Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tutulma'nın Yeni Yıldızları 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Tutulma'nın Yeni Yıldızları 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tutulma'nın Yeni Yıldızları

5 posters
YazarMesaj
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Tutulma'nın Yeni Yıldızları Left_bar_bleue0/0Tutulma'nın Yeni Yıldızları Empty_bar_bleue  (0/0)

Tutulma'nın Yeni Yıldızları Empty
MesajKonu: Tutulma'nın Yeni Yıldızları   Tutulma'nın Yeni Yıldızları EmptyPerş. 27 Mayıs 2010, 21:57

Tutulma'nın Yeni Yıldızları 050610wolves5400

Aile Gibi Hissettiriyor

Twilight serisinin üçüncüsünde de kurt kabilesinin bir üyesi olarak karşımıza çıkacak olan 25 yaşındaki aktör Alex Meraz’a göre sete adımlarını atar atmaz karakterlerine bürünüyorlar. “Gerçekten de birbirimizin desteğine çok ihtiyaç duyuyoruz. Aile gibiyiz.” diyor aktör. Rol arkadaşları 30 yaşındaki Tinsel Korey, 35 yaşındaki Chaske Spencer ve 29 yaşındaki Julia Jones bu söze katılıyorlar. Jones “Çok fazla ortak noktamız olduğunu hissediyorum.” diyor ve devam ediyor. “Bu gerçekten çok farklı bir deneyim ve hepimiz aynı gemideyiz.”

Tutulma'nın Yeni Yıldızları 050610wolves6400
Tutulma'nın Yeni Yıldızları 050610wolves4400

O Bir Bakıcı

Spencer, Kabile lideri Sam rolüne seçilmeden öncesinde neredeyse tüm Quileute rolleri için elemelere katıldığını itiraf ediyor. “Kitaba baktım ve ne kadar büyük bir rol için seçildiğimi gördüm ve hemen rolü kabul ettim” diyor aktör. Sam’in nişanlısı Emiliy’i canlandıran Korey ise kurda dönüşemeyen rolüyle ilgili “o bir şekilde onlarla ilgilenen bir bakıcı gibi.” diyor ve kabilenin bir üyesi olmamasının eğlenceyi kaçırmasına sebep olmadığını söylüyor. “ Onlardan farklı olduğumu düşünmüyorum. Tüm kurt sahneleri ne de olsa bir efektten ibaret”

Bu Sensin. Bu Senin Rolün.

Yarı zamanlı modellik de yapan Columbia Üniversitesi mezunu Jones’un tek dişi kurt rolü Leah için mükemmel olduğunu düşünen sadece Eclipse’in kast yönetmenleri değil. “En yakın arkadaşlarımdan birisi filmin çıkışından önce kitapları okumuş ve bana bu kesinlikle sensin, bu rol senin olmalı demişti.” diye anlatıyor Jones. Twilight hakkında konuşurken dehşete kapıldığını itiraf eden Jones devam ediyor “Herkesin kafasında bu karakter için oluşturduğu bir görüntü var ve bu görüntüler farklı ve ben kesinlikle herkesin görüntüsüne uymayacağım. Ama umuyorum ki benim can verdiğim Leah herkesin gönlünde taht kurabilecek.”

