Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

'Eclipse'in Yumurtladığı Yeni Yıldız Xavier Samuel 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

'Eclipse'in Yumurtladığı Yeni Yıldız Xavier Samuel 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Eclipse'in Yumurtladığı Yeni Yıldız Xavier Samuel

YazarMesaj
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

'Eclipse'in Yumurtladığı Yeni Yıldız Xavier Samuel Empty
MesajKonu: 'Eclipse'in Yumurtladığı Yeni Yıldız Xavier Samuel   'Eclipse'in Yumurtladığı Yeni Yıldız Xavier Samuel EmptyPaz 25 Tem. 2010, 00:24

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Avustralyalı aktör Xavier Samuel Alacakaranlık’ın yapımcılarına bir ses kaydı gönderdiğinde, dünyaca ün okyanusların ötesinde görünüyordu.
“Bu bir tür tuhaflık çünkü onları unutulmaya gönderiyorsunuz ve birileri onları seyrederse bilmiyorsunuz.” diyor Samuel,26.
Bu son yıldı.
Tutulma galasındaki hızlı ilerleyiş,galada hayranların binlercesi sadece bağırmıyor ama onun için bağırıyor.”Bu bir tür 360 derece isteri.” diyor Samuel sadece saatler önce Stephenie Meyer’ın çok satan serisinin üçüncü filminin Los Angeles galasında.”Bu ses(Alacakaranlık fanlarının) ayaklarınız üzerinde sizi yerinizden fırlatıyor.”Samuel’ın çaldığı yazın en çok beklenen filminin sadece ilk beş dakikası değil,ama filmin finalinin çoğu.Yeni doğan vampir Riley Biers’ı oynuyor,Riley intikamcı vampir Victoria’nın yanında,bir amaçla genç vampirlerin kana susamış ordusuna liderlik ediyor:İnsan Bella Swan(Kristen Stewart)’ı ve onu koruyan kişiyi öldürmek.
Adelaide’den hızla gelirken,şimdi Hollywood’un sahne ışıkları altındaki seksi Avustralyalı genç erkeklerin kısa listesine katılıyor,liste Chris Hemsworth(Star Trek) ve Liam Hemsworth(The Last Song) kardeşleri ve Sam Worhington(Avatar)’ı kapsıyor.
Tutulma setine yazı gönderenler tek problemdi.
“Kitabın gidişi beni atlıyordu,Riley nerede?” diyor Samuel,Tutulma’nın senaryo versiyonunda onun karakteri binbaşılığa terfi ediyor.Ama yönetmen David Slade onu Meyer’ın son romanı Bree Tanner’ın İkinci Kısa Hayatı’nın çok gizli bir taslağından çıkardı,bu Riley ve Victoria’nın ilişkisini daha derinden açıkladı.
Robert Pattinson,Kristen Stewart ve Taylor Lautner’ın düzeyine girerek “Dışlanmış hissetmeliyim,ama herkes mükemmel bir şekilde burada duruyor.” diyor Kanada’nın vahşi doğasındaki CGI kurdun savaşını arkadaş edinmekten daha çekici bulan Samuel.”Sadece ucuna kürk geçirilmiş bir tür sopanın sizi dürtmesiyle çalışıyorsunuz.” diyor gülerek.
Bir tarih ve İngilizce öğretmeninin oğlu olan sakin huylu Samuel’ın genç erkek kardeşi Benedict oyunculuk okulunu bitirecek ve kız kardeşi Bridget bir opera sahne yönetmeni,kolejde dişleri kesilmiş Hamlet’i oynadı,sonra film festival turnesindeki filmlerin yüzeysel gösterimlerinde göründü,festival Newcastle,Eylül ve Sevilenler filmlerini kapsuyordu.
Şimdi anne Maree onun Google statüsündeki etiketleri koruyor(hızlı aramada oğlunun isminin 900.000’in üstünde kalması için)”İnternetten bana bilgi vermeyi kendine bir tür görev yaptı,bu imkansız bir görev.” diyor.
Bir dedikodu Samuel’in film kariyerini takip ederek sözde grubunu hendeğe attığını içeriyor.”Tamamen yalan.” diyor,yine de akustik gitarını Vancouver’da çekimler ve antrenmanlar arasında rahatlamak için yanında bulunduruyor.”Bir rock yıldızı ya da onun gibi bir şey olmak için yanan bir hırsa sahip değilim.” diyor,yerine başka müzikal favorilerini sıralıyor:The National,The Very Best ve The Magnetic Fields.
Eclipse’teki sevgilisi yeni gelen Bryce Dallas Howard,29,(Rachelle LeFervre’dan Victoria rolünü devralan)filmde genç Riley’i baştan çıkarıyor.
Gerçek hayatta,Samuel özellikle iki iyi arkadaş olarak söylüyor.”Çok profesyonel ve hayatımda tanıştığım herkesten daha çok çalışıyor.” diyor Howard için,bir kere çekimlerde dalmış o da evsiz aktöre geçici olarak L.A.’deki kanepesini bile teklif etmiş.
Samuel Howard’ın genç ailesiyle takılıp iki hafta geçirmiş,”Gerçekten muhteşem insanlar.” diyor eşi Seth Gabel ve küçük oğulları Theo için.Şu an Batı Hollywood’da kirada olmasına rağmen son günlerde Theo’nun üçüncü doğum günü partisine katıldı ve Bryce’ın oldukça ünlü babası,yönetmen Ron Howard’la barbekü yaptılar.
Onun yöntemi bir filmde geyik muhabbeti yapmak mıydı?”Şanslı olsaydım bilmezdim,”diye espri yapıyor.”Gerçekten henüz Ron’la bu konuyu açmadık.”
Ünlü arkadaşlar bir tarafa,yeni kariyerine yolculuk yapmanın getirdiği ayrıcalık yanıltıcı olabilir (oku:Megan Fox),ama şimdiye kadar,Samuel geldiği gibi teklifler alıyor,Berlin’de Bilinmeyen diye tarihi heyecanlı hikayeden döndü,bu gerçek yazar Shakespeare’in eserlerinin çözümlenmesi.
“Elizabeth dönemine ait kötü,aristokrat bir vampiri oynayacakken gittim,bu yaptığım mükemmel bir şey.” diyor.
Ve şimdi? ”Çalışmam hakkında bir planım yok.” diyor.”Sadece bana meydan okuyan ve beni daha iyi olmaya iten bir deneyim istiyorum.”

By MeRvE

'Eclipse'in Yumurtladığı Yeni Yıldız Xavier Samuel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Xavier Samuel Sihirbazın Çırağı Galasında
» xavier samuel evlendi
» Riley : Xavier Samuel
» Xavier Samuel in Australia’s GQ magazine
»  Xavier Samuel "Tu" Haziran Dergisi