne diyecektim ben şimdi.Baban bizi bıraktımı diyecektim demesi bile acıydı.Bana bunu nasıl yapmıştı?Aslında hata bende Tanya ile ben karşılaştırılamazdım.
Tanya br güzeLLik abidesi gibiydi ben onun yanında hiç bir şeydim.Umarım Edward mutlu olurdu evet tek istediğim buydu.Reneesme olmasaydı çoktan ölmüştüm ama kızım için yaşayacaktım.Edward biriyle konuşuyordu sanırım bu Carlisle'dı.
-Sanırım BeLLa şok geçirmiş
Şokmu geçirmiştim sanırım hatırlıyordum.
-Ne şoku nasıl olmuş?
-Bende pek birşey bulamadım
-Peki ne zaman uyanacak
-En az 1 yada 1 buçuk saat sonra uyanmış olur.
Bu kadar azmıydı ben heralde bu olayları kaldıramayıp 2 3 gün yatacağımı sanmıştım.Keşke hiç uyanmasa

Tanya'dan Devam =)

Evet sonunda istediğimi elde etmiştim BeLLa salağı dediklerime inanmıştı Edward'ın benle olduğunu sanıyordu.Ne kadarda kolay olmuştu Edward'da bana inanmıştı bile ama tabiki bu oyun burada bitmeyecekti.
Voltriler en az 1,2 aya burdalardı büyük bir savaş olacaktı mükemmel.BeLLa kesinlikle çoktan gitmiş olacaktı ve kimse onları koruyamayacaktı Edward'da benim yanımda olacaktı onu savaşa dahil edemezdim heralde.
Edward beni saf ve çaresiz görüyordu onu en hassas noktasından vurmuştum ve buna devam edecektim BeLLa'dan kurtulmuştum bile zaten o odada ölecekti.Ve Edward bana kalacaktı sonsuzluğumda hiç bu kadar mutlu olmamıştım...
Eğlence Daha Yeni Başlıyordu...
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 10:28

Kimse farketmemiş ama neyse
Yb atıyorum ben (:
neyi farketmemişiz?
çok güzel gidiyorsun devam lütfen.. bravo
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 10:33

Saol cnm sen varsın neyseki (:
Şimdi bir tane daha atarsam çok hızlı olmaz mı
utan
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 11:22

şimdi konuya el atmam gerekiyor. Hikayeni okumadım ama en kısa zamanda okuyacağım.
Fakat yeni bir siteyiz. Üyelerimiz hikayelere gereken özeni göstermeye bilir. Umarım zamanla gelişir.

Hikayeni yayınladığın için teşekkür ederim ama yorumlara bağlı olarak bölüm yayınlaman hoş değil. özellikle ö.m atman . bunun tekrarlanmamasını istiyorum. İyi forumlar dilerim . Admininiz Banu
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 13:44

Hmm peki nasıl haber vereceğim bölüm geldiğine (:
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 13:45

bölüm geldiğinde başlığı değiştirebilirsin yeni bölüm geldi diye yada hikayeni sürtekli takip edenlere mesaj gönderebilirsin canım
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 13:46

biz takip ediyoruz görürüz.
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 13:50

[b]Tamam,saol (:
Bilgi için teşekkür (:
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 13:59

