Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar

3 posters
YazarMesaj
ayLax
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ayLax

Paylaşım Gücü : 389

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar Left_bar_bleue0/0Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar Empty_bar_bleue  (0/0)

Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar Empty
MesajKonu: Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar   Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar EmptyPerş. 04 Mart 2010, 16:08

Soru: Filmde en sevdiğin sahne hangisiydi?

Pattinson: Tyler’ın küçük kız kardeşinin belalıları ile yüzleştiği sahneyi sevdim. Sanırım esasen kendimi sert çocuk olarak görmeyi düşlediğim için. Aslında bu sahne daha uzundu ama kestikleri, veya kullanmadıkları bölümler var. Kardeşimi rahat bırakmayan küçük kızın sırasını ittiğimde, ilk çekimde çok sert itmişim ve kız yere, sıra da onun üstüne düştü. Kız bunun ardından çok korktu ve bu sahnede resmen psikopat gibi göründüm. [güler] Sonra o sahneyi çıkarmak zorunda kaldılar, çünkü bu sahne olursa ”Kaba kuvvet kullanmak ve yıkıcılıktan değil, çocuk istismarından hapse girerdin” oldular. [güler] Bu hikayeyi gerçekten değiştirirdi. Çok komikti.
alıntıdır.
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar Left_bar_bleue0/0Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar   Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar EmptyCuma 05 Mart 2010, 14:23

teşekkürler Aylacım ah bu film için sabırsızlanıyorum tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Beni Hatırla Basın Konferansı: New York’ta Film Çekmek Nasıl Bir Şeydi?   Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar EmptyPtsi 08 Mart 2010, 19:36

Soru: Bu film çok derin. Filmin çekildiği mekanlar büyüleyici ve tam New York. New York Üniversitesinde Queens’te film çekmek nasıl bir şeydi?

Pattinson: Güzeldi. Açıkçası New York Üniversitesinde çalışmak harikaydı, orada film çekmek mükemmel. O barı (Queens) beğendim, çekimlere başlamadan önce bir kaç kez oraya gitmiştim. Araştırma amaçlı değil [güler] Oh evet, bir kaç bara gittim. [güler]

Soru: Yani bu senin New York araştırmanın sonucu mu?

Pattinson: [güler] Hayır, demek istediğim güzel bir yerdi. Gezmeye pek fırsatım olmadı, o sıralar dışarıya çıkmak ve birşeyler yapmak zordu. O zamandan sonra New York’ta daha fazla dolaştım. New York’ta başıma gelen ve senaryoya eklediğimiz komik küçük olaylar oldu. Mesela bir arkadaşımla beraber filmin başındaki kavga sahnesini yaşadık. Senaryodaki değişikliği yapmadan bir gün önceydi, olayın aynısını yaşadık. Alphabet mahallesinin alt kısımlarındaydık, ve bu adam arabadan minik bir beyzbol sopası ile atladı ve arkadaşımın yüzüne vurdu. Olayın tamamı resmen bir gün önce başımıza geldi. Ve hepsi aynen filme kondu. [güler] Can sıkıcı bir şekilde filmde gösterdiğim tepkiyi göstermedim. [güler]

Soru: Kaçtın mı?

Pattinson: [güler] İş işten geçene kadar ne olduğunu görmedim. [güler] Polis bana neler olduğunu sorana kadar anlayamadım, etraftaki herkesten ifade istediler. Polis bana baktı ve şöyle oldu; ”oh, tamam ifade vermek zorunda değilsin”, Alacakaranlık yüzünden böyle dedi. Ben de şöyle oldum, ”hayır, ben de ifade vermek istiyorum!” [güler] “Ben de bir şahit olmak istiyorum!”

Beni Hatırla Basın Konferansı sorular ve cevaplar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Hatırla Basın Konferansı Fotoğrafları
» Beni Hatırla (Remember Me) Fotografları
» 36 Yeni / Eski 'Beni Hatırla'Basın Toplantısı Resimler [HQ]
» Öldüren sorular ve cevaplar
» LA Basın Konferansı