Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü?

3 posters
YazarMesaj
PıNaR
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
PıNaR

Paylaşım Gücü : 15
Tür : Vampir
Lakap : Pın .D

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? Left_bar_bleue0/0Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? Empty_bar_bleue  (0/0)

Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? Empty
MesajKonu: Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü?   Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? EmptyPtsi 12 Tem. 2010, 20:34

Hayal 18 yaşında güzel sanatlar lisesi bale bölümünde okumaktadır. Son derece neşeli, atak ve toplum ağzıyla tabiri caizse çatlak bir kızdır. Hayatı akışında ve tekdüze devam ederken işler birden bozulmaya başlar... Çünkü okula yeni gelen şu çocuk ilk başta sinirlerini oynatıyordur ancak zamanla aşk kapısını çalar ve Hayal de herkes gibi bunu geri çeviremez... Çocukta bir terslik vardır çünkü Hayal ne yaparsa yapsın onu kabul etmez... Hemde herşey bu kadar yolunda ve engelsizken...

Bu biraz giriş tanıtımım Very Happy Konuyu beğenirseniz yazacağım beğenmezseniz adminlerimiz başlığı zahmet vermezsem kilitleyebilirler mi? Yorumlarınızı bekliyorum =)
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? Left_bar_bleue0/0Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü?   Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? EmptySalı 13 Tem. 2010, 10:37

walla çekici bi hikayeyebbenzettim önsöze bakılırsa güzel güzel ben beğendim canım dewamını bekliyor olucam
süper
PıNaR
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
PıNaR

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü?   Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? EmptySalı 13 Tem. 2010, 13:51

Teşekkür ederim hayatım 3 5 yorum daha gelirse ilk bölümü yayınlayacağım Very Happy
PıNaR
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
PıNaR

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü?   Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? EmptyCuma 23 Tem. 2010, 08:03

Flood için özür dilerim yorum gelmediği için adminlerimiz başlığı kilitleyebilir mi?
hayattt
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
hayattt

Paylaşım Gücü : 12

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü?   Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü? EmptyPtsi 14 Şub. 2011, 17:12

devam diyorum ben güzel bir başlangıç olmuş sevgi

Aşk Kapıyı Çalınca Kapıları Kapatmak Mümkün mü?
1 sayfadaki 1 sayfası