Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey

YazarMesaj
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Tür : Vampir
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey Left_bar_bleue0/0New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey Empty_bar_bleue  (0/0)

New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey Empty
MesajKonu: New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey   New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey EmptyÇarş. 02 Haz. 2010, 07:26

Sette bulunan hollywood reporter çalışanı izlenimlerini bizlerle paylaşmış.İşte sette Robert Pattinson.

Reporter :

Rpattz benimle hiç konuşmadı ne büyük bir hayal kırıklığı . işte sette 2 gün boyunca onları takip ettiğim sırada öğrendiklerim

*Robert Pattinson şekeri çok seviyor . Reese'in fıstık ezmesi şişesi Robert'ın sandalyesinin üzerinde durur
ve sandalyenin kol dayama yerindede bir kutu kola..

*Diğer tüm cast gibi Robert'ında arkasında karakterinin adının yazdığı bir aktör sandalyesi var. Ama robert'ın sandalyesinde edward cullen yazısı
bantlanmış ve üzerine belirgin harflerle ROBERT yazılmış. anlaşılan o ki oyuncumuz gerçekçilikten hoşlanıyor.

*Volturi arazisinde kristen ve ashleynin bir çekimini izledim.robert o sıradabir şapkalı bir pelerin giyiyordu , kadife olmalıydı .

*kitapta edward sadece bellanın zihnideki bir sesti ama bu fanları memnun etmeyecekti. bu yüzden yapımcılar edward'ı bellanın gördüğübir hayal haline getirdiler , seksi görünümlü bir formda [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*Bu hayal sahnelerinin çekilmesi için kamerayla hareket eden büyük yeşil ekranlar vardı. Bu çekimlerde robert'ı izledim . Cümleleri yoktu ama yüz ifadeleri vardı.Ayrıca koyu gri bir elbise ile desteklendi.

*Robert bu hayalet görünümü çekimlerinden sonra ultra hevesli görünüyuordu. Chris ile şu konuşmayı yapmıştı çekimden sonra:

weitz:(duyulmuyor ama chris oyuncuya başka bir çekim daha almasının gerektiğini söylüyor )
RP: hayır! bu iyi ,bu iyi!
weitz : (duyulmayan bir konuşma ve işaret etme)
RP: kahretsin.. (f*ck diyor aslında ) Robert yine acı çekermiş gibi yüz ifadesini takınıyor weitz "kes" diyor ve tüm bunlar 7 saniye sürüyor.

*Robert fanlarına karşı çok arkadaşça yaklaşıyor.rachelle lefevre küçük kız kardeşini onunla tanıştırdığında çok cana yakın görünüyor, elini sıkıyor ve kocaman bir gülümseme kaplıyor yüzünü.Sonra gülüyor..

*Rob kişisel olarakta çok yakışıklı ,ve ayrıca bir çekiciliğininde olduğuaşikar,ben dahil çevredeki bütün kadınlar ona mümkün olduğunca dahayakın duruyor ama o bunun farkında değilmiş gibi görünüyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

*Bu resim new moon ses stüdyosu ofisine asılmıştı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ayrıca printerdan alınmış başka resimleride vardı , o ofiste özellikle genç bayanlar çalışıyor.

*Pattinson, Stewart, Ashley Greene, Michael Sheen, Cameron Bright ve Dakota Fanning 'in volturi arazisinde çekim yaparken Stepheni Meyer'ın arkasında duruyordum olay şöyleydi:

Edward ,Bella ve Alice Volturinin önünde duruyor. Edward çok süzgün görünüyor ve gri gölgeleri var sanki vampir görünmez bir duvara çarpmış gibi .Yere düşüyor ve acı içinde kıvranmaya başlıyor . Alice kırmızı eldivenler giyiyor. Ve onu tutmak için yere eğiliyor.

Bella:dur !dur benim üzerimde dene ,sadece onu incitmeyi bırak !

sahne en az 5 kere tekrarlandı. setin diğer tarafındaki büyük duvarın arkasından bile pattinson'ın her seferinden vücudunun yere çarpmasını duyabiliyordum .
Burada onun iyi hissetmesinin imkanı yok. Bu adam sanatı için acı çekiyor .

*Rob'un kendine güvenen kasıntı bir yürüyüşü var.Başarısı elbette onun olmalı fiziği ile yaralanmadı, ki rob'un gevşek bağlanmış şapkalı pelerininin arasından göğsünü görebiliyordum.
Vampirik beyaz gölgelere boyanmışsada bu riske değerdi.

*Tüm uluslararası karmaşaya rağmen yardımcı oyuncu rachelle lefevereye göre Robert çok alçakgönüllü ve arkadaş canlısı bir insan.

"Twilight egosuz bir setti. ve herkezin aynı seviyede kalması çok rahatlatıcıydı.Dışarıdayken bir taksiye atlayıp dışarı çıkmaya müsait olabiliyorduk.Ama Rob'un CIA gibi olması ve aynı restorantta bizimle buluşması gerekiyordu. Ama restorant'a gittiğimizde ve oturduğumuzda yine hepimiz aynıydık"

*İnsanlar çocuğu besliyor. Bir sahne şefi tabağa rob için birkaç yiyecek koydu , robert çekim yaparken tek bir öğünü bile
atlayamazdı. adam " sadece bana robert'ın ne istediğini söyle onun için hazırlayacağım"

Bu film yıldızınlarına nasıl davranıldığının göstergesi olmalı, kimse bana ne yiyeceğimi sormadı !

*Taylor bile pattinson karmaşasına karışmış. Lautner'a jacob'ın extra bir gücü olsamıydı diye sorduğumda "edward'ın güçlerinden birini çalmak istiyorum " dedi. kurtadamlar bile kıskanır gibi görünüyor.

* Bir keresinde çok zor gördüğüm kristen stewart'ı monitörde değil sette bana doğru yürürken görmüştüm . Robla birlikteydi. Belkide tüm bu çıkıyorlar dedikodusu doğrudur...
Ahh oldukça eminim birlikte bir sahnedelermiş gibi göründükleri için böyleydi ... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Verildiyse sorry [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

New Moon Setinde Robert Hakkında Öğrendiğim 15 Şey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson “Bel Ami”nin Setinde
» Robert, Breaking Dawn Hakkında..
» Robert Pattinson: Robert'dan Kendisi ve Yaşamı Hakkında Yorumlar
» Robert Kristen'i On The Road setinde ziyaret etti <3
» Robert Pattinson Müziği Hakkında Konuşuyor