Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler

3 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   Left_bar_bleue0/0RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   Empty_bar_bleue  (0/0)

RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   Empty
MesajKonu: RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler    RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   EmptySalı 13 Eyl. 2011, 21:31

Pekala. Babamın evine gitmek için hazırdım. O yüzden odamın ön kapısını açtım. Evin içinde bekleyen anneme bakmak için döndüm. Daha sonra, tekrar geri döndüm ve bir çift gördüm. Onlara baktım ve soluk soluğa kaldım. Onlar, Kristen Stewart ve Robert Pattinson'dı. Çığlık attım ve ağlayarak zeminin üzerine düştüm. Abim, alt kata koştu çünkü acı çektiğimi düşündü. Daha sonra o "Ne oldu?" der gibiydi ve ben "Aman tanrım! Robert! Kristen!" der gibiydim. Onlar etrafında döndü, hiçbir şey görmediler ve partiye yürüdüler. Abim baktı ve yüzünü buruşturdu.

"Onlarla tanışmak ister misin?" diye sordu.

"Evet, Aman Tanrım! Evet." hala ağlıyordum. Sonra o kamera ve Black Berry'in dedi ve onlarla tanıimak için benden aldı. Benim gözlerimden hala yaş akıyordu ve uzun lafın kısası onlarla tanıştım. Rob'la kucaklaştım ve neşelendirmek için söylendim ve Kristen, benden hiçbir zaman nefret etmeyeceğini söyledi. Çünkü abim eğer çenemi kapalı tutarsam benden nefret etmyeceklerini söyledi.

Sonra annem bana sinirlendi çünkü evde ağlamaya devam ettim. Bu yüzden kameramı bıraktım, Black Berry'mi aldım ve babam için bıraktım. Annem için geri aldığımda, Twietter fotoğrafları için birkaç yol bulacağım.

Ama, ondan bir saat kadr sonra hala gözlerimden yaş geliyordu. Atlatamadım, onlar çok tatlılardı.

Alıntıdır.
https://www.facebook.com/KristenStewartItaly

vamp_girl
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
vamp_girl

Paylaşım Gücü : 316
Lakap : vampgirl_deli kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   Left_bar_bleue0/0RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler    RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   EmptyÇarş. 14 Eyl. 2011, 14:13

vay!kız manyak koptum
Miss_CuLLeN
Moderatör
Moderatör
Miss_CuLLeN

Paylaşım Gücü : 362
Lakap : çiçi kıs :)

MesajKonu: Geri: RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler    RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler   EmptyPerş. 03 Kas. 2011, 16:51

Kızın yerinde niye ben yoktum şimdi Smile Paylaşım için teşekkürler

RobSten'ı Londra'da Gören Hayrandan Twitler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight takıntılı bir hayrandan.D
» B.D.'den Rol Arkadaşları Rob Hakkında Twitler (03.02.11)