Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber

+2
MisSwan*
mina~*
6 posters
YazarMesaj
mina~*
Moderatör
Moderatör
mina~*

Paylaşım Gücü : 277
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   Left_bar_bleue0/0100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   Empty_bar_bleue  (0/0)

100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   Empty
MesajKonu: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyCuma 10 Eyl. 2010, 08:46

Bir yıl önce annesinin ısrarıyla katıldığı bir yarışmayla şöhrete kavuşan Justin Bieber, 16 yaşında 100 milyon dolarlık dev bir servetin de sahibi

Katıldığı bir yetenek yarışmasıyla şöhreti yakalayan ve bir yıldır tam bir star hayatı yaşayan Justin Bieber, 16 yaşında 100 milyon dolarlık dev bir servetin de sahibi...

DEV HASILAT
Her konserinden yaklaşık 1.7 milyon dolarlık hasılat elde edilen; altı ayda 75 şehirde konser veren Bieber'ın her adımı gazetelerde büyük haber olarak veriliyor. Kısa süre önce hayatını anlatan 'Justin Bieber: The Fever' isimli bir kitap da kaleme alan Bieber, yer aldığı reklamlardan da milyon dolarlar kazanıyor.

MÜZİK
Genç yıldızın iki albümü de bir milyon barajını aştı. Justin Bieber'dan şarkı almak için ünlü yıldızlar resmen kuyruk oldu.

KİTAP
Henüz 16 yaşında olan yıldızın hayat hikayesinin anlatıldığı kitap yok satıyor. Kitap 25 dolardan satışta...

REKLAMLAR
Bieber, son olarak yer aldığı ProActiv isimli ürünün tanıtımından bir milyon dolar kazandı.

OYUNCULUK
Justin Bieber, bu sezon 'CSI' dizisinde yer almaya başlıyor.

MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   Left_bar_bleue0/0100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyPaz 12 Eyl. 2010, 09:27

Bu çocuğu hiç sevmiyorum sevmicem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyPaz 12 Eyl. 2010, 11:42

MisSwan~* demiş ki:
Bu çocuğu hiç sevmiyorum sevmicem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aynen katılıyorum müge diye bir arkadaşımda bu tipe hasta ya resmen sıyırmış kendini çaldırıyo ondan sonra ingilizce güya justin la konuşu hıhı koptum millet kafayı yemiş bana bulaşmasa bari koptum
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyPtsi 13 Eyl. 2010, 11:32

Face'de de soyisimlerini Bieber yapıyorlar Very Happy Kopuyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bulik
Moderatör
Moderatör
bulik

Paylaşım Gücü : 344
Lakap : Lakaplardan hoşlanmam xD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyPtsi 13 Eyl. 2010, 12:32

MisSwan~* demiş ki:

aynen alkış
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyPtsi 13 Eyl. 2010, 14:43

MisSwan~* demiş ki:

Aynen canım hatta nefret ediyorum hıhı
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyPtsi 13 Eyl. 2010, 20:43

MisSwan~* demiş ki:
Face'de de soyisimlerini Bieber yapıyorlar Very Happy Kopuyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
onlar için bir şey diyorlar brazcık terbiyesiz kaçar burda söylmiyim ama çok doğru diyorlar hıhı
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: 100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber    100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber   EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 17:45

Evet biliyorum çokta doğru diyolar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

100 Milyon $'lık Çocuk : Justin Bieber
1 sayfadaki 1 sayfası