Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor Left_bar_bleue0/0Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor Empty
MesajKonu: Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor   Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor EmptyC.tesi 20 Mart 2010, 21:47

Kellan lutz'a Cosmopolitan’s Fun Fearless Male Awards'da kurtadamların yeni vampirler mi diye sorduk
"Bir kurtadam aynı zamanda vampir olabilirmi? bu biraz garip olurdu. hem kan emmek hemde tüm o kılları olmak?.ilginç olurdu .Büyük kıllı bir köpekle cinsel bir fetiş yapabileceğimi sanmam.Beni tahrik edeceğini düşünmüyorum" diyor kellan.

"Bana göre vampirlerin gizeminde seksilik var, baskın açıdan . kurtadam? köpeğim üzerime salyalarını akıttığında bundan hoşlanmıyorum. kıllı ,bıyıklı bir kızı öpebileceğimi sanmıyorum .belki normal formundayken . harika , ama vampirler gibi değil. biz kanatlı canavarlara dönüşmüyoruz. "

hmm peki hayatındaki kadınlar için brezilya ağdasını gerekli buluyormu?

"ne yaptıkları umrumda değil. Dürüst olanları çekici bulurum . yüzü görmek , birine çekici gelmek, sizin için böylemi bilmiyorum ama genellikle çok geç olana kadar herşeyi görmem .Yüz sizi içeri çeken şeydir, sonra kim olduklarını öğrenirsiniz. bunlar adımlar. gerçekten önemli değil. "

Annalynn ile olan ilişkisini konuşurken daha korumacı davranıyor. onun hakkında en sevdiği şey nedir?

"çilekler "diyor. ona soruyu tekrar sormayı düşünüyorum ama o ne demek istediğimi biliyor. "çilek en sevdiğim yiyecek ve meyve. onlar güzel ve lezzetli" peki. akıllıca .15 martta 25. doğumgününü kutlayacak olan kellan özel bir hediye arıyor olmalı

"sadece arkadaşlarla vakit geçirmek. çok meşgul oluyorsun ve herzaman çalışıyorsun ,bu sadece benim doğum günüm için olmamalı. sadece arkadaşlarımla vakit geçirmek için "

Twilight fanlarının onun ilgisini çekmek için yaptığı en çılgınca şey neydi ?

fanlar harika. en çılgıncası size doğur koşmaları ve size palanga takmaya çalışmaları .onları kucaklamaya çekinmiyorum. ama ben büyük bir adamım ,onların yüzünü gördüğünüzde size sanki halat falan bağlayacaklarmış gibi görünüyor. bu sanki" hey güvenlik buna dikkat et "demek gibi. bazıları kelepçe getiriyor . birisi gerçekten kelepçe çıkardı ve beni eve götürmek istedi. bu eğlenceli olurdu sanırım."

kaynak:ok mag

kaynak:twılıghtfantr
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor Left_bar_bleue0/0Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor Empty
MesajKonu: Geri: Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor   Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor EmptyPerş. 25 Mart 2010, 14:46

kelepçe mi ahahahahahhhh hıhı hıhı

Kellan bikini ağdası hakkında konuşuyor ama annalynn hakkında susuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Bağış Hakkında Konuşuyor
» Ashley Kristen hakkında konuşuyor...!!
»  Kristen Stewart Çocukluğu Hakkında Konuşuyor
» Peter Rob,Kristen Ve Taylor Hakkında Konuşuyor
» Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor