Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var Left_bar_bleue0/0Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var Empty_bar_bleue  (0/0)

Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var Empty
MesajKonu: Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var   Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var EmptyC.tesi 26 Haz. 2010, 10:23

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nikki'nin 10 yaşındaki erkek kardeşinin esmer güzeline kur yapanlara bir mesajı var ve bu mesajı perşembe gecesi "The Twilight Saga:Eclipse" galasında Access Hollywood'dan Shaun Robinson'la paylaştı. Shaun Nikkli'nin ufak tefek kavalyesi Joey'e sordu " Nikki'ye yaklaşmaya çalıştıkları zaman onlara ne dersin?"

"Lütfen ona aşık olmayın" derim.

Joey nikkinin kolundaki tek yakışıklı değildi. O başka bir akrabasıyla daha gelmişti.Abisi Nathan'ı kastederek "Bu geceki kavalyelerim o ve diğer erkek kardeşim." diyor Nikki. "Bugün bana iki harika erkek eşlik ediyor.. Aileye bakın!" Nathan kırmızı halıda kardeşiyle yürüyeceği için heyecanlıydı, fakat yinede parlamaktanda geri kalmıyor.

"Kesinlikle gurur. Yani gerçekten çok gurur duyuyorum." diyor Nathan. Shaun soruyor "Onu ekranda gördüğünde Bu beim kız kardeşim mi yoksa bir yıldız mı diyorsun?" "Bu iyi bir soru. Bence başlarda çok alışamamıştım fakat bir süre sonra buna alıştım." gülüyor. Nikki için, o her şeye alıştı, onu son derece sıcak karşılayan ve bu gece galada bulunmak için galadan günler önce kamp kuran Twilight hayranlarına da alıştı.

"Bu harika" diyor Nikki. "Söyleyecek bir şey yok. Daha bir kaç yıl oldu ama bu onların üçüncü galası ve hepsi katılmak istiyor, eminimki bu onlar için çok zor ve bizim içinde. Ama bundan da bir eğlence çıkarmaları harika bir şey. Sokaklarda aileleriyle kamp kuruyorlar, piknik yapıyorlar, bu harika." "Keşke böyle bir şeyi bende çocukken ailemle yapsaydım."

Kaynak: Accesshollywood
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsagabiz

Nikki'nin 10 Yaşındaki Kardeşinin Nikki'ye Kur Yapanlara Bir Tavsiyesi Var
1 sayfadaki 1 sayfası