Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler

3 posters
YazarMesaj
asd
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
asd

Paylaşım Gücü : 180
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler Left_bar_bleue0/0Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler Empty_bar_bleue  (0/0)

Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler Empty
MesajKonu: Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler   Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler EmptyPtsi 14 Haz. 2010, 14:25

Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler 5
[b]
robert içerii giriyor
-Robert: hepiniz harry potter fanımısınız? koptum
-eclipse'de ki en komik an-robert taylorın gri spandex kıyafeti giydiği çekim diyor ,bu kendini daha iyi hissetmesini sağlamış koptum
-robert:taylor beni erkeklikten çıkardı
-robert'ın edward hakkındaki en sevdiği özelliği mütavezi olması
-robert uzun zamandır uykusuz olduğunu ve çok garip bir ruh havasında bulunduğunu ve sorulara cevap vermediğini söylüyor
-robert- edward'ın en sevdiği parçasını düşünemediğini , uyumadığını söylüyor kristen araya girerek "onun bütün gece çalıştığını söylüyor "
-robert taylor'ın meme uçlarının çok sert olduğunu söylüyor koptum koptum - çadır sahnesinde taylor çadıra girmek için ona doğru yürüdüğü sırada robert onu sağ göğsünden tutup engellemeye çalışıyor ve şöyle demesi gerekiyor "ben senden daha seksiyim" zuha zuha zuha
-robert BD hakkında içinde bebek olan sahneleri heyecanla beklediğini söylüyor
-robert taylor'a "sen o bebekle yatmıyormuydun? ( şakasına diyor işte zuha)- taylor:"o günü iple çekiyorum. sen filmde bella ile yatmıyormuydun " robert gülüyor , "evet ,sadece bebekleri seviyorum" zuha
-seyirciden birisi "nachos" diye bağırıyor ve kristen'de buna katılıyor robert'ın nachos demesi için. robert fısıltıyla söylüyor
-robert'a hayatı film yapılsaydı onu kimin oynamasını isterdin diye soruluyor " taylor "diye şaka yapıyor ama sonra "oğlumun" diyor smile
-bir ERKEK "seni seviyorum rob!" diye bağırıyor ve herkez gülmekten kırılıyor
-en sevdiğiniz film çekimi : robert:twilight kristen:twilight taylor:eclipse
-En favori filminin ne olduğu sorulduğunda twilight diyor ama twilight dışında bir film sorulduğunu anladığında the runaways diyor love Embarrassed
-kristen en favori filminin "remember me "olduğunu söylüyor kalp
-robert ve kristen aralarında fısıldaşıp konuşmaya başlayınca taylor protesto etmek için sandalyesini çeviriyor. ama sonra geri geliyor ve kristen ona " oh, bizimle yine oturabileceğinimi sandın?" diye şaka yapıyor koptum koptum
-fanlar çığlıkl atmaya devam edince robert :" çığlık atmanızı seviyorum çünkü evimde gibi hissediyorum çünkü ailem böyle söylüyor buna ilaveten- kapatın çenenizi!" " koptum koptum diyor
-robert öğrendiği en önemli twilight deneyiminin "dünyada insanların umutsuzca romantizmi canlı tutmak istemesi" diye cevaplıyor. kristen bununla dalga geçince robert ona vuruyor ve kapa çeneni diyor koptum

bu da benden not : robert hala breaking dawn'ı okumamış. artık okumayı planlıyormuş. twilight'ı da geçen akşam br TV'de yayınlandığında ilk defa izlemiş. bunda önce hiç izlememişti. şaşkın

Bu da bir başka görüşmeden ama buraya çeviriyorum yeni öğrendim koptum kopun

robert: taylor ilk filmde peruk taktı, bu filmde de kristen peruk kullandı , ikisiyle birlikte gelecek film için bir karışım yapmak istiyorum . bir at kuyruğuyla koptum koptum koptum
çeviri:paramore
kaynak:ordan burdan =)
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler Left_bar_bleue0/0Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler   Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler EmptyPtsi 14 Haz. 2010, 15:27

ay süpermiş ya koptum kalp ah rob ah kalp

Asudem süpersin + puan tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Eclipse L.A. Basın konfreransından Videoları   Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler EmptySalı 15 Haz. 2010, 17:36

Eclipse L.A. Basın konfreransından Videolar

ah şu kızlar bağırmasa anlayacaz şeytan
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
rob~DesibeL
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
rob~DesibeL

Paylaşım Gücü : 31
Lakap : orjinallık

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler   Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler EmptySalı 15 Haz. 2010, 19:01

wwwuuuuwuww mükemmelll Wink
( roba ayrı kop adam çok tatlı sempatikk kristen kıymetni bilsinnn)

Eclipse L.A. Fan konfreransından Videolar ve Çeviriler
1 sayfadaki 1 sayfası