Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

nikkiden alıntılar 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

nikkiden alıntılar 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

nikkiden alıntılar

2 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
nikkiden alıntılar Left_bar_bleue0/0nikkiden alıntılar Empty_bar_bleue  (0/0)

nikkiden alıntılar Empty
MesajKonu: nikkiden alıntılar   nikkiden alıntılar EmptyC.tesi 27 Şub. 2010, 10:20

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
New Moon Kaçışı

"İkinci filmi halkla buluşturduğumuzda ağır bir yüktü. Evimin dışında insnaların beklemesi bana panik atak yaşatıyor. İnsanların heryerde takip edilip resminin çekilmemesi gerektiğine inanıyorum. Çok az uzaklaşmaya karar verdim ve Yunanistan'da iki aylık bir tatile döndü bu!''

Vancouver'da Mahrum Kalma

"Portland'de çok eğlendik ve orayı keşfettik çünkü normalden daha tedbirli olduk. İkinci film resmen saklanbaç oyunu gibiydi; takip edilmeden yada bize bakılmadan bir yerlere gidemiyorduk."

Kristen ve Nikki'nin Eğlence Zamanı
"Müzik yaşamlarımızın büyük bir parçası. Kristen gitar çalıyor, ve bende nasıl çalınacağını öğrendim. Bir yıl önce gitar alışverişine gittik. Eğlenceliydi. Oturur çalarız."

Gerçek Rosalie

"Sanırım oylama sahnesi benim favroi sahnem çünkü çok candan ve yönetmenimiz bu sahneyi canlandırırken bana çok dürüüst oldu ve ben de bunun sonucunda çok candan bi konuşma yaptım. Bu bana ilk kez Rosalie'nin çılgın ve yaramaz olmadığını gösterme fırsatı verdi, o bir ruha sahip, ve o erkek kardeşini ailesini ve tüm insanların güvenliğini düşünüyor."

Nikki'nin Asi Tavırı

"Filmin sonunda gece çekim yapıyordu ve çekimi sabah 9'da bitirdim. Kristen ve ben birisinin evine gitmeye karar verdik ve birden diğerleri de gelmeye karar verdi, ve çılgın bir parti yaptık sabahın köründe."

İlk İzlenimler

"Jackson'la [Rathbone] ilk buluştuğum zaman Portland'a giden uçaktaydı, gözlüklerini takmıştı ve gitarı vardı, ve kendi kendime düşündüm, Oh oğlum, bi başka içe dönük aktör müzisyen daha. (Gülüyor) Rob hakkında ne düşündüğümü cidden bilmiyorum. Rob hakkındaki düşüncelerim hep aynı olmuştur. Muhteşem biri, oldukça yetenekli, ama geri kalan ekip kadar onunla o kadar yakın değiliz."

Afrika Safari Macerası

"Kristen ve [eski sevgilisi] Michael [Angarano] ve ben isnistasız hergün bilgisayarsız, telefonsuz kendimize vakit ayırmaksızın hergün birlikte zaman geçirdik. Hepimiz aynı çadırda kaldık, çünkü ben farklı bir çadırda kalacaktım ama açıkcası korktum."

Neden Tam Jacop

"Team Jacop olan tek kişiyim ekipte. Ve bunun nedeni bence diğer herkesdeb daha olgun hissediyor olmam kendimi. Ve benim için Jacop tek. Onun için en iyisi Jacop, onu koşulsuz seviyor, Bella onun yüzünden hiçbirşeyi feda etmek zorunda değil. İlişkiler anlaşmayla alakalı elbette, ama bence biri için hayatının bir parçasını bırakmak zorunda değilsin.''

Yasak Aşk Vs. Sade Aşk

"Bence birçok genç kız tehlikeli, kötü, ayartıcı birileriyle birlikte olma mücadelsine yakalandı ve sade bir aşkın keyfi nasıldı unutuyorsun."

Yanlış Anlaşılmaları Ortadan Kaldırmak
“Her zaman bildiklerini yazıyorlar, alakalı sayılmayacak şeyler söylesem bile. Bir iki hafta önce bir etkinlikte idi ve bana, “Rob’un doğumgününü kaçırdın, neler hissediyorsun?” diye sordular. Onlara, “Onu telefonla aradım, bir problem yok” dedim. Ertesi gün, “Henüz ayrılığın acısını üzerinden atamamış” yazdılar. Ben ne ayrılığı falan dedim. Rob ve ben hiç birlikte olmadık ki!
rosalieumay
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
rosalieumay

Paylaşım Gücü : 8
Lakap : rose

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
nikkiden alıntılar Left_bar_bleue0/0nikkiden alıntılar Empty_bar_bleue  (0/0)

nikkiden alıntılar Empty
MesajKonu: Geri: nikkiden alıntılar   nikkiden alıntılar EmptyCuma 23 Nis. 2010, 11:31

:DD VAYY

nikkiden alıntılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob'dan Alıntılar
» Shakespeare'den alıntılar...
» Jacob'tan Alıntılar...
» Edward'tan Alıntılar...
» Bella'dan Alıntılar...