Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kadının  Destanı(By angel) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kadının  Destanı(By angel) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kadının Destanı(By angel)

2 posters
YazarMesaj
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Tür : Vampir
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kadının  Destanı(By angel) Left_bar_bleue0/0Kadının  Destanı(By angel) Empty_bar_bleue  (0/0)

Kadının  Destanı(By angel) Empty
MesajKonu: Kadının Destanı(By angel)   Kadının  Destanı(By angel) EmptyPaz 20 Haz. 2010, 16:20

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
1. bölüm(ben)

-Seth,Gabe,Eli hadi ama çocuklar servis geldi!
-tamam anne akşam görüşürüz.(hep bir ağızdan)
- hoşça kalın çocuklar akşam size ne pişireyim; ne istersiniz
-lazanya!
-hey John çocuklarım sana emanet!
-merak etme Stephenie!
-aman tanrım Pancho hadi kalk seni uykucu.
-ah! Allah kahretsin çok önemli bir toplantım vardı
(Pancho bir yandan giyiniyor diğer yandan söyleniyordu, yanağıma masum bir öpücük kondurup dışarıya çıktı)
-eveee..t şimdi evde yalnızım öncelikle bir çöplük haline gelmiş evimi toparlamalıyım .

2 saat sonra..

(Tanrım sonunda temizlik de biti artık yeni tasarlıyacağım romanıma başlaya bilirim ;derken kapı çaldı.Yine romanım bekleyecekti kalkıp kapıya yöneldim ,gelen annemdi.)
-Hoş geldin şöyle geç anne(deye kalmadanannem kendinitek kişilik rahat koltuğun içine bırakı verdi)
-ah ,Stehenie yine mi hayal peşindesin kızım ? ilk kitabını çıkar hevesini al dedik ama bunun sende tutku haline geleceğini nerden bilebilirdik ki?
- yine başlama yine.
- senin iyiliğini düşünüyorum kızım sırf sen üzülme , fazla bir şey bekleme ..
-yanılıyorsun “yazcağım kitap bütün dünya kadılarını can evinden vuracak.”
-nasıl olacakmış o..
- görüceksin ,görücekler,bana inanmayan herkesi yanıltıp utandıracağım başta Pancho olmak üzere

1 saat sonra ..
-hoşça kal anne görüşürüz.Seth, Paul,Jacob,Emily ve Heidii selam söyle.
Annem gittikten sonra işe koyuldum .Çocuklar gelmeden lazanyayı yeştirdim . tam osırada kapı çaldı . Ne çabuk akşam olmuştu.
- merhaba Seth,Gabe,Eli okul nasıldı , hadi giyinin size lazanyalarınızı yaptım..
- -yuppii(hep bir ağızdan)
Akşam herkes uyurken ben yeni bir çıkış yapacağım romanımı düşünüyordum.Uyuyakalmışım..
2. bölüm(rüyalar)

O gece yine çok ilginç bir rüya gördüm. Rüyamda bir kız ve ona aşık aynı zaman da kanına susayan bir vampir .. Artık sabah kalkınca ilk işim rüyalarımı not etmek oluyordu .böylece kitabımın ilk 13 bölümünü tamamlamış bulunuyordum.
Üç ay daha üzerinde çalışarak kitabımı tamamladım.
-Pancho hayatım lütfen taslakları bu listedeki yayın evlerine ulaştır.
-Ama Stephenie burada 27 tana yayın evi var , ac bana!
Dudaklarına küçük bir buse kondurup gönlünü aldıktan sonra taslakları gönderttim.

2 hafta ve daha sonrası..

Benim dışımda herkes kitaptan ümidi kesmişti ta ki telefon çalana kadar.
İki yayın evi yazdığım kitapta bir ışık görmüş ve anlaşma için teklif yönlendirdiler. Anlaşmada 3 kitap karşılığında 750.000 dolara anlaştık..
İlk kitabımın adı Alacakaranlık olacak .Sene 2005 ilk kitabım raflarda yerini aldı .Kocam, annem , komşularım dan hiçbiri bana hala bana kitabıma inanmıyordu . Fakat kitap yayınlandığı ilk 24 saatte 3 milyon civarında satıp 20 dile çevirilince;Bütün dünya medyaları , yönetmenler, yayın evleri hepsi peşimdeydiler. 2008 yılın beyaz perdeye taşınan kitabımın hayran kitlesi katlandı. Artık sokakta eskisi gibi dolaşamıyordum her köşe başında imza veya fotoğraf isteyen bir hayranla karşılaşıyordum. Bu beni olduğu kadar etrafımdakileri de mutlu ediyordu. Kitap çok büyük ilgi görünce Alacakaranlık’ın devamı niteliğinde Yeni ay ardından Tutulma, Şafak vakti’ yazdıktan sonra bir de kitabımın baş karakteri olan Edward Cullen’in perspektifinden yazmayı düşünüyordum ki..

