Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...

2 posters
YazarMesaj
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... Left_bar_bleue0/0ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... Empty_bar_bleue  (0/0)

ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... Empty
MesajKonu: ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...   ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 09:44

ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... D752816bb858a5172aa80172c644109f

ET Kanalının Alacakaranlık Starları ile Yaptığı Röportaj

Bu gece ET kanalında Alacakaranlık starları Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner ile yapılan röportajları yayınlanıcak. Haberin devamında bu röportajlardan ufak bi kesitini okuyabilirsiniz.

Robert Pattinson, “Edward Cullen” karakteri olarak geri dönmenin “şaşırtıcı bir şekilde doğal” geldiğini söylüyor. “Bu rolü oynarken gerilmiyorum, bu yüzden Edward olmak keyifli bir duygu. İlk film başarılı olduğu için biraz onun saltanatını sürüyorsunuz ve insanlar size daha çok inanıyor.”

Rob, her ne kadar Edward Cullen Yeni ay kitabınının büyük bir bölümünde yer almamış da olsa, Yeni ay filminde hayranların pek çok Edward Cullen sahnesi izleyeceğinin garantisini veriyor. “Film kitaba olabilecek en yakın çizgide. (Filmde) Edward illüzyon olarak ortaya çıkacak. Eğer kitapta olduğu gibi sadece sesi ile bu sahneler geçiştirilseydi, kaliteli olmazdı. Ama benim bu filmdeki varlığım belli belirsiz… Biraz da ürkütücü aslında… Bella’nın benim yokluğumda aklını kaybedecek duruma gelmesinin yansıması… Filmde çok fazla görünmemem gerektiğini düşünüyorum, çünkü üçüncü ve dördüncü kitapları çekebilmek için Bella’nın Jacob ile olan ilişkisinin ilerlemesine gerçekten ihtiyaç var. Bu aşk üçgeni gerçekten gerekli.”

Alacakaranlık filminin başarısı ile birlikte hayatının nasıl değiştiği sorulduğunda, Rob, “Doğru düzgün telefon görüşmesi bile yapamıyorsunuz, bu durum çok komik. Birisinin telefonunu çaldırmana bile müsade etmiyorlar. Resepsiyonu arayıp ziyaretçilerimi yukarı gönderin diyemiyorum. Aşağıya inip, onları benim almam gerekiyor.” diyor.

Ani gelen şöhretin arkadaşlıkları ve özel ilişkilerini etkilediğini kabul eden Rob, “Her zaman arkadaşlarımın hayatını mahvetmekten korkmuşumdur. Özellikle meşhur olmayan arkadaşlarımınkini. Bu çok ağır bir değişim. Biraz paranoyak oldum galiba. Çoğu zaman yemeklerimi oda servisinden istiyorum.” diyor.

Filmdeki “Jacob Black” rolü için yaklaşık 14 kilo alarak kas yapan Taylor Lautner, ET’ye Yeni Ay filminde Jacob rolü için başka bir oyuncunun seçileceği konusundaki dedikodular yüzünden nasıl hissettiğini anlatırken, “Alacakaranlık filmini çekerken, Jacob karakterinin nereye gideceğini biliyordum, bu yüzden hemen çalışmaya başladım. Jimnastik salonlarına gittim. Tüm bu süre zarfında buna odaklandım ve rol her zaman benimdi. Gerçekten çok zorlu bir çalışma oldu ama kesinlikle buna deydi.” diyor.

Bu filmi de gişe rekorları kıran bir film olması için üzerlerinde olan baskı ile ilgili Taylor, “Şimdi hepimizin çok büyük beklentileri var. Bu bazen biraz sinir bozucu da olsa, çoğunlukla geri dönüp, çalışmaya başlamak çok heyecan verici.” diye ekliyor.

Kriten Stewart ise ET’ye Rob’un bu filmde biraz daha korkutucu bir Edward oynama şansının olacağını belirtiyor. “Hayal sahneleri gerçekten ürkütücü. Edward bu sahnelerde biraz daha korkunç ve daha az mükemmel görünme şansı yakalıyor.” diyor.

Kristen’a bir Edward kızı mı, yoksa bir Jacob kızı mı olduğu sorulduğunda, “Bu soruyu cevaplama hakkım cidden yok!” cevabını alıyoruz.

Rob’a, eğer bir kız kardeşi olsaydı, bir abi olarak onun Edward Cullen’la mı, yoksa Jacob Black’le mi çıkmasını tercih edeceğini sorduğumuzda ise, gülüyor ve espri yaparak, “Edward daha zengin!” diyerek cevap veriyor.

kaynek:http://www.sinetif.com/et-kanalinin-alacakaranlik-starlari-ile-yaptigi-roportaj/

ya rob bu fotoğrafında çok tatlı çıkmış ya... Very Happy
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... Left_bar_bleue0/0ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...   ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 13:42

evet ya resme bakmaktan röportajı okuyamadım süper sevgi sağol kuzum +puan kalp tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...   ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 13:55

hıhı abla sen cidden büyülenmişssin bu ana kadar tamam çok seviyo diyodum..ama inan bu andan sonra senin tam bi robkolik olduğun kanaatindeyim hıhı Very Happy
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...   ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 14:06

derya demiş ki:
hıhı abla sen cidden büyülenmişssin bu ana kadar tamam çok seviyo diyodum..ama inan bu andan sonra senin tam bi robkolik olduğun kanaatindeyim hıhı Very Happy

hıhı hıhı Çok doğru bir tespit kalp kalp kalp kalp Sanırım öyle beğenmediğim pek bir resmine rastlamadım. Haiti için olan sakallı resimlerini çok sevmememiştim ama ona bile kötü demedim hıhı
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...   ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 14:10

huh yani başka denilecek bişi yok abla...o sakallı resimler gerçekten kötü ötesiydi... Very Happy
aşkın gözünün kör olduğuna inanmayalar...size sesleniyorum..!!!
işte size kanıt hıhı
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...   ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı... EmptyPerş. 01 Nis. 2010, 14:11

derya demiş ki:
huh yani başka denilecek bişi yok abla...o sakallı resimler gerçekten kötü ötesiydi... Very Happy
aşkın gözünün kör olduğuna inanmayalar...size sesleniyorum..!!!
işte size kanıt hıhı

koptum koptum o kanıt benim hıhı kalp kalp kalp

ET kanalı...kristen stewrt taylor lautner robert pattinson röpörtajı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Robert Pattinson Röportajı
» BBC Ropörtaj Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner
» Kristen,robert,taylor -USA today ropörtajı
» Robert Pattinson, Taylor Lautner ve Kristen Stewart Ömür Boyu Arkadaşlar!
» Taylor Lautner,Robert Pattinson ve Glee Oyuncuları Teen Choice Awards'ta