Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? Empty
MesajKonu: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPaz 10 Ocak 2010, 12:04

Kitap hayal dünyamızı geliştiren ama neden yaptığımızı fazla sorgulamadığımız ya da gerekçesiz yaptığımız faaliyetlerden biridir.Kitap okumanın bir cok faydası vardır.Kimine göre boş zamanı değerlendirmek, kimine göre zaman öldürmek, bilgi edinmek, düşünce yapımızı geliştirmek, paragraf sorularını rahat çözmek, okuduğumuzu çabuk anlayabilmek, kelime haznemizi geliştirmek, haz almak, cümle yapımızı geliştirmek, gündemi yazarları ve yazar dünyasının güncelliği takip etmek vs...

Bazılarımız sevdiğimiz, hosumuza giden kitabın içindeki bölümleri, cümleyi cizer.Kimisi ise kitabın özetini cıkartır,bazısı ise bir kitabı birkac defa okur,baska biri ise kitabını cok degerli buldugu için zarar gelmesini önlemek için okuduktan sonra rafa kaldırır.İnsanlar en cok kitapları 1- bos zamanlarını degerlendirmek.2-Bilgi edinmek için okurlar.

Peki siz kitapları hangi amacla okuyor ve istediginiz amaca ulasıyormusunuz ? Sizin için kitap okumanın ne gibi faydaları var ?
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Tür : Vampir
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? Left_bar_bleue0/0Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPaz 10 Ocak 2010, 12:09

paylaşım içni saol =)
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? Left_bar_bleue0/0Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPaz 10 Ocak 2010, 12:20

p. için saol öznurcumm +1 Very Happy
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPaz 10 Ocak 2010, 12:33

Benim için kitap okumak nefes almak gibidir. Resmen bağımlıyım.

bir kitaba başladımmı bitene kadar rahat etmem. lol!

canım bu güzel paylaşım için + puan
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPaz 10 Ocak 2010, 12:36

Tesekkür ederim. İnş. daha iyi becerebilirim konu acarken Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyCuma 12 Mart 2010, 15:14

Forever_Edward demiş ki:
Benim için kitap okumak nefes almak gibidir. Resmen bağımlıyım.

bir kitaba başladımmı bitene kadar rahat etmem. lol!

canım bu güzel paylaşım için + puan

bencede nefes almak kadar doğal birşey kitap okumak. adminimz güzel yorumlamış
paylaşım için tşk + 1 süper alkış
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 17:07

Katılıyorum bu aralar elimde okuyacak kitap kalmadı yeni kitaplar alacağım ve cidden kitap olmadan günler hiç ama hiç geçmiyor. Belki deli olduğumu düşünceksiniz ama ben her gece yatmadan önce genellikle üçe kadar kitap okurum ve dün gece okuyamadığım için uyuyamadım utan utan utan tşk +p utan
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 17:13

ßellacullen demiş ki:
Katılıyorum bu aralar elimde okuyacak kitap kalmadı yeni kitaplar alacağım ve cidden kitap olmadan günler hiç ama hiç geçmiyor. Belki deli olduğumu düşünceksiniz ama ben her gece yatmadan önce genellikle üçe kadar kitap okurum ve dün gece okuyamadığım için uyuyamadım utan utan utan tşk +p utan

Sana katılıyorum yatmadasn önce kitap okumak müthiş bişi hele uykun yoksa kitap okuyarak uykunun gelmesi başka bi zevk ben bi kere gecenin bilmem kacında kitaptaki o heycanın akıcılıgı unutmamak için sabahlamıstım hıhı Böyle bi alışkanlıgın varsa ki eğer var zaten süper bişi bu davranışından dolayı tebrik ederim Very Happy
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 17:35

Teşekkürler utan
Forever.EDWARD
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?   Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ? EmptyPerş. 17 Haz. 2010, 18:01

ßellacullen demiş ki:

Aynen bende öyleyim sorun şu ki kitabı bırakıpğ uyuyoamıyorum bazen sabahlıyorum ama değer :Very Happy bugun 4 yeni klitap aldım o yüzden çok mutluyum
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Neden kitap okuruz ? Kitap okumanın faydaları ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kitap ön tanıtımı
» Kitap Kurdu
» Kitap kapakları
» Tutulma Kitap Tanıtımı
» Kitap telefon etti