Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

David Slde'den Hayranlara Mektup 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

David Slde'den Hayranlara Mektup 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

David Slde'den Hayranlara Mektup

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
David Slde'den Hayranlara Mektup Left_bar_bleue0/0David Slde'den Hayranlara Mektup Empty_bar_bleue  (0/0)

David Slde'den Hayranlara Mektup Empty
MesajKonu: David Slde'den Hayranlara Mektup   David Slde'den Hayranlara Mektup EmptyPaz 06 Haz. 2010, 15:10

David Slde'den Hayranlara Mektup E9a7c84dd1187e769bda6f59c80853ff
Sevgili The Twilight Saga Hayranları,

The Twilight Saga Facebook sayfasındaki hayran sayfası 6 milyona ulaştığı için sizleri kutlamak istiyorum.

Sadece bir yıl önce Forks'da geçen bu destansı maceranın üçüncü bölümü çekmek için kolları sıvadığımıza inanmak zor.

Sizlerile bir çekim gününün hikayesini paylaşmak istiyorum.

Cuma gecesiydi ve yağmur acımasızca yağıyordu. Biz kabilelerin hikayelerini ve Billy Black taradından yapılan muhteşem konuşmanın çekimi için La Push'daydık. Bizde Taylor, Kristen ve bütün sürü gökyüzünün bize izin verdiği sürece kamp ateşinin etrafındaydık.

Biz yağmuru engellediğimiz için Gill Birmingham'ın keyfi yerindeydi., ışıkları yağmuru gecenin karanlığında belli olmayacak şekilde ayarladık.

Gün boyunca çalışırken herkes kuru kalsın diye bir çadır kurduk, her 15 dakikada çadırı eğip su birikmesini ve kumaşı delmesini önlüyorduk.

Hala bilinmeyen bir nedenden dolayı gece 3 gibi, sürü çadırdan dökülen litlelerce yağmur suyunun altında duruyorlardı. Sürü olarak, sadece güldüler ve orada iliklerine kadar ıslandılar.

Bütün gece çamur ve yağmurun içinde harika bir sahne çekene kadar çalıştık.

Ordan ayrıldığımızda, şafak söküyordu ve o loş ışıkta bütün gece o havaya rağmen bekleyen küçük bir hayran ordusu farkettim, hala orda, ellerinde sırılsıklam çiçeklerle oyuncuları görmek ve onlarla konuşmak için bekliyorlardı.

Bu yüzden, The Twilight Saga:Eclipse güvenliğin arkasında bekleyen, bütün gece sinemada sıra bekleyen, bu hikayeleri seven sizlere bir aşk mektubu.

Her gün sizin favori sahnelerinizin,sözlerininzin, rüyalarınızın ve hayallerinizin ağırlığını hissediyorum.

Unutulmaz bir yolculuktu ve şimdi yerel sinemalar için filmin son baskılarını bitirmek üzereyim, ve filmi görmek için sabırsızlanıyorum.

En iyi dileklerimle,

David Slade

Kaynak: Facebook
Çeviren: *Elif*

kaynak:thetwilightsaga.biz

David Slde'den Hayranlara Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill Condon'dan Hayranlara Mektup
» Edward'dan Mektup Var!!!...
» Komik Bir Mektup