Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum!

2 posters
YazarMesaj
june
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
june

Paylaşım Gücü : 344

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! Left_bar_bleue0/0Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! Empty_bar_bleue  (0/0)

Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! Empty
MesajKonu: Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum!   Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! EmptyCuma 07 Mayıs 2010, 22:16

Ay nasıl etmem, Salı gecesi Rob bu semtteki tam 3 evi ziyaret etti.

Ah, Ah…

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir vampiri evinize davet etmemelisiniz, ama “Alacakaranlık” şöhreti Robert Pattinson Salı akşamı Webster ailesinin Naperville’deki evinin kapısını çaldığında tüm nezaket kuralları – hatta bütün kurallar – pencereden uçup gittiler.

Pattinson’ın gelişi “Oprah Winfrey Show” yapımcılarının program için hazırladıkları çekimin bir parçasıydı. Oyuncu o gece Naperville’deki üç eve sürpriz ziyaretler yaptı.

“Alacakaranlık” filminin oyuncuları 13 Mayıs’ta yayınlanacak olan bölüm için şehirdeydiler. Webster ailesi de çekimlere katılmak isteyen ailelerden biriydi. Ve aslında programa katılmaktan çok daha fazlasını alacaklarını bilmiyorlardı.

Yapımcılar Jeanne Webster ve Naperville Merkez Lisesinde ikinci sınıf öğrencisi olan kızı Colleen’i aradılar ve onlara hiç bilet kalmadığını anlattılar. Bunun yerine yapımcılar onlara Salı akşamı Webster’ların evinden video telefon görüşmesi yapıp, Winfrey ile bir sonraki gün gösterilecek bölüme banttan katılıp katılmayacaklarını sordular. Websterlar bu teklifi kabul ettiler ve gece teknik kurulum yapılması konusunda anlaştılar.

“Saat 9:00’da kapı zili çaldı ve kapıdaki ışıkları gördük ve bağırmaya başladık” diyor Jeanne. “Kapıdakinin Oprah olduğunu düşündük. Kızım Colleen kapıyı açtı ve kapıda onun 16. Doğumgününü kutlayan Rob Pattinson vardı.”

Başka bir Naperville ailesi McAlpines de şanslı ailelerden bir diğeri idi.

Lisa McAlpine’nin 13 yaşındaki kızı Meggan üç arkadaşını video telefon görüşmesini izlemeye davet etmişti. Onlar telefon görüşmesi yerine film yıldızı ile tanıştılar.

“Zavallı adam – kızlar resmen onu esir aldılar,” diyor Lisa. “Onun bir süre duyma yeteneğini kullanabileceğini bile sanmıyorum.”

“İlk başta şok oldum,” diyor Meggan. “Her zaman eğer bu insanlarla tanışırsam onlara ne söyleyeceğimi düşünmüşümdür, ama onları gördüğümde yapabildiğim tek şey çığlık atmak oldu.”

Pattinson Websterlar da 15-20 dakika kaldı.

“Gözlükleri takmış, lenslerimi çıkarmıştım ve yüzümde hiç makyaj yoktu,” diyor Jeanne. “İnanamadım. O gerçekten çok eğlenceliydi ve Colleen’in tüm sorularını cevapladı. O gerçekten rahat bir insan.”

Pattinson ayrıca Jeanne, Colleen ve 17 yaşındaki kızı Shannon’a Çarşamba günü yapılacak olan çekimleri katılmaları için bilet verdi, ve Webster ailesi Kristen Stewart, Taylor Lautner ve Dakota Fanning’i de gördüler.

Collen, “Çılgın birkaç gündü. İnanamadım. Aklıma gelen ilk şey “Bu benim başıma gelmiş olamaz.” Hayatımda ilk kez dilim tutuldu.” diyor.

KAYNAK: robertpattinson-tr
seyhan
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
seyhan

Paylaşım Gücü : 405
Lakap : Taylorfan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! Left_bar_bleue0/0Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! Empty_bar_bleue  (0/0)

Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! Empty
MesajKonu: Geri: Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum!   Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum! EmptyC.tesi 08 Mayıs 2010, 20:56

vay bee süpermiş keşke gelse robert fanlara da banu ablam 1. Smile

Naperville’i Dünyanın En Şanslı Semti İlan Ediyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yine şanslı Hayranlar..
» Dünyanın en seksi erkeği ama kokuyor
» Rob Macaristan'da Fanlarıyla
» Robert Dünyanın En Güzel İnsanları Arasında
» Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız..