Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Muhteşem Twitter Üçlüsü  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Muhteşem Twitter Üçlüsü  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Muhteşem Twitter Üçlüsü

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Muhteşem Twitter Üçlüsü  Left_bar_bleue0/0Muhteşem Twitter Üçlüsü  Empty_bar_bleue  (0/0)

Muhteşem Twitter Üçlüsü  Empty
MesajKonu: Muhteşem Twitter Üçlüsü    Muhteşem Twitter Üçlüsü  EmptyC.tesi 03 Tem. 2010, 06:29

Muhteşem Twitter Üçlüsü  Jrxys5
Bir çok müzisyen tweetliyor - fakat bütün bu Twitter'lar altın değil.

Bu yüzden SPIN.com'un her cuma kimin tweetlerini okuduğunu kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta Twilight:Eclipse'in vizyona girmesini kutlamak için, Twitter'de Cullen Ailesini takip ediyoruz .. yada Cullen Ailesini canlandıran oyuncuları herneyse. Bir gözatın sonrada şimdi sinemalarda olan filmlerini izlemek için sinemaya gidin:

Kellan Lutz
@kellanlutz

Neden Takip Etmelisiniz: Kellan'ın garip twitter fonuna aldanmayın, bu vampirin altın gibi bir kalbi var. Twilight serisinde Emmet Cullen'ı canlandıran Lutz, Twitter sayfasını desteklediği çeşitli hayır kurumları hakkında bilgileri yaymak için kullanıyor. Son zamanlarda kanser olan kadınlara tedavi için yardım eden Noreen Fraser Foundation ve New Orleans'ı yeniden inşa etmek ve kasırga mağdurlarına yardım eden St Bernard Project için çalışıyor. Aynı zamanda hayranları körfezdeki petrol sızıntısını temizlemek için bağışta bulunmaya ve körfezi kurtarmak için daha neler yapılabilir öğrenmek için teşvik ediyor. Artı puan: Genellikle hayranlarına "İyki doğdun" mesajları da yolluyor.

Haftanın En İyi Mesajı: "Eclipse" galası için dışarıda bekleyen hayranlara. "Eğer bana bir şeyler imzalatıcaksanız onun nasıl bir şey olduğunu yada sizi nasıl tanıyacağımı söyleyin böylece size isimlerinizle selam verebilir yada sarılıp teşekkür edebilirim!"

Ashley Greene
@AshleyMGreene

Neden Takip Etmelisin: Seride Alice Cullen'i canlandıran bu Twilight güzeli kesinlikle çok geziyor. Eğer Austin'de bir gösterimde değilse, Madrid'de bir galaya katılıyor yada Karayiplerde bir düğüne katılıyor. Hayranlar için en büyük şans, o her zaman Twitter'a bir şeyler yazmak için zaman buluyor. Bir çok ilginç müzik dinliyor. Muhteşem köpeği Marlo'nun resimlerini yolluyor ve çeşitli seyahat ve maceraları (saçını boyamaktan nasıl jetski yapılır öğrenmesine kadar) twitter'a yazıyor.

Haftanın En İyi Mesajı: "Eclipse galasında harika zaman geçirdim. Galaya gelen ve bize sevgilerini gösteren muhteşem hayranlara teşekkürler. Sizi seviyorum!!"

Peter Facinelli
@peterfacinelli

Neden Takip Etmelisin: Peter Facinelli kan emici Edward, Alice ve Emmet'in babasını oynuyor, fakat gerçek hayatta o tutumlu bir baba. Tweet'lerinin çoğu üç çocuğunu yada yaptıkları eğlenceli şeyleri anlatıyor ( Arabamda şarkı söylüyordum ve üç yaşındaki kızım "Tamam yeter artık" dedi. Size söylüyorum herkes eleştirmen olmuş) ve aile gezileri sırasında çektiği bazı fotoğrafları ekliyor (Disneyland'da Minnie Mouse ile buluşma fotoğrafı gibi) Ayrıca oldukça komik biri (bir hayran Dünya Kupasında hangi takımı desteklediğini sormuş oda "Team Edward?" diye cevaplamış) ve Kellan gibi oda Twitter sayfasını bazı hayır işlerinde kullanıyor. (Make a Clean Difference, devlet okullarını ülkede yaymak için çalışan program)

Haftanın En İyi Mesajı:bu resim onun ve eşi Jennie Garth'ın çocuklarını birine bırakıp katıldıkları gizemli bir partiden.

Kaynak:Spin.com
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsaga.biz

Muhteşem Twitter Üçlüsü
1 sayfadaki 1 sayfası