Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de   Left_bar_bleue0/0Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de   Empty_bar_bleue  (0/0)

Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de   Empty
MesajKonu: Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de    Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de   EmptyPaz 11 Tem. 2010, 20:17

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bryce Dallas Howard bu sabah Twilight Saga:Eclipse'in tanıtımı için The Today Show ve Live With Regis And Kelly adlı tv proframlarına katılıp,filmin box office listelerinde ne kadar iyi gittiği hakkında konuştu.

Konu onun canlandırdığı "Victoria" karakterine geldiğinde de, Howard her zamanki gibi zarif,dengeli ve mütevaziydi.

Filmi 'olağanüstü' ve kendini de bir 'twi-hard'* olarak gören Howard,Eclipse'in serideki favori kitabı olduğunu ve bu yüzdende onun bir parçası olmanın çok heyecan verici olduğunu ifade etti.

Howard'ın bahsettiği bir diğer şeyde aktör ve yönetmen olan babası Ron Howard ile olan ilişkisiydi.Bryce babasının torununu(Bryce'ın oğlu Theo) kucağında oturtup ona The Andy Griffith Showun bir bölümünü izlettiğini gördüğü anısını anlattı.Bu oldukça şirin!

En sonunda da,rol arkadaşı Jackson Rathbone yeni filmi The Last Airbender'a saygı duyduğunu ve Oğlunun o filmi izleyebilecek yaşa gelmesini dört gözle beklediğini açıkladı.

Çeviri:trailblazer
Kaynak:examiner

kaynak:twilight-turkiye.com

Bryce D.Howard Eclipse'in Tanıtım İçin The Today Show ve Regis and Kelly 'de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Regis & Kelly Show | Dışarıdayken KStew
» Bryce Dallas Howard (Victoria)
» Kristen ve Regis & Kelly 29.06.2010
» Bryce Dallas Howard ( Victoria) Afet ya!
» Victoria-2(Bryce Dallas Howard)