Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş!

2 posters
YazarMesaj
JacobHastası
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
JacobHastası

Paylaşım Gücü : 296
Tür : Kurt Kız
Lakap : Jacob Manyağı

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! Left_bar_bleue0/0Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! Empty_bar_bleue  (0/0)

Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! Empty
MesajKonu: Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş!   Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! EmptyPerş. 16 Eyl. 2010, 08:17

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Da Man Magazin'in içimizi yakan fotoğraflarını kontrol ettikten sonra kadınların ondan neden uzak duramadığını anlayacaksınız...

Islak,giyinik,gömleksiz veya azıdişli...Onun nasıl olduğuna bakmaksızın beğeniriz.Görünüşe göre Twilight fanları ona yakın olmak için çıldırıyor.

25 Yaşındaki genç Twilight starı "Kendini bana kelepçelemek isteyen bi hayranım vardı ve beni eve almak istedi" dedi. Da Man Magazine onu en çılgın hayranıyla karşılaştırmıştır.Ve ekler "Onun şaka olduğunu düşündüm ama gerçekten kelepçeyi yanında getirmişti."

Ama eğlence orada bitmiyor..."Ve sonra başka bi zaman,hayranlardan biri otelimin yerini bulmuş.O kapıyı çaldı ben arkdaşlarından biri olduğunu düşündüm ve kapıyı havluyla açtım ve o da "Woow Kellan" dedi.

Bu iki örneğin dışında Calvin Klein iç çamaşırı modeli olan Kellan ekledi..."Ama onlar her zaman öyle saygılılar ki.Şaşırtıyorlar..."

Kim dayanamaz ki sana sevgi

kaynak: twilightturkiye.com
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş!   Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! EmptyPerş. 16 Eyl. 2010, 20:12

ayh o hayranları çok iyi anlıyorum yuppi kelepçelemek çok güzel fikirmiş hıhı şu havluyla kapıyı açması olayına ayrı koptum herhalde o hayran ben olsam dibim fena düşerdi koptum
JacobHastası
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
JacobHastası

Paylaşım Gücü : 296
Tür : Kurt Kız
Lakap : Jacob Manyağı

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! Left_bar_bleue0/0Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş!   Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş! EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 08:53

simyaci demiş ki:
ayh o hayranları çok iyi anlıyorum yuppi kelepçelemek çok güzel fikirmiş hıhı şu havluyla kapıyı açması olayına ayrı koptum herhalde o hayran ben olsam dibim fena düşerdi koptum

koptum koptum koptum

Kellan'ın Hayranları Onu Kelepçelemek İstemiş!
1 sayfadaki 1 sayfası