her zaman canım
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 15:09

BöLüm - 4-Uyanış

Ed'den Devaam =)
Orda GözLeri KapaLı Dururken İçim Acıyordu Bir An Kıpırdandığını Hissettim
-BeLLa Aşkım?
Cevap vermiyordu ama beni duyuyordu evet buradaydı.Fısıltılı bir ses tonuyla konuştu
-Edward kulübeye git
-Burda kalsam olmazmı canım senin için çok telaşlandım
-Gerçektenmi
-BeLLa ne diyorsun sen?
-Kulübeye git ben geliyorum
-Tamam seni bekliyor olacağım bitanem
Alnına bir öpücük kondurdum ve kulübeye doğru yavaş yavaş gitmeye başladım.BeLLa uyamıştı zaten tek istediğimde buydu.
Üstümü değiştirdim ve BeLLa'yı beklerken kapı çaldı gelen Tanyaydı.
-Merabe Edward gelebilirmiyim ?
-Tabiki gelebilirsin
Bu arada hala aklında bir hata arıyordum ama yoktu ona gerçekten inanmıştım.Tanya'ya bir bardak kan koydum ve yerime oturdum.
-Ben sana birşey söyleyecektim
-Söyle
-Ben...
-Sen ne ?
-Ben HaLa seni seviyorum Edward hemde deliler gibi sende bana karşı boş değilsin bunu anladım.
-Tanya neler saçmalıyorsun sen bö-
Sözümü bitirmeden geldi ve dudağıma yapıştı bunu zihninde görememiştim bana oyun oyun oynamıştı hemen onu ittim ve kapıdan bir gümbürtü geldi.Hemen Kafamı Kapıya Çevirdim.
-BeLLa!
-Edward bunu bana nasıl ama..
-BeLLa yanlış anladın gerçekten dinle beni
-Evet seni dinleyecektim ama bu büyük bir hayal kırıklığı Edward onu seviyorsan söyle ben aranızdan çekilirim ve bir dahada karşına çıkmam.
-BeLLa neler diyorsun böyle sen bana inanmıyorsan ona sor
-Hadi ama Edward BeLLa'ya yalan söyleyemezsn değilmi tatlım.BeLLa o beni çok seviyor çık aramızdan
-BeLLa ona mı inanacaksın bana mı ?
-Ben...
CümLesini tamamlayamadan yerdeydi.
-BeLLa! BeLLa kendine gel lütfen Tanya yardım et bana
Koltuğa baktığımda yoktu BeLLa'yı odaya çıkarttım.Tanrım BeLLa'ya inanmalıydım kendimi asla affetmeyeceğim ben nasıl bir yaratığım böyle Tanya'ya inandım onu korumasız sanmıştım ve
BeLLa'mı çok üzmüştüm hemde çok ilk önce onu yaralamıştım sonra benim yüzümden şok geçirmişti ve en kötüsü beni yanlış anlamıştı bunu Tanya'ya ödetecektim kesinlikle.İlk işim BeLLa'ya gerçekleri anlatmak olacaktı ama BeLLa artık beni dinLemezdiki.
Bunu Alice'den isteyecektim BeLLa onu dinlerdi Alice'i aradım ve herşeyi anlattım.Kabul etti ve kapattı BeLLa'm Ben ne yapmıştım bir anda nasıl bir canavara dönüşmüştüm.
BeLLa adeta bir melek gibiydi onu böyle görmeyi özlemiştim bana uyumasını anımsatıyordu.Uyandığında benden nefret edecekti ama unuda hakediyordum ama o hep mutlu olsun beni artık sevmesede bu bana yeterdi.
KesinLikLe...

BeLLa'dan o Sahne =)
Tamamen uyandığımda Edward yoktu kulübede beni bekliyor olmalıydı aşağıya indim ve biraz oturup kendime gelmeyi planlıyordum.Üstümü değiştirdim ve kulübeye doğru koşmaya başLadım.
En azından tüm bunların içinde koşmak bana huzur veriyordu.Kulübenin ününe geldim ve kapıyı açtım.
Keşke Açmasaymışım İçeride Edward ve Tanya öpüşüyorlardı.Tüm dünyam başıma yıkılmıştı bu sefer olamayan kalbimde sadece bir hissizlik vardı.
Edward geldiğimi anlamıştı hemen bana seslendi.
-BeLLa!
Kelimeler ağzımdan zorla çıkmıştı
-Edward sen..bunu...nasıl...
-BeLLa yanlış anladın gerçekten dinle beni
-Evet seni dinleyecektim ama bu büyük bir hayal kırıklığı Edward onu seviyorsan söyle ben aranızdan çekilirim ve bir dahada karşına çıkmam.
-BeLLa neler diyorsun böyle sen,bana inanmıyorsan ona sor
-Hadi ama Edward BeLLa'ya yalan söyleyemeyiz değilmi tatlım.BeLLa o beni çok seviyor çık aramızdan
-BeLLa ona mı inanacaksın bana mı ?
-Ben...
Tekrar bilincimi kaybetmiştim yerdeydim ve çok acı cekiyordum çok fazla artık tüm vücudum hissizleşmişti sonra karanlık...

Buda Biraz Saçma Oldu Ama İdare Edin santa
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 256

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 22:08

tatlım tmm çok güzel de bnm anlamadığım en son şafak vaktinde tanya bişi yapmadıki bellaya yada edwarda nie öfkeliler tanyaya bn pek anlamadım:S
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyPaz 28 Şub. 2010, 18:13

Hahaha belirtmemişim lol! başka bir sitede yazdığım için direk kopyalıyordum ne var ne yok Very Happy
Unutmusum onu Very Happy
*Tanya bulabildiğimiz en iyi günah keçisiydi Edward'a asılmak konsunda Very Happy
Bu arada yb Very Happy
BöLüm 5-Gidiş

BeLLa'dan Devam =)

