Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar

3 posters
YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar Left_bar_bleue0/0Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar Empty_bar_bleue  (0/0)

Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar Empty
MesajKonu: Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar   Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar EmptyÇarş. 30 Haz. 2010, 06:55

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
13 Nisan’da, yazar Stephenie Meyer’in bilimkurgu kitabı “Göçebe”nin “Alacakaranlık Serisi”nin arkasından gelen yeni baskısı “bonus bir bölüm”ü daha içerecek. “Göçebe”, Meyer’in yetişkinler için yazdığı ilk romanı, insanların vücudunu çalan ve dünyayı ele geçirmeyi isteyen uzaylı yaratıkları konu alıyor. İsmi Wanda olan bu uzaylılardan biri, vücudu alınan biriyle, Melanie ile alışılmadık bir iletişim kuruyor.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yani baskı için mini alıntılar burada:

Ben yalnızım.

Karanlık. Nerede olduğumu anımsayamıyorum…ya da neden burada olduğumu. Yalnız olduğum yanlış. Wanda nerede? Onu arıyor fakat göremiyorum. Onu nasıl çağırdığımı anımsamıyorum. Sessizlik. Onu hissedemiyorum. Bizim vücudumuzu hissedemiyorum.

Onun sesini duyabilmek için beklerken panik beni esir alıyor. Onun adımı söylemesini bekliyorum. Bana nerede olduğumu söylemesini bekliyorum. Gözlerimi açmayı ve görebilmeyi bekliyorum. Onun sesini duymaya, kendi sesimi duymaya, benim yumuşak ve nazik ses tonumu duymaya ihtiyacım var.

Bekliyorum ama bir şey olmuyor. Sadece karanlık ve ben varız.

Hatırladığım kadarıyla panik gittikçe kötüleşiyor. Yoksa beni engelleyen o mu? Bu bir kez olmuştu, biliyorum, ama hatırlamıyorum onu. Neye benzediğini, karanlıktaki paniğe benzediğini hatırlamıyorum. Sadece hiçbir şey hissi.

Ve Wanda’nın bunu yapacağını sanmıyorum. Çünkü bir birbirimizi seviyoruz. Bunu söylediğimizi anımsıyorum. Daha önce…böyle bir şey olmuştu. Hafızamı tarıyorum.

Birbirimizi sevdiğimizi söylemiştik… Birbirimizi sevdiğimizi..

Hoşça kal.

Çeviri:katherine pierce
Kaynak: blogs.wsj

kaynak:twilight-turkiye.com
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar Left_bar_bleue0/0Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar   Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar EmptyÇarş. 30 Haz. 2010, 10:22

ben bu kitabı okudum başı çok sıkıcı ama sonradan güzelleşiyo kitap Very Happy sonu çok saçma bitmişti o başka mesele Rolling Eyes
yourangel
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
yourangel

Paylaşım Gücü : 83

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar   Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar EmptyÇarş. 30 Haz. 2010, 14:19

bende aldım ama başı çok sıkıcı gelince devam edemedim devamı güzelse bende okuyayım o zaman sağol tşk Very Happy
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar   Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar EmptyÇarş. 30 Haz. 2010, 14:28

göçebe insanların yanına gelince güzelleşiyo kitap Smile ondan öncesinde nolmuştu diye sorsan hatırlamam Very Happy
yourangel
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
yourangel

Paylaşım Gücü : 83

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar   Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar EmptyÇarş. 30 Haz. 2010, 14:33

Valla en son bıraktığımda bende pek hatırlamıyorum ama o kızın kafasının içindeydi daha yeni yeni birbirleriyle tanışmışlardı o göçebenin rüyalarını falan görüyordu göçebenin eski sevgilisi miydi onunla ralarındaki elektriği falan hissediyorduhadi o aşk olan yerler güzeldide onun dışında sıkılmıştım ama zorlayacağım kendimi madem güzel devam edeyim o zaman sağol cnm Very Happy
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar   Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar EmptyÇarş. 30 Haz. 2010, 14:54

önemli değil Very Happy

Stephenie Meyer’in “Göçebe”si: Romanının Yeni Baskısından Mini-Alıntılar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stephenie meyer
» Stephenie Meyer’in Yeni Kitabı Çıkıyor!
» Stephenie Meyer Göçebenin Yeni Versiyonunda Bonus Bir Bölüm Teklif Ediyor
» Stephenie Mayer’ın “Göçebe” Adlı Kitabı Gelecek Yıl Filme Çekilebilir
» Stephenie Meyer'in Eşi