Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Telepoche Magazine Röportajı   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Telepoche Magazine Röportajı   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Telepoche Magazine Röportajı

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Telepoche Magazine Röportajı   Left_bar_bleue0/0Telepoche Magazine Röportajı   Empty_bar_bleue  (0/0)

Telepoche Magazine Röportajı   Empty
MesajKonu: Telepoche Magazine Röportajı    Telepoche Magazine Röportajı   EmptySalı 06 Tem. 2010, 14:19

Telepoche Magazine Röportajı   25877254

Burası Beverly Hills ve kısa saçlı, rahat, gülümseyen ve bazen eğlendiren Robert Pattinson bizimle onu yıldız yapan serinin üçüncü filmi Eclipse hakkında konuşmak için buluştu.

* Başından beri James Dean'le karşılaştırılıyorsun, bu senin gururlandırıyor mu?

- Bilmiyorum.. Aslında ben bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum. Fakat asla James Dean'ın yerini alamayacağımı biliyorum. Dahası sinema dünyası çok değişti, James Dean, Marlon Brando gibi insanlar artık bulunmuyor. O zamanlar onların isimleri filmi kontrol etmelerine izin veriyordu. Bugün olay böyle değil.

* Sonsuza kadar Edward kalmaktan korkmuyor musun?
- Eğer doğru anladıysam ben her zaman başkasıyla karşılaştırılacağım. Aslında bu sözü anlıyorum. "Bir oyuncunun maaşı son filminin başarısına bağlıdır." bence doğru.

* Bu karakterin senle bütünleştiği gerçeği seni korkutuyor mu?
- Bu karşılaştırma filmler sürdüğü sürece devam edicek gibi gözüküyor. Hayranlar beni artık öyle görmüyor. Aksine ilk filmden itibaren karakterimdeki ve bendeki farklılıkları görebilirler. Başlarda onlarla buluştuğumda onlar için tamamen Edward'dım. Onların gözlerinden bunu okuyabiliyordum. Birçok kontrol eksikliği beni korkutuyordu. Her şey değişti ve şimdi ben röportajlarımı olabildiğim kadar dürüst ve samimi bir şekilde yapıyorum. Ben Edward değilim, eminim hayranlar bunu anladı.

* Her şeyin yanında , sürekli basınla dalga geçiyorsun, mesela Kristen Stewart'ın hamile olduğunu söyledin..
-Böyle bir cevabı bir kere verdim onunda nedeni basının bazen yaptığı saçma haberleri önlemekti. Eğer onları ciddi bir şekilde cevaplasaydım, onlarda bana ciddi bir şekilde saldırırdı. Bu bir taktik!

* Üç yılda, senin hakkındaki her şeyi okumuş yada duymuş olmalısın.
- İnanılmaz şeyler! O kadar çok insanla yatıp, o kadar çok insanı hamile bıraktım ki.. Fakat bir süre sonra, insanlar söylenenlere inanmamaya ve kendilerine bunun gerçek olmadığını söylemeye başladılar. Şükürler olsun!

* Hayranlardan gelen mailleri okuyor musun?
- Bazen. Bence bir çok mektup bana ulaşmıyor. Hala ölüm tehditi almamama şaşırıyorum. (gülüyor)

* Bir hayrandan aldığın en uygunsuz teklif neydi?
- Bu o kadar uygunsuz ki onu bir sır olarak saklayacağım. Bana bu teklifi yaptığında ruhsal durumunun normal olmadığını düşünüyorum.

* En komik deneyimin?
- Yakın zamanda oldu. "Water For Elephants" filmi çekimlerindeydik. Fillerle bir sahnemiz vardı, fakat etrafta o kadar çok paparazi vardı ki hayvanları korkutuyordu ve film çekmek imkansız hale gelmişti. Birden imza için bekleyen hayranlar paparazileri bir daire içine aldı. Gençler koca adamları kaçırdı. Bu gerçek olamazdı. Çok mutlu olmuştum.

* Eclipse'de Edward'ı üçüncü kez canlandırdın. Aynı şeyleri tekrar etmekten korkuyor musun?
- Role ne kadar çok alışırsam, o kadar çok yeni şeyler denerim ve risk alırım. Bilinmeyen yerlere gitmekten korkmazsın. Edward'la olan sorun onun yaşı değil, bu yüzden bu benim işimi kolaylaştırmıyor. İnsanlar yaşlandıkça daha çok olasılıklar oluşuyor.

* Edward ve Bella arasındaki ilişki üçüncü bölümde değişti.
- İlk iki film boyunca sorun onunla birlikte bir hayat yaşayıp yaşayamayacağıydı. Şimdi onunla evlenmeye kadar verdi, yani daha çok insan hayatını kabul ediyor, buda her şeyi değiştiriyor. Ölümsüz dünya yerine yaşayan dünya ile yüzleşmek zorunda. Bu ortalığı biraz karıştırıyor , ve rol yapmayı ilginçleştiriyor.

Kazandığın parayla ilginç şeyler aldın mı? Mesela hayalindeki arabayı?
- Hayır, araba tutkum yoktur. Paramı arabaya harcamak istemem. Ve kıyafetler, çok umrumda değil, her zaman aynı şeyleri giyerim. Fakat kendime birkaç gitar aldım.

Kaynak: i-services
Çeviren: *Elif*

kaynak:twilightsaga.biz

Telepoche Magazine Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob, Joy Magazine Röportajı..
» Candy Magazine
» Nylon Magazine
» Fabulous Magazine
» Homme magazine (yunanistan)