Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor..

YazarMesaj
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor.. Left_bar_bleue0/0Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor.. Empty_bar_bleue  (0/0)

Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor.. Empty
MesajKonu: Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor..   Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor.. EmptyCuma 02 Tem. 2010, 07:13

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nikki Reed The Twilight Saga'nın buz kraliçesi Rosalie Hale'i oynarken zorlandığını itiraf etti.

Twilight Saga:Eclipse yıldızı ünlü serinin üçüncü filminde rol alırkenki duygularını anlattı - hayranlar Rosalie'nin geçmişini öğrendi ve herkes onun neden bu kadar katı olduğunu anladı.

Londra'daki Basın Toplantısında konuşan Nikki: "İlk filmi çektiğimizde üçüncüsüne kadar çekiceğimizi umuyordum yoksa Rosalie'nin davranışlarını savunamazdım."

22 yaşındaki oyuncu Twilight yazarı Stephenie Meyer'in sivri dişli karakterininn derinliğini ekrana yansıtmanın zor olduğunu söyledi.

"Stephenie gerçekten karışık, enerjik karakterler yazdı, bazen düşünüyorum da Cullen ailesi ile bunu her zaman gösterme şansınız olmayabilir, o yüzden her fırsatı değerlendirmelisin" diyor.

"Her bakışı düşünmekten vazgeçersin- . Böyle bir fırsatım olduğu için çok mutluydum .. ve gerçekten gergindim.

Kaynak: ok
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilight-turkiye.com

Nikki Reed: Rosalie'yi Oynamak Gerçekten Zor..
1 sayfadaki 1 sayfası