Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

stephenie nin midnight hakkında söyledikleri  ( bu kadar çevirebilindi) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

stephenie nin midnight hakkında söyledikleri  ( bu kadar çevirebilindi) 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

stephenie nin midnight hakkında söyledikleri ( bu kadar çevirebilindi)

YazarMesaj
Derya CULLEN
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Derya CULLEN

Paylaşım Gücü : 8
Lakap : Küçük Bella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
stephenie nin midnight hakkında söyledikleri  ( bu kadar çevirebilindi) Left_bar_bleue0/0stephenie nin midnight hakkında söyledikleri  ( bu kadar çevirebilindi) Empty_bar_bleue  (0/0)

stephenie nin midnight hakkında söyledikleri  ( bu kadar çevirebilindi) Empty
MesajKonu: stephenie nin midnight hakkında söyledikleri ( bu kadar çevirebilindi)   stephenie nin midnight hakkında söyledikleri  ( bu kadar çevirebilindi) EmptyPtsi 21 Haz. 2010, 15:41

28 Ağustos 2008

Bazılarınızın bildiği gibi, yasadışı internette yayınlanmıştır ve Midnight Sun benim kısmi taslak duymuş olabilirsiniz beri virally bilgim ya da izni veya bilgisi ya da benim yayıncının izni olmadan dağıtılmıştır.

Ben iyi bir fikir var Midnight Sun benim iyelik sol ve her benzersiz olduğunu çok az sayıda kopyası olduğu gibi sızıntısı oldu ne var. Ben farklı zamanlarda el yazması yapılan küçük değişiklikler nedeniyle, ne zaman her ve malımı mülkümü sol söyleyebilirim kimlerle verildi ekledi. yasadışı Internet üzerinde dağıtılan el yazması iyi bir amaç için güvenilir bireyler verildi. Ben bunun ötesinde bir yorumda gibi inanıyorum ki ilk dağıtım hiçbir kötü niyetli oldu.

Ben, düzenlenecek tamamlandı önce yayınlanan benim okuyucu Midnight Sun yaşamak istemiyordu. Ben herkes için önemli anlamak olduğunu düşünüyorum bir yazar olarak benim haklarının büyük bir ihlali değil, aynı bana söz oldu ne oldu ne bir insanım. Twilight Saga yazar olarak, telif hakkı kontrolü ve yukarı telif hakkı sahibine ne zaman kitap kamu yapılmalıdır, bu müzisyen ve film yapımcıları için aynıdır karar vereceksiniz. Birisi bir kitap ya da film veya şarkı satın Çünkü veya Internet Bir download kapalı olur, ki doğru çoğaltmak ve dağıtmak kendi anlamına gelmez. Ne yazık ki, internet ile insanlar için kolay ve yasal olarak kendilerine ait olmayan pay ürün elde etmektir. Ne olursa olsun bu yapılıyor, hala dürüst olmayan bir. Bu benim için çok üzücü bir deneyim oldu, ama en azından telif daha iyi anlaşılmasını ve sanatsal kontrol önemi benim hayran bırakacaktır umuyoruz.

Peki bu terk Midnight Sun nedir? Benim ilk duygu hiçbir şekilde devam etmek oldu. Yazma matematik gibi değildir, matematik, iki artı iki her zaman dört ne olursa olsun, ruh gibi eşittir. yazı ile, yol değişir her şey hissediyorum. Şimdi, aklın benim şimdiki çerçevesinde Midnight Sun yazmaya çalıştım olursa, James muhtemelen kazanacak tüm Cullen, bu çok iyi orijinal hikaye ile kurtağzı olmaz ölecekti. Her durumda, ben de üzgün Midnight Sun üzerinde çalışmaya devam etmek oldu ne hissediyorum ve bu yüzden üzerine süresiz sarılmak.

Daha doğrusu, Midnight Sun bu sürümü okumak benim fanlar istiyorum. Sadece tamamlanmamış bir taslak vardı; yazma karışıklık ve kusurlu ve hatalarla dolu olduğunu. Ama bunu nasıl ihlal yasadışı ilanıyla aramaya daha fazla kişi sürüş olmadan yorum yapmak? Bana karar bir süre aldı nasıl ve ben cevap eğer. Ama ben burada (bu yazının sonunda taslak mevcut karar verdim) karışıklığı sona erdirmek için. Bu şekilde, benim okuyucu bir kurban dürüst kalmak için yapmak zorunda hissetmek zorunda değilsiniz. Bu fragman sizi Edward kafasını içine daha fazla ışık tutacağını umuyoruz ve Twilight hikaye yeni bir boyut katıyor. İşte beni ilk etapta yazmak için ilham's.

Bir dakikanızı ayırın ve bu yüzden beni destekleyen son üç yıl içinde olmuştur harika hayranları teşekkür istiyorum. Nasıl her biriniz çok benim için ne demek söylemek başlayamaz. Ben sadece bu notu bütün karışıklık ve online spekülasyonlar böylece Twilight evrenin bir kez daha eskiden mutlu kaçış olabilir durdurmak umuyoruz. Bu inanılmaz derecede yoğun bir yıl sonra, şimdi ailemle daha fazla zaman harcama ve diğer bazı yazma projesi üzerinde çalışıyor odaklanarak duyuyorum.

- Stephenie

stephenie nin midnight hakkında söyledikleri ( bu kadar çevirebilindi)
1 sayfadaki 1 sayfası