Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı

2 posters
YazarMesaj
asd
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
asd

Paylaşım Gücü : 180
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı Left_bar_bleue0/0Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı Empty
MesajKonu: Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı   Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı EmptySalı 01 Haz. 2010, 16:04

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aşk meşk işleri robert pattinson'a şimdi kolay geliyor. aktör'ün en çok endişelendiği şey daha iri ,daha agresif taylor lautner ile olna kavga sahnelerini nasıl yapacağı.

"new moon'da edward ilişkiyle başa çıkmaya çalışıyor ama bir bakıma başarısız oluyor. Eclipse'de bu gerçekten bir ilişkiye sahip olmanın deli saçmalığıve kıskançlıkla başetmek ve adilikle ilgili. kristen stewart bunun o kadarda basit olmadığını söylüyor.

"bella şimdi ayağa kalkıp ,tamam,belkide her seçim teşvik edici değildir demeğe müsait."belkide aşkın değişik seviyeleri vardır ve belki benim ideolojik görüşlerimle senin bana uygun olmadığını düşünüyorum ve belki başka birine bakabilirim."bu yinede erkeklere romantik havadan daha fazlasını vaadediyor. "bu seferkinde farklı dünyalar bir araya geldi.

herseferinde daha tehlikeli yapıyoruz. "diyor stewart."bir ton kavga sahnesi var."diyor robert pattinson"en basitinden,taylor'a karşı tehtidkar davranmaya çalışmak fiziksel olarak küçük düşürücüydü. bir sahnede,onu omzundan kavramaya çalıştım ve onun omuzları çok büyüktü!. bu utanç vericiydi.."

"problem şu ki , genel olarak, bir nedenden ötürü gösterişli görünmek hakkında çok titiz davranmam .bence sanırım çok fazla çalışmamış olmam ve bir bakıma çok büyük olmam, insanların üzerinizde büyük bir yargılaması var.Herzaman bununla başa çıkmanın en iyi yolunun herşeyde önemsememek olduğunu düşündüm. Ama bunun sonucunda insanların şunları söylediğini hiç görmedim ,"neden sadece çeneni kapatmıyorsun? aciz oyunculuğundan bıktık .ne zaman acizmiş gibi davranmaktan vazgeçecek?" diyor

Bu yazı yazılırken hala breaking dawn'ın bir yada iki film mi olacağının karar verilmedi. Yeni filmde diğerleri gibi vancouver'da başlayabilir."ingiliz kolombiyası harika "diyor pattinson. "herkez vancoubver'da film çekmenin ne kadar kolay olduğu hakkında konuşuyor,çünkü hiçkimse etrafta birimi var umursamıyor.ve new moon ile gerçekten böyleydi. çok kolaydı,dışarı çıkmak yada onun gibi birşey hakkında hiçbir zoruluk yoktu.ama bu üçüncü filmle birlikte biraz değişti.ama

vancouver'da bir dolu güzel restorant var ve gerçekten çok havalı bir şehir!"bence tüm bu süre boyunca sürekli çalışmam iyi oldu.dışarı çıkmazsınız ve çekim yaparkende bunu yapmazsınız zaten,çünkü sürekli çok yorgunsunuzdur.yani o kadarda kısıtlayıcı değildi.ama nerede yaşayacağın ve buna benzer şeyleri çözümlemek zordu.demek istediğim,bir ev alma fikri...eğer insanlar sürekli kapınızın dışında beklerse o zaman belkide satabilirsin ve öylesine barlara gitmeyi ve müzik yapmayı özledim. Bu sinir bozucu. ama gerçekten,hala ne yapmak istersen onu yapabilirsin,bu sadece sonrasında gelecek yargılamaların korkusu."

kristen "bir sona gelmesini istemek hakkındaki ilginç olan şey ,sadece deneyimin bitmesini istemeniz değildir.bundan edindiğim deneyim medyanın, basının, fanlardan çok farklı. en çok duyduğum soru bunun yüzünden hayatımın özellikle nasıl değiştiği hakkında,ama bu aslında bir bakıma ekstrası.bunun olacağını bilmiyordum.hayatımda daha önce hiç bu kadar fırsatım olmadı,ve bunun için gerçekten çok sıkı çalıştım. yani gerçekten minnettarım. bu temelinde olgun.gerçekten ideal bir hikayeyi alır ve daha entellektüel yapar.fantazi elementlerini biraz daha uzaklaştırır ve size bunun o kadarda huzurlu olmadığını gösterir.

kaynak:cineplex
çeviri:twılıghtfantr
seher
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
seher

Paylaşım Gücü : 129
Lakap : seher

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı Left_bar_bleue0/0Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı Empty
MesajKonu: Geri: Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı   Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı EmptySalı 01 Haz. 2010, 16:56

paylaşım için sağol + 1 robert'a üzüldüm ya yazık ezik duruma düşmüş utan

Robert pattinson: O bir sevgili ve bir savaşçı
1 sayfadaki 1 sayfası