Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı Left_bar_bleue0/0Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı Empty_bar_bleue  (0/0)

Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı Empty
MesajKonu: Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı   Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 19:56

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Spartacus: Blood and Sand‘ı tavsiye üzerine izlemeye başladığım ve hatta birçok sitede araştırmam sonucu “Top 10″ ‘da bile yerini alan, kısa zamanda bir çok kitleye hitap edip, gönüllerde taht kuran dizi, altyazı indirme sitelerinde lost dizisini bile geçmiş durumda…
Hemen indirmeye başladım bölümlerini ilk bölümü izledikten sonra aklıma gelen ilk şey adamlara bak 300 Spartalı’yı dizi haline getirmişler oldu.

Dizi trakyalı bir savaşcının kendi köyünü korumak istemesi üzerine Roma Generaline baş kaldırarak hain durumuna gelmesi ve gladyatörlüğe adım atmasını anlatıyor. 300 Spartalıyı izlemeyi seven veya God of War oynunun hastası iseniz kesinlikle görmeniz gereken bir dizi. Ben ikisinin de hastası olduğum için çok beğendim diziyi…

Trakyalı olan baş kahramanımız ilk önce köyünü korumak için romalılar ile beraber savaşa çağırılır. Fakat sonradan anlar ki bu savaş köylerini korumak için değil romalıları korumak içindir. Savaş alanını terk etmeye çalışır. General izin vermez ve bütün trakyalılar spartacus’u takip ederek generale baş kaldırırlar. General savaşı kaybeder ve bunun tek suçlusu olarak spartacus’u görür. Spartacus’u yakalar ve karısını rehin alır. Spartacus idam edilmek için arenaya çıkartılır. Fakat iyi bir savaşcı olan spartacus idamını gerçekleştirecek olan bütün gladyatörleri öldürür ve Batiatus adında gladyatör okulu sahibi olan biri tarafından satın alınır. Eşine tekrar kavuşmak ve özgürlüğünü geri kazanmak için gladyatör olma yolunda ilerler.

Dizide birçok başarılı akıllarda iz bırakan oyuncu görebilirsiniz. Kadrosu gerçekten sağlam ve özel efektleri de aynı derece iyi bana göre… Kan efektleri aynı 300′deki gibi yapmışlar. Benim hoşuma gitmeyen tek şey yaralanmalar biraz gerçek dışı olmuş ama genel olarak baktığımızda gerçek başarılı bir dizi. Şiddetle izlemenizi tavsiye ederim.

İyi seyirler.

Yapımcı: Steven S. DeKnight
Türü: Aksiyon, Dram ve Fantastik.
Yapım Yılı: 2010
Gösterildiği Kanal: Starz
Yönetmen: Michael Hurst, Rick Jacobson, Jesse Warn
Müzik: Joseph LoDuca
Oyuncu Kadrosu: Andy Whitfield (Spartacus), Manu Bennett (Crixus), Peter Mensah (Doctore), Nick Tarabay (Ashur), Viva Bianca (Ilithyia), Lesley-Ann Brandt (Naevia), John Hannah (Batiatus), Lucy Lawless (Lucretia) ve Erin Cummings (Sura).
Web Sitesi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

fragmanı:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kaynak:sinetif
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı Left_bar_bleue0/0Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı Empty_bar_bleue  (0/0)

Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı Empty
MesajKonu: Geri: Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı   Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 20:29

ooo ayşem blood =kan diyosa ben varım demektir xD hıhı
saoL kuzum +puan(,

Spartacus: Blood and Sand Tanıtımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» true blood
» Tutulma DVD Tanıtımı...
» Kitap ön tanıtımı
» ''True Blood 2'' Geliyor!'
» Human Target Tanıtımı