Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz?

YazarMesaj
darkangel
Süper Moderatör
Süper Moderatör
darkangel

Paylaşım Gücü : 408
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz? Left_bar_bleue0/0Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz? Empty_bar_bleue  (0/0)

Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz? Empty
MesajKonu: Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz?   Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz? EmptyPtsi 21 Haz. 2010, 20:03

12 Haziran 2010 günü Los Angeles’ta gerçekleştirilen Tutulma Basın Konferansında Robert’a sorulan sorular ve onun verdiği cevapları yine basıl konferansında çekilen portre fotoğrafları ile birlikte paylaşmak istiyorum sizlerle…
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Tutulma Basın Konferansı: Sen ve Kristen ikiniz de ciddi oyuncularsınız. Birlikte oynadığınız sahnelere beraber mi hazırlanıyorsunuz? Bir araya gelip, sahnelerin üzerinden mi gidiyorsunuz, ya da sadece sete geliyor ve ne olacağına mı bakıyorsunuz?

Robert: Kristen’e çok açık geldiği zamanlarda, bazı nedenlerden dolayı, hiçbirşey anlayamıyorum ve gerçekten karakterin derinliklerine indiğimi düşünüyorum. Onun zihni tamamen farklı çalışıyor. Olayları çok hızlı bir şekilde kavrayabiliyor, ve ben Kristen’ın tam tersine olaylar hakkında kafa yormayı seviyorum. Birşeyi yaparken nedenlerini ne kadar çok bilirsem, o kadar rahat oluyorum. Bunu başka rollerim için yapmıyorum. Bu Edward için yaptığım birşey. Ama, ilk filmden bu yana, film ile ilgili detaylara derinlemesine girmeyi seviyorum

alıntı: robertpattinson-tr.com

Birlikte Oynadığınız Sahnelere Kristen ile Beraber mi Hazırlanıyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası