Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Rahtbone... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Jackson Rahtbone... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jackson Rahtbone...

3 posters
YazarMesaj
KeLLan_mLs..
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
KeLLan_mLs..

Paylaşım Gücü : 138

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Jackson Rahtbone... Left_bar_bleue0/0Jackson Rahtbone... Empty_bar_bleue  (0/0)

Jackson Rahtbone... Empty
MesajKonu: Jackson Rahtbone...   Jackson Rahtbone... EmptyCuma 08 Ocak 2010, 16:11

Orlando Bloom bunu birkaç yıl önce “Yüzüklerin Efendisi” ile “Karayip Kosranları ile yaptı. Samuel Jackson da buna benzer bir şeyi “Star Wars” ile “xXx” filmleri arasında gerçekleştirdi. Altmışlarında olup da “Yüzüklerin Efendisi” ile “X-Men” arasında bu işi yıllarca dengeli bir şekilde gerçekleştiren Ian McKellen ise bu işin kralı sayılır! Peki Jackson Rathbone bu nadir aynı anda - çifte- yapımda oynama numarasını başaracak olan yeni oyuncu olabilir mi?

Tv’de gösterilen Avatar:The Last Air Bender çizgi filminden sinemaya uyarlanan, çekimleri yakınlarda bitmiş olup gişede zirveye oynaması beklenen filmdeki rolünü sorduğumuzda Twilight’ın nazik yıldızı “Ah adamım, Airbender’da bir sürü dövüş sahnem vardı,”diye açıklıyor. “Bu benim için çok eğlenceliydi. Çünkü ben çocukluğumun bir kısmını Texas’ta geçirip Texas futbolu oynadım. Bu yüzden arada bir böyle şeyler yapmak iyi oluyor. Stresten kurtulmanıza yardımcı oluyor.”

6. His filminin de yönetmeni olan M. Night Shyamalan tarafından yönetilen Airbender filmi gelecek haziran ayında yeryüzü elementlerini yönetebilen Avatarların hikayesini büyük ekrana taşıyacak. Rathbone’nun canlandırdığı Sokka karakteri kahramanımız Aang’a kötüye karşı savaşında yardım eden güneyli su kabilesinden gelen bir savaşçı. Eğer her şey yolunda giderse film yapımcıları yapımı üçlemeye çevirmeye niyetlendiklerini belirtiyor ki bu muhtemelen Rathbone Twilight’taki Jasper Hale karakterini canlandırmayı bitirdiği zamanlara denk gelecektir.

Rathbone bu duruma bir itirazının olmadığını belirtiyor. Zira Sokka’yı canlandırmak onu New Moon’da Jasper’ı canlandırırken yaptığından daha fazla kendini ifade etmesine izin vermiş. “Jasper gerçekten de son derece sakin, her şeyi içinde yaşayan bir karakter. Bu yüzden her an insanların üzerine atlayabileceğim bir karakteri oynamak gerçekten de harikaydı. Üç ayrı karakter tarafından aynı anda saldırıya uğradığım dövüş sahneleri çekmek zorundaydım. Nerede olduğu konusunda endişelendiğim kız kardeşimi bulmak için savaş sahasından koşarak geçiyorum ve birisi bana elinde kılıcıyla saldırıyor! Bu yüzden hemen o anda karar vermek zorundayım. Çelme takıp adamı doğrudan yere gönderiyorum ve bir başkası arkamdan yaklaşım beni o şekilde kesmeye çalışıyor. İşte ben de adamı üzerimden karşıya doğru frlatıp, kendi adamlarından birisine çarpmasını sağlıyorum.”

Rathbone ayrıca yaşayan en büyük yaratık olan uçan bizon olan Appa’yı sürme şansını da elde etmiş. Rathbone duygusal Cullen ailesi ile bir arada olmayı sevdiği kadar bir aksiyon filminde yer almaktan da son derece hoşnut kalmış.”Çok çılgıncaydı. 3 kişi tarafından saldırıya uğruyorum ve hepsini birden tek bir boomerang hareketiyle alaşağı etmek zorundayım! Birilerini üzerimden ileriye doğru fırlatıyorum. Düzenli şekilde sivri aletlerle tehdit ediliyorum. Bu gerçek bir cümbüştü!”

ALINTIDIR..
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Jackson Rahtbone...   Jackson Rahtbone... EmptyPerş. 14 Ocak 2010, 08:57

paylaşım için sağol canım + 1 süper tşk
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Tür : Vampir
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Jackson Rahtbone...   Jackson Rahtbone... EmptyPerş. 14 Ocak 2010, 11:39

paylaşım için +1 =)=)

Jackson Rahtbone...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jackson Rahtbone Hakkında
» Jackson Rahtbone--Jasper Hale
» Jackson Ve Ayakkabısı XD
» Jackson karakalem çalışmaları
» jackson TROIX Resimleri