Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi

3 posters
YazarMesaj
june
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
june

Paylaşım Gücü : 344

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi Left_bar_bleue0/0People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi Empty_bar_bleue  (0/0)

People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi Empty
MesajKonu: People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi   People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi EmptyPerş. 07 Ocak 2010, 22:17

Dün gerçekleştirilen People Choice ödül töreninde ev sahipliğini Queen Latifah yaptı. Törende Yeni Ay’dan alınan bir sahne ile hazırlanmış olan parodiden ile Taylor Lautner sahneye çağrıldı. Gerçekten çok hoş bir andı…

Queen Latifah: Edward Cullen. Kızlar seni burada bulacağımı söylediler. People Choice Ödüllerinde ev sahipliği yapıyorum. Eğer ödüllerden birini sen sunarsan harika olur. Yani eğer kendi kendine üzülmek veya kurtadamları durdurma işi ile çok meşgul değil isen.

Edward Cullen: Hadi gel yürüyelim.

Queen Latifah: Tamam.

Queen Latifah: Hey, yakınlarda bir Starbucks var mı?

Edward Cullen: Hayır.

Queen Latifah: Garip.

Queen Latifah: Bak geyik kanı içmek ve seks yapmamaya çalışarak oldukça meşgul olduğunu biliyorum. Seni şova getirmem için ne gerekiyor?

Edward Cullen: Forks’tan ayrılmalıyız.

Queen Latifah: Tamam işte. Şov Los Angeles’ta. Merak etme uçak biletin birinci sınıf olacak.

Edward Cullen: Demek istediğim, ben ve ailem ayrılıyoruz.

Queen Latifah: Tüm ailen mi? Bak onların şova girişlerini sağlarım ama uçak bileti masraflarını karşılayamam.

Edward Cullen: (yutkunur)

Queen Latifah: Belki sadece baban, Carlisle için yol masraflarını karşılayabilirim.

Edward Cullen: Carlisle olması gerekenden 10 yaş genç görünüyor. İnsanlar bunu farketmeye başladı.

Queen Latifah: Tatlım, Los Angeles’taki herkes olduğundan 10 yaş genç görünüyor. Buna Botox diyorlar.

Edward Cullen: Bana bir söz verir misin?

Queen Latifah: Elbette. Neye ihtiyacın varsa söyle.

Edward Cullen: (Bir takım kağıtlar uzatır.)

Queen Latifah: Bunlar da ne? İstekler Listesi mi? Kendine özel ayrı karavan? Kişisel eğitmen? Abraham tasarımcısı da ne? Bak adamım ben sana pek çok saç jölesi ve kıyafet verebilirim. Anlaştık mı?

Edward Cullen: Hayır. Bunun bu kadar uzun süre devam etmesine izin verdiğim için çok üzgünüm.

Queen Latifah: İkimiz de bunu yaptık.

Edward Cullen: Hoşçakal.

Queen Latifah: Hoşçakal mı? Ohhh, neden bana dokunuyorsun? Buradan gitmek için bir saniyen var, yoksa kazığı yiyeceksin.

Queen Latifah: Güzel. Ortadan kaybol. Ben de gider kurt adamdan bu işi yapmasını isterim. Beni duyuyor musun? Ben Jacob Takımındanım. Buradan nasıl çıkacağım? Beyazların ormanlara olan takıntısı nedir anlamıyorum…

Videonun Adı: New Moon Spoof at The People’s Choice Awards - Entire Video
Videoyu Ekleyen: ljpl1

KAYNAK: robertpattinson-tr
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi Left_bar_bleue0/0People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi   People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 14:31

sağol canım
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Tür : Vampir
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi   People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi EmptyC.tesi 09 Ocak 2010, 19:28

paylaşım içni saol =)=)

People Choice Ödül Töreninde Yeni Ay Parodisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob Altın Küre Ödül Töreninde...
» Teen Choice Ödül Töreni ~
» People Choice Awards'tan...
» People Choice Awards İçin Oy Verebilirsiniz!
» “Twilight” People Choice Ödüllerine 8 Dalda Aday