Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  Left_bar_bleue0/0Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  Empty_bar_bleue  (0/0)

Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  Empty
MesajKonu: Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin    Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  EmptyPtsi 28 Haz. 2010, 18:27

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eclipse'ın kaslısı Taylor Lautner,geleceğin film yıldızlarından biri olabilir fakat ondan bir müzikalde yer almasını beklemeyin.

Evet,Taylor iyi görünen,yetenekli ve karizma sahibi biri olabilir fakat söylentilere göre onda müzikal kabiliyetten eser yok.
Her nasılsa,kendisi bir ses tonunu bile yakalayamadığı halde,18 yaşındaki aktör büyük bir müzikal ve American Idol hayranı olduğunu itiraf ediyor.

"Komik olan şey,ben şarkı söyleyemiyorum,belki de bu yüzden izlemeyi seviyorum[müzikal ve american ıdol].bunun yapabilmemin hiçbir çaresi olmadığının farkındayım.Sanırım kontratımda,müzikal olmayacağına dair,bir cümle var."

Belki de bu yakında çıkacak Stretch Armstrong filminde oynuyacak Taylor için iyi bir şey,o böylece daha çok aksiyon filminde yer almaya yöneliyor.Biraz düşündüğümüzde ve bize göre muhteşem bir fikir olmasına rağmen,bir aksiyon starının filmlerinden birinin ortasında şarkı söylemeye başladığını pek duymazsınız.

Hmmm Taylor,bir şarkı tonu bile tutturamamana rağmen,biz seni olduğun gibi seviyoruz.
Çeviri:trailblazer
Kaynak:Celebuzz

kaynak:twilightsaga.biz
wolf-jacob
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
wolf-jacob

Paylaşım Gücü : 175
Tür : Kurt Kız
Lakap : jake

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  Left_bar_bleue0/0Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  Empty_bar_bleue  (0/0)

Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  Empty
MesajKonu: Geri: Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin    Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin  EmptyPaz 01 Ağus. 2010, 12:43

bence taylor'n sesi gayet güzel apologize sarkısını dinleyenler bilir sesi ne kadar güzel o sarkı beni cok fena yapıo cocukta bana göre hersey var tip ses oyunculuk kas daha say say btmez süper bi cocuk yni bnm icn onuu tüm kalbmlee sevyorumm sevgi kalp

Taylor Lautner'ın Sizin İçin Şarkı Söylemesini Beklemeyin
1 sayfadaki 1 sayfası