[b]Sabaha karşı uyanmıştım uyanmıştımmı bu kelimeye çok yabancıydım artık.
-BeLLa'm uyandınmı?
-Reneesme senmisin bebeğim ?
-Sence benim Reneesme'ye benzer bir halimmi var ?
Gözümü açtım Edward buradaydı yanımda onun burada ne işi vardı beniş çok sinirlendirmişti.
-Edward senin burda ne işin var senin biricik Tanya'n var onun yanına gitsene.
-BeLLa bırak anlatayım lütfen
-Tamam bu sefer sakin bir biçimde seni dinleyeceğim ama bu son
Gözlerinin içi gülmüştü heyecanla anlatmaya başladı.
-BeLLa bak ben sana inanmamakla büyük bir hata ettim biliyorum şu an benden nefret ediyorsun ama (yinede düğünümüze seni bekliyoruz )ben yaptığım hatanın farkındayım.
Bana ne istersen yaparım dün gece benim isteğimin altında bir hareket değildi aşkım gerçekten Meğer Tanya beni inandırmak için zihninin gerçek tarafını benden saklıyormuş nerden bilebilirdimki
sen gelmeden önce kapı çalmıştı Tanya gelmişti böyle birşeyin olacağını beklemiyorum ve düşüncelerindede yoktu.Sonra birden bana yaklaştı ve-
-Sen onu öptün değilmi buda bilerek olmamıştır zaten istem dışı birşey öyle değilmi?
-BeLLa lütfen dinle daha bitirmedim.Bana yaklaştığında şüpelenmiştim ama bundan değil sonra birden beni öptü ben tam onu iterken sen geldin ve yanlış anladın.
-Buna inanmamımı bekliyorsun yani
-BeLLa lütfen ama
Dedi ve en masum şekliyle bana baktı onu nasıl üzebilirdimki ama o beni üzmüştü.Biraz daha bekleyecektim
-Peki ama beni ittiğine ne diyorsun odamı Tanya'nın suçu yani?
-Hayır orda ben sana zarar gelmesinden korktum
-Peki Peki ozaman Tanya ile geçirdiğiniz gece?
Bunu söylerken sesim çatlamıştı neredeyse ağlıyormuş gibi çıkıyordu.
-Ne gecesi?
-Edward bilmiyormuş gibi yapma Tanya hepsini bana anlattı.
-Ne gecesi BeLLa sana yalan söyLemiş gerçekten ortalığı karıştırıp gitti.
-Peki bende bir tane soracağım orda çığlık attığın zaman neden ağlıyordun ve nasıl ağlamıştın biz ağlayamayızki?
-Orda Tanya bana sizin geçirdiğiniz geceyi ve senin onu çok sevdiğini söyledi.Sanırım acının etkisiyle şok geçirdim ve gerisini sende biliyorsun.
-Buna inanmıyorum sen ona inanmışmıydın ?
-Sende ona şnandın Edward
-Aşkım yaşananlar için çok üzgünüm bir kaç gün evde olmayacağım seni rahat bırakacağım iyi dinlen
Dedi ve kapıya doğru yöneldi.Gitmemeliydi bunu istemiyordum onsuz daha çok acı çekecektim bunu bilmiyormuydu zaten.
-Edward...
-Efendim aşkım
-Gitme Lütfen
-GitmeLiyim Bella kadanı toplamalısın kararını verdiğinde ben bizim çayırımızda olacağım oraya gelirsin.
-Edward
Çoktan çıkmıştı bile ben onsuz ne yapacaktımki çayırımız...beni çayırımızda bekleyecekti en kısa zamanda yanındaydım...
Kulübeden çıkıp bebeğimin yanına gittim bu günlerde onu çok ihmal etmiştim eve geldiğimde Nessie Ağlıyordu.
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyPaz 28 Şub. 2010, 19:41

aaaaaaa Nessie neden ağlıyor??? ağla
bu arada canm çok güzel gidiyorsun bravo lütfen devam et ben de okuyordum ama yorum atmaya fırsatım olmamıştı şimdi sen kimse fark etmedi deyince atmak istedim Very Happy
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyPaz 28 Şub. 2010, 19:48

güzel gidiyorsun canım devam ett..
nessie ağlamasın yaa yazıkk ağla
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyÇarş. 03 Mart 2010, 23:39

Arkadaşlar bölümü bir ara atamayacağım ben aldığım için yayınladığım bir siteden sitede açılmıyor Sad ama bir yolunu bulacağım (:
mervebaşoğul
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
mervebaşoğul

Paylaşım Gücü : 2

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyCuma 05 Mart 2010, 20:07

inşallah bulursun Sad study çünkü çok beğendim
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptySalı 09 Mart 2010, 14:39

Bende cok begendim tatlım Very Happy
En kısa zamanda yeni bölümünü bekliyoruz
Harikasın bravo bravo yuppi
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyÇarş. 10 Mart 2010, 18:26

BeLLa'dan Devam (:

