Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi

3 posters
YazarMesaj
Roblar...
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Roblar...

Paylaşım Gücü : 59
Tür : Vampir
Lakap : ROB

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  Left_bar_bleue0/0En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  Empty_bar_bleue  (0/0)

En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  Empty
MesajKonu: En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi    En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  EmptyPerş. 22 Eyl. 2011, 15:30

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cuma günü Twilight yıldızı ile yapacağımız canlı sohbet “MTV First:Robert Pattinson” sırasında her şey olabilir. O bunu daha öncede yaptı, “Eclipse” kırmızı halıda yaptığımız röportajda iki saniyeden daha az bir sürede iki kere küfür etti. Yani kimse bu 30 dakikalık canlı röportaj sırasında RPattz’in ağzından neler çıkacağını garanti edemez.

Bugüne kadar ne olduysa oldu hatta olanların eğlenceli olduğunu bile düşünebiliriz. Bu onun kendi eğlenceli hali. Cuma günü yapılacak “MTV First:Robert Pattinson” a kadar geri sayarken onun daha ünlü olmamışkenki halinden Kristen Stewart’l birlikte yatakta çekilen Breaking Dawn fotoğrafı hakkıdaki 10 favori yorumunu sizler için toparladık.

10. “Bu ilk defa oluyor, gerçekten, bir grup Twilight hayranı ile ilk defa yüzleşeceğim. Sanırım kendimi göreceğim. Bu konuda biraz gerginim.” 2008 Comic-Con

9. “En kötü yanı da her gün çalışmak zorunda olmak, bazen buna asla alışamayacağımı düşünüyorum.” – Edward Cullen olmanın kötü yanları hakkında konuşurken LA New Moon Galası

8. “Taylor’u çekimler başlamadan çok kısa bir süre önceye kadar hiç görmedim. Geri geldiğinde herkesin verdiği tepkiyi verdim. Ve şöyle dedim. “Tanrım, şuan spora gitmeliyim.” Taylor’un New Moon’dan önce geçirdiği fiziksel evrim hakkında konuşurken MTV Radio

7.”Bu beni gerçekten düşündürdü. Galiba hayatımda asla bir kavga kazanamayacağım.” 2009 MTV Movie Awards’da Cam Gigandet ile “Best Fight” Ödülünü kazanması hakkında konuşurken

6. “Dürüst olmak gerekirse, birkaç kategoride daha aday olmalıydım.” New Moon’un 2010 MTV Movie Awards’da 5 kategoride adaylık kazanması hakkında

5. “Twilight’dan önce bana teklif edilen her filmi çekiyordum ve orda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsun. Fakat şimdi filmi izlemeye gelirken onun hem ekonomik kapasitesine hem de oyuncuların performansına bakıyorsun. Ortalıkta öylesine takılamazsın. İnsanlar “Seni buraya bir yıldız ve oyuncu olarak işe aldık.” Diyorlar. Bu çok zor ve çok korkutucu. Yıldız olmanın baskıları hakkında konuşurken

4.”Ryan Gosling ve Rachel McAdams’ın yaptığı gibi (The Notebook’da) büyük romantik bir öpüşme fikri, ben bunu yapamam. Ben çok utanırım! O yüzden düşündüm ve daha hafif bir şey yapsak daha iyi olur dedim. Fakat Kristen benimle daha hafif bir şey yapmak istemedi.” KStew ile 2010 MTV Movie Awards’da Best Kiss ödülünü kabul ederken Kristen Stewart’la yaşadığı garip öpüşme hakkında.

3. “İlk fotoğraf için bunu yayınlamalarına hayran kaldım. Sadece her yere dağıttılar.” Edward Ve Bella’nın balayı için yatakta olduğu fotonun basına yollanması hakkında Golden Globe Awards’da konuşurken

2.”Hamilelik hakkındaki hikayeyi çok sevdim. Bir Avustralya dergisindeydi, hem de kapakta! Ben “Aman tanrım.Bu delilik.” Dedim Çok komikti. Haberin yalan olduğunu kanıtlamayı bile düşünmedim. O sadece bir başlıktı ve haberin hiçbir içeriği yoktu.” Kendini Google’dan araştırdığı zaman bulduğu garip şeyler hakkında konuşurken

1. “Filmde g.tm çok fazla gözüküyor!” Gelecek filmi “Bel Ami” deki çıplak sahneleri hakkında konuşurken... sevgi
Roblar...
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Roblar...

Paylaşım Gücü : 59
Lakap : ROB

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  Left_bar_bleue0/0En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi    En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  EmptyPerş. 22 Eyl. 2011, 15:32

arkadaşlar 1. süper kesin okuyum koptum hala gülüyorum lol!
vamp_girl
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
vamp_girl

Paylaşım Gücü : 316
Lakap : vampgirl_deli kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi    En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  EmptyPerş. 22 Eyl. 2011, 15:38

gerçekten 1 çok komik hıhı
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi    En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  EmptyPaz 25 Eyl. 2011, 19:01

lanet olsun o filme gidecektim amaaaaa hıhı şimdi ikilemde kaldım 1. cümleye bakarak her an Bel Ami'ye gitmekten vazcayabilirim Razz
vamp_girl
Moderatör Adayı
Moderatör Adayı
vamp_girl

Paylaşım Gücü : 316
Lakap : vampgirl_deli kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi    En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi  EmptyPtsi 26 Eyl. 2011, 10:45

1. cüm hıhı le olunca insanın gidesi geliyor

En İyi 10 Robert Pattinson Cümlesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar
» Robert Pattinson: "Yes, Yes, Yes"
» Robert Pattinson
» Robert Pattinson'la 8 dakika
» Robert Pattinson “Bel Ami”nin Setinde