Ogün Pancho ve benim fakülteden arkadaşımız Matilde’nin nikahı vardı.
Dolapdan noel için alıp giyemediğim etek kısmı uçuşan sırt dekolteli kıyafetimi giydim ve aşağı indim. Biricik kocam ağaç olmak üzereydi suratı asılmıştı , hemen can kurtaranım olan küçük ama aşk dolu olan bi öpücük kondurdun dudaklarına , hemen yüzünde gülümse peydah oldu arkadan çocuklar .
-öhöö öhö
- affedersiniz çocuklar başta babanız olmak üzere hepinizi çok beklettim .
- anne çıkmazsak geç kalıcaz .
- tamam bir dakika hemen geliyorum ,şu son kitabımın taslağını ortalıktan kaldırıp geliyorum …
Ama korna bu sefer daha sabırsızca çalıyordu vazgeçtim, kapıyı çekip arabaya girdim.

3.bölüm(kötü son mu?)

Nikah töreni beklediğimizden daha uzun sürdü ..Eve geldiğimizde resmen bir yıkımla karşı karşıyaydık ; Çalışma masam darma dağın edilmiş son kitabım çalınmıştı .ben sinir krizleri geçirirken eşim beni sakinleştirmeye çalışıyordu; polis zabıt tuttuktan sonra gitti..

3 gün sonra ..

Yayın evinden gelen bir haberle tekrar yıkıldım kitabım internete sızmıştı . bu olay bardağı taşıran son damla olmuştu kitabıma devam etmeyeceğimi duyurdum. Ama ben daha haberi yayınlayalı 3 saati geçmeden maillerim kilitlendi telefonlar susmadı . Kararım değişmesindeki en büyük etmen tabi ki Alacakaranlık efsanesi fanlarıydı . bana gelen bir mailde (tamamı hatırlayamıyorum)

sevgili Stehenie ,

Biz twilight fan -tr olarak sana rica ediyoruz ve eminiz ki son kitabında diğerler kitapların gibi bir başyapıt olmayı hak ediyor ,bu kitap tarih karanlığına değil Alacakaranlığına layıktır . Lütfen bizi göz arda etme seni çok seviyoruz..
Fanlarımdan gelen mail o kadar samimi ve güzeldi ki yeniden kolları sıvayıp kitabı yazma kararı aldım.. ÇOk yakında son kitabım ellerinizde olcağına dair söz veriyorum
sevgilerimle .......Stephenie sevgi

En son bella_edward tarafından Salı 04 Ocak 2011, 16:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kadının  Destanı(By angel) Left_bar_bleue0/0Kadının  Destanı(By angel) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kadının Destanı(By angel)   Kadının  Destanı(By angel) EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 12:17

çok çok güzel
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kadının Destanı(By angel)   Kadının  Destanı(By angel) EmptyPaz 27 Haz. 2010, 11:24

hikayemin konusu stephenie meyer yani serinin yazarı herkes serinin dewamı niteliğinde yada ona yakın şeyler hakkında yazıyodu .bence en çok övgüyü stephenie hak ediyor .. bu düşünceden yola çıkarak hayatını araştırıp hikayeleştirdim tabiki TWİLGHTFAN-TR 'Yİ unutmadan Very Happy

beğendiğine sewindim banu abla sevgi
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Kadının Destanı(By angel)   Kadının  Destanı(By angel) EmptyPaz 27 Haz. 2010, 11:37

gerçekten stephanie çok büyük övgüleri hak ediyor ama geliştirip birşeyler çıkarmanı çok sevdim sağol sitemizide unutmadığın için

http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Kadının Destanı(By angel)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alacakaranlık Destanı: Tutulma Fragmanının Sevilmesi İçin 10 Neden
» Şimdiye Kadar Bir Kadının Aşkı İçin Herhangi Biri İle Kavga Ettin mi?