Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor

3 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor Empty
MesajKonu: Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor   Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor EmptyPaz 28 Şub. 2010, 09:35

Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans & Robert Pattinson ın İngiliz Tayfası ile Bağ kuruyor..

Kristen Stewart yaklaşan filmi “The Yellow Handkerchief,” i İngiliz aktör Eddie Redmayne ile New Orleans ta çekerken Twilight öncesi 17 yaşındaydı.Film bu ay sonlarında gösterime girecek.. Fakat iki starın AccessHollywood.com a yaptıkları açıklamalarda ortaya çıktı ki Kristen yaklaşan filmindeki başrolü paylaştığı oyuncu Robert Pattison la ilgili ilk detayları R-Patz in dostu olduğu ortaya çıkan Eddie den duymuş.

Eddie Access röportajı sırasında “Handkerchief” filmindeki başrol arkadaşı Kristen a dönerek "Tesadüfen bunun sonunda sen Twilight ı çekmek üzereydin" dedi.
"Ben Rob u daha genç olduğum zamanlardan beri tanıyordum. ve ben 'evet sen benim eşim Rob la çalışıyorsun' dedim ve sense 'Gerçekten mi? O nasıl biri? dedin ve bende 'O iyi biri' diye cevaplamıştım."

Kristen bununla birlikte Rob hakkında dostundan daha fazla bilgi almak için yaptığı ilk girişimde Eddie nin dudaklarının oldukça mühürlü olduğunu farkettiğini söyledi.

Kristen gülerek ekliyor "Eddie den anladğım kadarıyla Rob la ikisi uzun zamandır arkadaştılar ve Eddie onun hakkında kötü hiçbirşey söylemeyecekti.Hatta ortada gerçekten kötü birşey olsa bile durum 'evet.ama işler iyi olacak' şeklindeydi"

Eddie kendisinin ve İngiliz erkeklerinin kankalar klübünde birbirlerine çok bağlı olduklarını onayladı. Eddie , Rob ve “Vanity Fair” aktörü Tom Sturridge bu grup dahilindeler.

Kristen sa "Onlar nerdeyse ensest ilişkideler." dedi.

"Evet ensest" dedi Eddie gülerek. “Rob and Tommy Sturridge ve ben - biz bir süre hep öyleydik ve şimdi işler yapmaya başlayınca ve başkalarıyla çalışınca bu olanlar çok komik.ve birden farkediyorsunuz ki tüm endüstri inanılmaz derecede ensest"

Eddie Maria Bello ve William Hurt ün de rol aldığı sıkıntılı aşk hikayesi “The Yellow Handkerchief”setinde üçlü grubu onunla değilken , İngiliz aktör yeni bir gruba alınmış -the Stewart Family (Stewart Ailesi).

Kristen ın ozaman ki yaşından dolayı ailesi ; " 15 yaşında ki Martine" karakterini canlandırırken Kristen la birlikte yaşıyordu. ve onlar Eddie nin New Orleans ta yalnız bir İngiliz olduğunu öğrendiklerinde o da çekip almışlar.

" Ailenin de orda olduğunu hatırlıyorum. Ben kendi başımaydım ve Kristen sürekli benim yalnızlığı seven bir çeşit kayıp İngiliz olduğumu düşünüyordu. Fakat hatırladığım kadarıyla o gün anneler günü gibi birşeydi ve biz The Quarter a gittik....."

"ve brunch (kahvaltı+öğle yemeği) yaptık"diyerek Kristen uyum içinde tamamladı.

"Ailesi beni Anneler Günü ne davet etmişti" diyerek güldü Eddie.

Fakat filmi çekerken Katrina sonrası New Orleans tı ve işin amacı için Kristen daha büyük oluşuna ve özgür oluşuna değer verdiğini farketti...

"Eddie New Orleans ta bir apartmanda yaşıyor(du) -o daha önce şehirde çok sık bulunmamış.Ben 'Tanrım. sen yalnızsın.Benim ailem ve kardeşlerim var." diye saydı Kristen. "Şimdi bazen ben...."

"Uzaklaşmak..." diye tamamlıyor Eddie.

"Konsantrasyona ihtiyacın var" Kristen işe nasıl odaklandığıyla ekliyor. " Bu şöyle birşey ona olabildiğince yakın olmaya ihtiyacım var buyüzden erkek kardeşimin 'Nezaman eve geliyorsun?' diyişlerine ihtiyacım yok"

Kaynak : accesshollywood
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor Left_bar_bleue0/0Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor Empty_bar_bleue  (0/0)

Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor Empty
MesajKonu: Geri: Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor   Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor EmptyCuma 05 Mart 2010, 14:29

hımm robun kankisiyle iyi sohbet Smile sağol canım tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
darkangel
Süper Moderatör
Süper Moderatör
darkangel

Paylaşım Gücü : 408

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor   Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor EmptyCuma 05 Mart 2010, 14:46

sağol canımmm

Kristen Stewart & Eddie Redmayne New Orleans da Robert Pattinson la Bağ Kuruyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson Kristen Stewart'la New Orleans'da Romantik Dakikalar Geçirdi
» Eddie Redmayne Kristen Hakkında Konuştu
» Kristen Stewart & Robert Pattinson singing
» Robert Pattinson Ve Kristen Stewart Aşk Yuvalarındalar!
» Kristen stewart ve Robert pattinson evleniyorrrr !!!!!