Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rising Sun ( Yükselen Güneş) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Rising Sun ( Yükselen Güneş) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rising Sun ( Yükselen Güneş)

+10
ßellacullen
mrv rkn
brookekin
Derya CULLEN
dewil
ecemBlack
Twilight110
seyhan
Forever.EDWARD
june
14 posters
YazarMesaj
june
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
june

Paylaşım Gücü : 344

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Rising Sun ( Yükselen Güneş) Left_bar_bleue0/0Rising Sun ( Yükselen Güneş) Empty_bar_bleue  (0/0)

Rising Sun ( Yükselen Güneş) Empty
MesajKonu: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyPtsi 28 Ara. 2009, 21:41

ArslanResmi kaynaklardan duyduğumuza göre Twilight serisinin yeni kitabı , Nessie Cullen ve Jacob Black arasında ki ilişkiyi anlatan ‘’ Rising Sun ( Yükselen Güneş)’’ adlı yeni bir kitap olacak . Diğer söylentiler ve tahminlerde dahil olmak üzere … ::

*Jacob okulu bitirecek ve Nessie özel yardımcı öğretmen olacak , çünkü o çok hızlı büyüdüğü için okula gidemez , bazı insanlar süpheci davranır ..

*edward ve bella başka bir yolla bir çocuk alacak .. bir oğlan olacak ve onu Belward Alicob Cullen diye çağıracaklar … Belward ‘ın tam bir vampir olacağı biliniyor ama hala güçleri belli değil. ... Devamı

*leah clearwater mühürlenecek ..onun mühürlenmesi ile ilgili twilightarsızlıgıyla soruyoruz , o kişi zaten önceki kitaplarda gördüğümüz bir karakterdi .

*iki kurtadam aynı kişiye mühürlenecek , biz bunların Quil ve Embry olduğunu umuyoruz , çünkü onlar her zaman birlikteler . önemli değil onlardan biri ,zaten mühürlenebilir çünkü , neden iki kez mühürlenme olmasın ki ?

*Cullen ailesinden bir vampir bu kitapta yok edilecek .. söylentilere göre vampirin sonu şaşırtıcı olacak ..-şaşırtıcı oLacak demesi dikkat çekici.çarpıcı bir öLüm bekLiyor gaLiba bizi-

*Orada bella ve ailesi sözde çok alışılmış dışı olmasına rağmen , charlie beklenmedik güçlerini gösterecek.

*önceden insan olan bir karakterin baŞka bir şeye dönüşeceğine inanıyoruz..

-var olan bir başka soruda Stephenie Meyer eğer Breakıng Down ı tekrar yazarsa Rising Sun da ne olacak , bu da bir söylenti ..yeniden yazılacaksa bella//jacob eşlesebilir..biz twilightçılgınları na göre , Nessie hala hikayede olacak ve Rising Sun ‘da Nessie ve Seth arasında ki ilişkisi hakkında olacagına inanıyoruz ..bununla birlikte biz twilightçılgınları Meyer ın yazacağı yenı kıtabın , Rising Sun , Breakıng Down’ın devamının ılk kıtabı olacagına ınanıyoruz ..diğer yandan biz twilight hayranları diğer bir çok şeye de inanıyoruz..
~TwiLight
~New Moon
~EcLipse
~Breaking Dawn
~Midnight Sun -Edward'ın ağzından 5.kitap oLarak kabuL ediLiyor-
~Rising Sun
-haberin tamamı xD-
kısacası arkadaşLar ya breaking dawn tekrar yazıLacak ama bu sefer jake-beLLs eşLeşmesiyLe -forever dawndaki değişikLik gibi- ya da rising sun devamı.
ama s.m yazacak yine de!
facebook

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Rising Sun ( Yükselen Güneş) Left_bar_bleue0/0Rising Sun ( Yükselen Güneş) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptySalı 29 Ara. 2009, 10:50

ben bununda yalan haber oldugunu duymuştum bakalım zaman gösterecek
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyÇarş. 06 Ocak 2010, 19:42

Yaaa çıkmasın böyle bir kitap. Bu seri Bella ve Edward'ın aşkı. Bu kitap çıkarsa iş Bella ve Edward dan çıkar Sad
seyhan
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
seyhan

Paylaşım Gücü : 405
Lakap : Taylorfan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyCuma 09 Nis. 2010, 15:31

Eğer böyle olursa biz hayranları daha çok heyecanlar bekliyor. Bazı maddeler dışında böyle olursa bence fena olmaz.Teşekkürler Smile
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyCuma 09 Nis. 2010, 16:54

