Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız..

3 posters
YazarMesaj
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Tür : Vampir
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. Left_bar_bleue0/0Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. Empty_bar_bleue  (0/0)

Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. Empty
MesajKonu: Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız..   Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. EmptyC.tesi 11 Eyl. 2010, 19:10

Laura adlı kız Kris ile bir gün geçirmiş.Düşüne biliyor musunuz ? Ne kadar zor ve eğlenceli bir şey...Laura kısaca o günü anlatmış ve Kris'in ona birşeyler yazıp imzaladığı kitabın resmini yayımlamış...

Laura Anlatıyor :

Kristen V. Angostura'daydı ve benim ona görderdiğim mektubu okumuş.Onun asistanı beni aradı ve onun benimle buluşmak istediğini söyledi.John bize cafeteryada buluşmamız için ben ve babama bir program vermişti.Prodüksüyon psikopat olmadığımızı anlamak için bizimle bir görüşmede bulundu.Bana ''Kristen bekliyor.'' dediklerinde neredeyse kalp krizi geçiriyordum,bir an nefes alamadım.Sokağı geçtim ve yarım blok kadar yürüdüm ve malikhane gibi bir yere girdim.Metal detektörlerle bekleyen güvenlikler vardı.Bir kapıdan daha geçtim ve o benimle tanışmak için koşarak yanıma geldi.O anın duygusunu hala yaşıyorum.Ona ilk kez sarılmıştım.Ağlamaya başlamak durdurulamazdı.Kristen'ı ilk gördüğümde çok gergindim ve karın ağrım vardı. ''Özür dilerim,bundan nefret ediyor olmalısın.''dedim.Kristen ''Şaka yapıyor olmalısın,bu en iyi kısmı.Asla unutmayacağım koca bir gülümseme ve sarılma'' dedi.Bir süre konuşmadan öylece kaldım.Ama Kristen,kendine bir bak.İnanılmazsın! ''Normalde göründüğünden çok daha güzelsin.'' dedim.O elini saçına götürdü.''Ne kadar zamanımız var?'' diye sordum.O ''Oh,bi sadece takılıyoruz.'' dedi.Onlar kesinlikle arka bahçede bir parti veriyorlardı.Garrett bana ''Bira sever misin?'' dedi.Ben de ''Evet,arkadaşlarla içmeyi severim'' dedim. ''Biraz ister misin?'' dedi ve bardağı işaret etti.

Bize oturmamız için iki sandalye getirdiler.Ben sandalyemi Kristen'in yanına çektim ve ''Senden uzak kalmak istemiyorum.'' dedim.Güldü.2 bardak su getirdiler.Kristen yarım dakika içerisinde yarısını içti. ''Bu bardağı neden elimde tuttuğumu bilmiyorum,bunu güvenliğim için yere bırakacağım'' dedim.

Kristen beni tüm set arkadaşları ile tenıştırdı.Sam R. Aman Tanrım!Bana '' Merhaba,nasılsın?Ben Sam,biliyorum,tanıştığıma memnun oldum!'' dedi.Garrett araya atıldı.''Merhaba,ben Garrett,tanıştığıma memnun oldum.'' dedi.(Biliyorum,araya atılması çok hoş.)Bir tanesi ile daha tanışmıştım ama adını bir türlü hatırlıyamadım.

John bana baktı ve gülümsedi.Konuştuklarımızı dinliyor gibi görünüyordu.Kristen'in elini tuttum ve bana ''Nasılsın?İyi zaman geçiriyor musun?'' diyesordu. ''Hayatım bundan daha iyi olamazdı.'' dedim. ''Hayır öyle deme.'' dedi.Fakat gerçekten de bundan daha iyi olamazdı.

Robert,Nikki ve diğer oyuncular hakkında konuştuk.Biraz İspanyolca bildiğini düşünerek birşeyler söyledim ve eğlence yaptık.O çok tatlıydı,bazı insanların söylediği gibi değildi.Buna inanmak zor,o çok utangaçtı.Onunla sadece bir saat geçirebilmiştim fakat bu bir asır gibiydi.Onunla daha çok zaman geçirmek isterdim.Seni çok seviyorum prenses.Hayatımın en güzel gününü yaşadım.

Açıklığa kavuşturmam gerekirse,onunla hava alanında tanışmadım.Olanlar ben ve onun arasındaydı,daha fazlasını söylemek istemiyorum.Sizi kıskandırmak gibi birşey düşünmedim ki bu değil.Sadece paylaşmak istedim.yaşadığım en muhteşem gündü.Teşekkürler Kristen Jaymes Stewart.

Kıskandım amaa Very Happy
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız..   Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. EmptyC.tesi 11 Eyl. 2010, 19:38

ayh valla ben de kıskandım sanki hıhı
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. Left_bar_bleue0/0Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız..   Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız.. EmptyPaz 12 Eyl. 2010, 11:31

ayyh ne şanslı insanlar yaaa ağla

Kris'le 1 gün geçirmeyi yakalayan şanslı kız..
1 sayfadaki 1 sayfası