Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası

3 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  Empty_bar_bleue  (0/0)

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  Empty
MesajKonu: Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası    Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  EmptySalı 20 Tem. 2010, 19:13

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  Robertkristen

Alacakaranlık yakışıklısı Robert Pattinson Kristen Stewart ile aralarında ne olduğunu kimsenin anlayamayacağını söyledi.

Adı Alacakaranlık : Tutulma’daki rol arkadaşı Kristen Stewart ile çıkma dedikodularına karışan 24 yaşındaki aktör rol arkadaşının ‘mükemmel’ olduğunu itiraf etti ve birlikte büyülü bir macerada olduklarını söyledi.

'' Kristen ve ben birlikte Alacakaranlık filmlerinde mükemmel bir macera yaşıyoruz. Çok yakınız ve kimse aramızda son birkaç yıldır ne olduğunu anlayamaz.
Birlikte olduğumuzda birbirimizi çok iyi anlıyoruz, ne düşündüğümüzü açıklamak için çok şey söylemek zorunda değiliz. Kristen mükemmel bir kız. ''

Vampir filmi serisinde vampir Edward Cullen olarak yıldızlaşan Pattinson, Edward’ın karşı cinsle olan iyi iletişiminden kaynaklanmayan değişmiş egosunu paylaştığını itiraf etti.

'' Romantizmde iyi olmamak gibi bazı benzerlikleri taşıyorum. Ayrıca kadınlar söz konusu olduğunda temel yönetimden yoksun olduğumu düşünüyorum. Birisini çok etkilemiş olsam bile çok kolay pes ediyorum. ''

Tüm bu uluslararası bayan (ve erkek) fan ordusunun ilgisiyle baş etmekle beraber, söz hayranlarına gelince Pattinson hala utangaç.

'' Aslında olmadığım bir şekilde benim cool ve düzgün olduğumu düşüyor olan kızları hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Korkuyorum. Hala oldukça utangacım, gerçi bu kadınları cezbeden bir şey gibi görünüyor. ''

Kaynak : www.irishcentral.com
Çeviri : Lou

kaynak:twilightsaga.biz
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  Left_bar_bleue0/0Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası    Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  EmptyÇarş. 21 Tem. 2010, 10:12

ay senin utangaçlığını yerim tatlım benimmmmmm sevgi kalp kalp
ßellacullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ßellacullen

Paylaşım Gücü : 378
Lakap : Vampirella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası    Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası  EmptyPerş. 22 Tem. 2010, 19:21

Acaba Rob kendini nasıl hissediyodur. Bir düşünsenize dünyadaki kızların neredeyse hepsi size hayran ve seni olmadığın bir biçimde hayal ediyolar. Kendini çirkin bulmana rağmen onlar seni dünyanın en güzel erkeği seçiyolar. Bunları yaşamak Rob u iyi bi sarmıştır. Utangaç olmasıda gayet normal. Ayrıca eğer Kris, Rob un aradığı ruh ikizi ise ne mutlu Rob a Very Happy

Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın Büyülü Macerası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen stewart ve Robert pattinson evleniyorrrr !!!!!
» Robert Pattinson and Kristen Stewart + Bel Ami set videos
» Robert Pattinson Ve Kristen Stewart Aşk Yuvalarındalar!
» Robert Pattinson ve Kristen Stewart Para İçinde Yüzüyor
» Robert Pattinson & Kristen Stewart Paris Interview