Isabella Marie Cullen demiş ki:
Yaaa çıkmasın böyle bir kitap. Bu seri Bella ve Edward'ın aşkı. Bu kitap çıkarsa iş Bella ve Edward dan çıkar Sad

Evetttt yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ecemBlack
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
ecemBlack

Paylaşım Gücü : 14
Lakap : mrs.lautner

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 00:48

ya bu kitabın çıkması için herşeyimi veririm.umarım çıkar.
aldığım bazı duyumlara göre renesmee ile seth sevgili olacakmış... umarım kitap çıkarsa böyle birşey olmaz.umarım renesmee jacob a aşık olur...
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 09:53

belward alicob koptum koptum ay bu fanlar çok yaratıcı . allah aşkına bu habere çocuklar bile inanmaz . bence Steheine meyer elinde konu kalmasa bile( ki bu mümkün değil sonuçta fantastik bir kurgu) seriyi tadında bırakmak isteyecektir ....diye düşünüyorum Very Happy
Derya CULLEN
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Derya CULLEN

Paylaşım Gücü : 8
Lakap : Küçük Bella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 11:29

bncede yln çünkü Quil ve Embry aynıı kişiye diolar ama ztn Quil Claire e mühürlü yanlışlık var ve şafak vaktini yeniden yazarsa serinin başınnda edward bella aşkı vardı o zmn tekrar yazması gerekmezmi seriyi ve ayrıca Edward-Bella aşkı hiç bitmesin istioruzz Question Exclamation
brookekin
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
brookekin

Paylaşım Gücü : 26

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyPtsi 19 Tem. 2010, 09:17

yalan haberlerden biri daha:D
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyPtsi 19 Tem. 2010, 19:22

hiç mantıklı değil Belward Alicob ne yha bu haberi birkaç yerde daha okumuştum her aklıma gelişinde gülesim geliyor özellikle şu Belward Alicob'a koptum hıhı
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptySalı 20 Tem. 2010, 08:29

Doğru olduğunu sanmıyorum "Belward Alicob!!" kesin fan uydurması yinede p. için tşk
sydney
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
sydney

Paylaşım Gücü : 182

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptySalı 20 Tem. 2010, 18:16

bencede bu haber doğru değil.belward alicob ismini okuyunca koptum resmen.insanlar yaratıcılıkta sınır tanımyorlar hıhı
bulik
Moderatör
Moderatör
bulik

Paylaşım Gücü : 344
Lakap : Lakaplardan hoşlanmam xD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyÇarş. 15 Eyl. 2010, 10:47

bella_edward demiş ki:
belward alicob koptum koptum ay bu fanlar çok yaratıcı . allah aşkına bu habere çocuklar bile inanmaz . bence Steheine meyer elinde konu kalmasa bile( ki bu mümkün değil sonuçta fantastik bir kurgu) seriyi tadında bırakmak isteyecektir ....diye düşünüyorum Very Happy
aynen
robertkristen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
robertkristen

Paylaşım Gücü : 1

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptyPaz 19 Haz. 2011, 14:15

çok saçma hem serinin son kitabı Breaking dawn ve CULLEN lardan bir vampirin ölüceğini sölüyo hepsi yalan fanlarında hayal dünyaları çok geniş alkış zaten o belward ve alicob ismini duyunca okumayı bıraktım koptum koptum koptum
vamp_girl
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
vamp_girl

Paylaşım Gücü : 316
Lakap : vampgirl_deli kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Rising Sun ( Yükselen Güneş)   Rising Sun ( Yükselen Güneş) EmptySalı 21 Haz. 2011, 10:58

XXXD koptum!!! koptum buna inanacağımızı mı düşündüler?yok belward alicob,yok bir culen ölücekmiş,yok sethle ness'i olucakmış,bella ile jacob olucakmış!!hiç güleceğim yoktu lol! eğer öyle bir şey olursa dava açarımxxxd filmini yapmak ne kelime kitabını bile bastırtmam!!! koptum

Rising Sun ( Yükselen Güneş)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight'ın Anna Kendrick'i Yükselen Bir Yıldız
» Breaking Dawn (Şafak Vakti)’dan sonra güneş açacak mı?
» Rising Sun
» Kristen Stewart: Orange Rising Star Award 2010 Kazananı
» İngiltere: Rob'u " BAFTA Orange Wednesdays Rising Star Award" İçin Aday Gösterin