Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat

YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat Left_bar_bleue0/0Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat Empty_bar_bleue  (0/0)

Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat Empty
MesajKonu: Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat   Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat EmptyÇarş. 01 Eyl. 2010, 17:26

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dakota Fanning yeni filmleri The Runaways'te Kristen Stewart'ı öpmenin garip olmadığını ama rahat hissettiğini söyleme konusunda kararlı. Dakota Fanning Kristen Stewart'ı öpmenin çok rahat ve kolay olduğunu düşünüyor.

16 yaşındaki aktris Cherie Currie ve Joan Jett'i oynadıkları The Runaways'te Twilight yıldızı Kristen Stewart ile öpüştü. Bu onun ilk olarak bir bayanı öpüşüydü ve sahneyi çekerken hiçbir gariplik hissetmediği konusunda kararlı.

"Garip miydi? Eğer birisinin yanındayken hiçbir engelin yoksa o an en iyi anındır. Kristen ile kendimi çok rahat hissettim" dedi. Nine Lives aktrisi - 7 yaşında I Am Sam filmi ile şöhreti yakaladı- aynı zamanda katı Hristiyan ailesinin bu sahneleri görmesinden de rahatsız olmadığını söylüyor çünkü büyüdüğünü yansıtan bir rol bulmak için çok sıkıntılı zamanlar geçirmişti.

"Farklı bir rolde oynamak istedim çünkü büyüyorum ve ailemin benim seçtiğim hiçbir proje hakkında şüpheleri yok" diye açıklıyor.

"Bence herkes rahattı çünkü, bu gerçek bir hikayeydi."

"Annem her zaman yanımdaydı. Babam ise filmi Sundance festivalinde gördü ve ben gergin değildim çünkü, ben bu işi 6 yaşımdan bu yana yapıyorum bu yüzden babam beni farklı durumlarda görmeye alıştı."

"Babam, izlediğinde o kişinin ben olduğunu hiç düşünmediğini çünkü benim çok farklı göründüğümü ve gerçek hayatta Cherie'nin ben olmadığını söyledi."

Çevirmen: bender
Kaynak: Femalefirst

Kaynak:Twilight Türkiye

Dakota Fanning Kristen'i Öpme Konusunda Çok Rahat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dakota Fanning Q&A
» Dakota Fanning~Jane
» Dakota Fanning küçüklüğü
» Dakota Fanning LAX havaalanında
» Dakota Fanning " Vogue "