Tutulma'nın Yeni Yıldızları 050610wolves1400

Markette Alışverişleri Poşetliyordum

Oyunculuk Alex Meraz’ın ilk tutkusu değil. 18 yaşındayken evini terk edip sirke katılmak için Arizona’ya geliyor. “Ciddiyim.” diye ısrar ediyor. “Dansçıydım ve Cirque de Soleil’de yer almak için eğitim görmek istiyordum.” Ama her şey plana uygun şekilde gelişmiyor. “Şehirde fırtına gibi eseceğimi düşünerek San Francisco’ya taşındım. Ve sadece 2 hafta dayanabildim; ardından Whole Foods isimli markette alışverişleri poşetlemeye başladım.” Ne kadar şanslı ki bu sayede eski bir aktör olan ve kısa zamanda akıl hocası haline gelen kişiyle tanışarak The New World isimli filmde küçük bir rol elde ediyor. Şimdi ise Eclipse’de Taylor Lautner’in canlandırdığı Jacob’ın bir arkadaşı olan Paul’ü oynuyor. “New Moon’da beraber takıldık; spora ve yemeğe gittik beraber. Ama bu film çekilmeye başlandığında hepimiz bir mesaj aldık ve terk edilmiş restoranlarda buluşmamız gerekti. Evet biraz garipti ama yine de onunla gurur duyuyorum.”

Tutulma'nın Yeni Yıldızları 050610wolves2400

Yeni Bir Amerikan Yerlisi

Spencer şakayla karışık “derili ve tüylü roller” dediği Amerikan yerlilerine ilişkin rolleri oynadığını söylüyor. “New Moon ile ilgili en güzel şey çağdaş bir sette olması.” diyor. Korey de katılıyor bu açıklamaya “İnsanların Amerikan yerlilerinin de ciddi bir değişim içerisinde olduğunu bilmeleri gerçekten çok önemli. Biz bir yerde yeni Amerikan yerlileriyiz.”

Tutulma'nın Yeni Yıldızları 050610wolves3400
Twilight Bir Yıldız Makinası
4 aktör de Twilight serisinde yer almanın şimdiden kariyerlerini çok olumlu bir şekilde etkilediğini söylüyorlar. Alex Meraz yakın zamanda yazar Larry Clark’ın yeni filmi “Kids”te başrollerden birisini oynamak üzere seçildi; Julia Jones ise video oyunundan uyarlama “Jonah Hex”te rol alacak. “Twilight bir yıldız yaratıcı. Kesinlikle çok fazla kapıyı açıyor” diyor Spencer.

Çeviri: Pisicik13

Kaynak: instyle.com

kaynak:twılıghtfantr
Twlighttr.com
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
derya
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
derya

Paylaşım Gücü : 684

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Tutulma'nın Yeni Yıldızları Left_bar_bleue0/0Tutulma'nın Yeni Yıldızları Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Tutulma'nın Yeni Yıldızları   Tutulma'nın Yeni Yıldızları EmptyCuma 28 Mayıs 2010, 09:08

çok güzeller yaaaaaaaaa esmer kız çok sexi :R xD
saol ablacım +puan sevgi
ayşegül eroğlu
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
ayşegül eroğlu

Paylaşım Gücü : 4
Lakap : ayşe

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tutulma'nın Yeni Yıldızları   Tutulma'nın Yeni Yıldızları EmptyPaz 30 Mayıs 2010, 10:18

kız gerçektende güzelmiş bu rol ona yakışır:)) Very Happy
seyhan
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
seyhan

Paylaşım Gücü : 405
Lakap : Taylorfan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Tutulma'nın Yeni Yıldızları   Tutulma'nın Yeni Yıldızları EmptyPtsi 31 Mayıs 2010, 19:44

ah ah bu kurtlar beni öldürücek ahh hepsi çok güzel ağla
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Tutulma'nın Yeni Yıldızları   Tutulma'nın Yeni Yıldızları EmptyPtsi 31 Mayıs 2010, 20:15

bronz tenleri,parlayan beyaz dişleriyle ve güzel vücutlarıyla hepsi de ne kadan mikemmel görünüyor yhaaa hıhı

Tutulma'nın Yeni Yıldızları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bütün FRAgmanlardan resimler burada Yeniler !!
» Tutulmanın Yapımcısından Rob-Kris Aşkı
» Xavier Samuel 'Tutulmanın yönetmeni David Slade teknik açıdan çok kurnaz' dedi
» Alacakaranlık'ın Şık Yıldızları
» Eski-Yeni Roma Film Festivalinden Yeni Gelen Kareler