Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Yardım sever ashleyimiz 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Yardım sever ashleyimiz 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yardım sever ashleyimiz

YazarMesaj
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Yardım sever ashleyimiz Left_bar_bleue0/0Yardım sever ashleyimiz Empty_bar_bleue  (0/0)

Yardım sever ashleyimiz Empty
MesajKonu: Yardım sever ashleyimiz   Yardım sever ashleyimiz EmptySalı 25 Mayıs 2010, 03:44

'Twilight' serisinin Alice Cullen'ı yani Ashley Greene'i mezuniyet balosu için hoş bir görüntüye nasıl sahip olunacağını anlatıyor.

Fenomen haline gelen 'Twilight' ve serinin birbirinden yakışıklı, güzel karakterleriHer ne kadar Bella efsane serinin ana karakteri olsa da Alice Cullen, baloda kusursuz güzelliğe kavuşmanın sırrını bu çekimlerde ispat etti ve Bella'nın güzelliğini süpürüp götürdü! (Tabii ki kırık bacağına rağmen!) Gerçek hayatta Ashley (ekrandaki adıyla Alice) devamlı müşterisi olduğu DonateMyDress.org için imkanı olmayan genç kızlara mezuniyet balosu öncesi yol gösterdi ve onlar için bir periye dönüştü.
"Bir mezuniyet elbisem vardı ta ki bir iyiliğin parçası oluncaya ve onu bağışlayıncaya kadar" diyor Ashley. "Elbiselerimi verdiğim kızların yüzündeki o mutlu ifadeyi ve ışığı gördüğümde şaşırıyorum. Bu gerçekten bana büyük keyif veriyor; çünkü bu kızlarla aramda bir etkileşim oldu ve onlarla tecrübelerimi paylaştım."

Yardım sever ashleyimiz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Tesadüfleri Sever
» Yardım !:(
» Hayvan Sever Kellan...
» Şişmanken Sever miydik ? :))
» acil!!! yardım