BöLüm 7-Voltriler

-Tatlım ne oldu neden ağlıyorsun?
-Anne senle babam kavga etmişsiniz
-Nessie nerden çıkardın bunu öyle birşey yok
-Alice halam söyledi
Alice'e kötü bir bakış attım
-Ne yapabilirdim sizi çok merak etmişti b ende küçük bir tartışma dedim
-Tamam,Bebeğim acıktınmı?
-Aslında evet
-Gel bakalım ozaman
-Koca Bir Bardak Kana Ne Dersin
-Yaşasıın
Reneesme'yi doyurduktan sonra odama çıktım ve yatağın üstünde olanları düşünmeye başladım...
Birden Alice odaya hızlı bir şekilde girdi.
-BeLLa Voltriler geliyor
-Ne nasıl neden geliyorlar bize yaptıkları yetmedimi yani
-Hayır hayır yanlış anladın Nessie'ye bakmaya gelecekler vampir dünyasında ilk kez yarı vampir yarı insan görecekler 2 3 haftaya burdalar
-Saol Alice Tanya'da yanlarındamı?
-Evet Oda Geliyor
İçimi büyük bir hırs kaplamıştı hala gelebilecek yüzü varmıydı!
Edward'a bir mesaj çektim
-Edward hala ordamısın?-
Yanına gidecektim en iyi karar buydu onsuz yaşayamazdım.

Ed'den Devam =)

Sabah olmuştu çimlere biraz uzandım ve düşünmeye başladım tüm bu olanları Tanya'nın beni nasıl kandırdığını hala kendimden nefret ediyordum hemde ölesiye.
Birden mesaj sesiyle titredim mesaj atan BeLLa'ydı ilk telaşlanmıştım bende ona bir mesaj attım.-Evet hala burdayım canım-Beni affetmişe benziyordu bunu haketmiyordum ben ona kötü davranıyordum onun canını yakıyordum ama hala o çok iyimserdi.
Tekrar telefon sesiyle irkildim.Arayan Alice'di.
-Ne var Alice
-Voltriler geliyor Edward
-Ne neden geliyorlarki
-Nessie'yi görmeye geliyorlar
-Tamam,BeLLa'nın haberi varmı
-Evet ona söyledim en kısa zamanda evde ol BeLLa meraktan ölmek üzere
-Tamam
BeLLa beni hala merak ediyordu yüzümde küçük bir tebessüm oluştu.Hemen kendimi topladım şimdiden böyle mutlu olmamalıydım BeLLa'nın bana gel demesi gerekiyordu.Birden Köşede BeLLa belirdi tanrım 1 gün içerisinde çok fazla güzelleşmişti.
Yada ben onu çok özlemiştim.Bence 2side
-BeLLa burada ne arıyorsun?
-Seni
Dedi ve yanıma uzandı.
-Beni affettinmi?
-Tabiki Tatlım ben seni suçlamıyorum
Dedi ve beni öptü bende öpücüğüne karşılık verdim onu çok özlemiştim bunun tadını çıkartıyordum.1 gün içerisinde bir insan(vampir)bu kadar mı güzelleşirdi.O çok göz alıcıydı birden beni öpmeyi kesti.
-Sorun ne BeLLa?
-Voltriler geliyormuş
-Biliyorum Alice banada söyledi
-Herneyse umarım sorun çıkartmazlar
Tekrar beni kendine çekti ve öptü.
Ve bir kaç dakika sonra yine durdu
-Bu sefer sorun ne ?
-Şu sıralar Reneesme'yi çok ihmal ettik Edward bunu telafi etmeleyiz ayrıca sensiz ev aynı bir cehennem gibi benimle geleceksin değilmi?
Onla gitmelimiydim aslında biraz daha kafa dinleyebilirdi ama hem ben onu çok özlemiştim hemde Voltrilerin konusu açılmışken onu yanlız bırakamazdım.
-Pekala bana bir ceza vermiyecekmisin peki?
-Hmm.. Aslında bu iyi bir fikir olurdu ama seni çok özledim
Bende onu inanılmaz derecede özlemiştim onu kendime çektim e tekrar öptüm bu sefer kesilmemesi için birbirimizi sımsıkı sarmıştık.
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyÇarş. 10 Mart 2010, 18:59

gerçekten süper yazıosun alkış devam et lütfen... Smile
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyÇarş. 10 Mart 2010, 19:36

çok gzl yhaa lütfen devamını en kısa zamanda paylaş sevgi bravo
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyÇarş. 10 Mart 2010, 20:03

Tamam devamı belki bu gece belki yarın söz (:
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]   Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem] EmptyÇarş. 10 Mart 2010, 20:11

oleyyyy yuppi

Breaking Dawn'ın Devamı... [Hikayem]
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Yine breaking dawnın setinden bir video
» Saçmaladığım hikayem. Vampirler daha sonra giriyor.
» şafak vakti nin devamı
» şafak vaktinin devamı
» Summit Twilight Devamı Bree Tanner Filmi Mi Planlıyor?