Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları   Left_bar_bleue0/0Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları   Empty_bar_bleue  (0/0)

Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları   Empty
MesajKonu: Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları    Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları   EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 09:32

Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları   45713c0882d5256edeb9a0c93577f329
"O o kadar heyecanlıydı ki beni gördüğü an kustu" diyor Alex Meraz bir hayran hakkında. Twilight hayranlarının seri hakkındaki heyecanlarını düşününce Twilight serisinin üç başrol oyuncusu'nun -Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner- hayranlarla yaşadığı eşsiz maceralar süpriz olmuyor. Mtv Newa "Twilight" oyuncuları Justin Chon ve Alex Meraz'ı yakalıyor ve onlardan hayranların heyecanlarının bütün aileyi utandıracak seviyeye ulaştığını öğreniyoruz.

Bella hayranı, coşkulu lise öğrencisi Eric Yorkie'yi canlandıran Chon son zamanlarda istekli bayan bir hayrandan ilginç bir teklif almış.

"Bana dağda bir yerde klübesinin anahtarını veren bir bayan vardı." "O bana ona haber verdiğim sürece istediğim zaman oraya gidebileceğimi söyledi. Çünkü benimle orada buluşmak istiyordu."

E Chon onu firar mekanına götürdü mü?

"Hayır hayır. Gitmedim." "Onu atladım"

Kurt sürüsünden Paul'u canlandıran Alex Meraz hayranı heyecanını tamamen farklı bir şekilde göstersede ona benzer bir şey anlatıyor.

"Miami'deydim, ve bir hayran beni görmek için 3 gece kamp yaptı.Okadar heyecanlıydı ki beni gördüğü an kustu." Alex adına tek kötü macerası bu değil Onun saçını tuttum, sırtını sıvazladım. Bu çok utanç verici bir durumdu çünkü bence ya beni gördüğü için çok heyecanlıydı, yada beni görmekten gerçekten iğrendi." "Bu beni çok çok utandırdı."

Kaynak:MTV
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilight-turkiye.com

Twilight Oyuncularından İlginç Hayran Maceraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Twilight: Eclipse (Tutulma)’in Senaristinden İlginç Detaylar!
» Emma'dan İlginç Açıklama...
» Ashley'in dublörü ilginç :D
» Twitter'dan ilginç bir mesaj..!
» Stephiene Meyer'ın İlginç Rüyası