Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Alice and Jasper 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Alice and Jasper 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alice and Jasper

4 posters
YazarMesaj
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Paylaşım Gücü : 84
Tür : Vampir
Lakap : edward-bells-renesme-alice-emment.Cullen family

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Alice and Jasper Left_bar_bleue1/3Alice and Jasper Empty_bar_bleue  (1/3)

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 15:02

Bellayla alişverişe çıktığımızda onu hayatımı zehreden Coler ı görmüştüm ne kadar görmemek için çabalasamda beni görmüştü.Yanıma geldi Alicecim deyip boynuma sarıldı ne cürretle böyle bir şey yapabilrdiki onu kendimden itip bağırmaya başladım sen sen ne cürretle böyle bir şey yapabilirsin hayatımı mahfettin şimdi karşıma çıkıp hiç bir şey olmamış gibi bana nasıl sarılırsın .Bella ne olduğunu anlamamıştı ve bana bakıyordu bella gidiyoruz dedim sesim hala çok yüksekti bella tamam dedi tam giderken arkamdan coler yaklaştı kolumu tuttu ve beni dinlemek zorundasın dedi çok çok sinirlenmiştim.Bella benim sinirli olduğumu görünce dinlemek istemiyor işte şimdi burdan git dedi coler yanıma yaklaşarak kulağıma jasper'ın yaşamasını istiyorsan dinleyeceksin başka çaren yok dedi.Bellaya bir dakika dedim coler çoktan ara sokaklardan birine doğru yürümeye başlamıştı ara sokaklardan birinin başında durdu ve geliyormusun yoksa .. dewamını getirmesine izin vermeden beklee diye bağırdım etraftaki insanlar bizi izliyordu bella sen arabaya git ben geliyorum hemen dedim bella şaşkın bir şekilde emin misin gitmek zorunda deilsin biliyorsun dedi.Bella yaa tamam bir sorun yok dedim ve onun o pisliğin yanına doğru yavaş adımlarla gidiyordum tam yanına vardığımda arkamı döndüm bella hala orda bana bakıyordu zorla gülümsedim el salladım ve arabayı işaret ederek sen git gelcem hemen dedim.Sonra onun olduğu ara sokağa giridm etrafına baktı ve seni görmek güzül alice'imm dedi bağırarak ben senin alice in değilim ne istiyorsun jasper ın yaşaması için derken ne demek istemiştin diyee bağırdım bana bakarak gülümsedi ve seni çok özledim onun yaşaması için benimle geliceksin başka çaren yok biliyorsun ben senden de jasperdan da bütün cullenlardan daha güçlüyüm onu 1 hamlede öldürebilirim bunu sende biliyorsun dedi.Hayııır sesim çok kısık çıkmıştı jasper o o ölürse yaşayamam ben ama onsuzda yaşayamam ama onun ölmesindense onun yaşadığını bilip onsuz olaya kallana bilirdim.Evet dedi cevabın ne tamam seninle geleceğim ama ona ailem'e hiçç bir şey yapmayacaksın söz ver dedim sesim çok çok kısık çıkıyordu.Kafasını salladı ve tamam deyip sırıttı. Ancak ilk başta evime gidip herkezle vedalaşmak istiyorum dedim Tamam dedi geri geliceksin bunu biliyorum çünkü gelmezsen neler olabileceğini tahmin ediyorsundur dedi ve seni ilk götürüdğüm yere sarı renkli kulubeye geleceksin ve tek başına dedi kafamı salladım ve son bir şey isteyebilirmiyim dedim tabikide prensesim dedi.Bazen bella yı görmeye gelebilirmiyim dedim.

[b]

En son edward bella and renesme tarafından Ptsi 20 Eyl. 2010, 15:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 15:04

evet beyler bayanlar yorumları iyide olsa kötüde olsa bekliyorum... .)
Edward97
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
Edward97

Paylaşım Gücü : 1
Lakap : Edward97

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPaz 26 Eyl. 2010, 11:00

Bence Çok Guzeldi Bir Kez Okudum Ve Çok Etklendm Tebrik Ederim Smile
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPaz 26 Eyl. 2010, 14:42

Saol Teşekkürler =) Wink
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPaz 10 Ekim 2010, 20:20

Tabikide dedi yaklaştı tam dudağımdan öpücekken kendimi geri çekip şimdi deil dedim Tamam dedi şimdi git 2 saat sonra sarı klubede ol dedi ve ordan ayrıldı.Kendimi çok kötü ve zor durumda hissediyordum.Hemen kendimi toparladım saatime baktım ve ara sokaktan çıktım.Hızlı adımlarla arabaya doğru yürümeye başladım bella beni görünce arabadan indi.Tam bir şey demek için ağzını açtığında nolur bişi sorma dedim ve arabaya bindim.Tamam dedi ve oda arabaya bindi tüm yol boyunca ikimizde konuşmadık kendimi çok kötü hissediyordum ve çok şaşkındım bir saat te tüm hayatım değişmişti ne yapmam gerektiğini bilmiyordum ama ailem ve sevgilim için jasperım için gitmem lazımdı onların hayatı söz konusuydu.Onlar için kendi haytımdan kendi mutluluğumdan vazgeçebilirdim vede görünüşe göre öyle yapıyordum ama bundan pişman olmayacağımı biliyordum.Bu günün hatırladığımda iyiki kendimden kendi mutluluğumdan vazgeçmişim diceğimden eminim .Eve girdiğimizde hemen odama çıktım ve kapımı kilitledim kendimi yatağımın yatağımızın üzerine bıraktım.Kendimi toparlayıp kalktığımda bir saat geçmişti hemen kalkıp eşyalarımı bir bavula yerleştirdim yerleştirmem 45 dakikamı almıştı bavulumu kenara koydum kapımı açtım jasper edward emment roselie charlisle ve esme hala dönmemişlerdi.Bellanın yanına gittim ona sarıldım şaşırmıştı ama oda bana sarıldı öptüm ve ne olursa olsun asla bana kırılmamasını ve asla küsmemesini söledim ve tekrar öpüp odama çıktım gözlerinde telaş ve merak vardı ben odaya gittikten 5 dakika sonra yanıma geldi.Senin için korkutum dedi.
edward bella and renesmee
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye

Paylaşım Gücü : 3

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPaz 17 Ekim 2010, 15:05

çok güzel bir hikaye yeni bölümü hemen koy lütfen
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPaz 17 Ekim 2010, 15:06

saol hemen koymaya çalışırım
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPaz 17 Ekim 2010, 15:33

Bella'dan
Alışverişe çıktığımızda tanımadığım biri vede farkettiğime göre bir wampir yanımıza gelip alice sarıldı.Alice çılgına dönmüştü onu itip bağırmaya başlamıştı sen sen ne cürretle bana sarılırsın gibi şeyler diyordu.Belli ki eskiden aralarında kötü bir anlaşmazlık geçmişti çok karışmak istemiyordum tam alice arabay gidiyoruz demiştiki adam yani adı sanırım coler alice yaklaştı ve dinlemek zorundasın dedi gerçektende sinirlenmiştim belli ki alicede sinirliydi.Dinlemek istemiyor görmüyormusun dedim ama alice in kulağına bir şeyler dedi ve alice sen arabaya gidip beni bekle ben geliyorum dedi.Çok şaşırmıştım bir anda ne demiştiki alice gitmemi söyleyip colerın yanına gitti anlamamıştım alice yavaş adımlarla sanki gitmek istemiyormuş gibi gidiyordu ona bakıyordum o sırada coler denen o adam ara sokaklardan birine girdi.Alicetam colerın girdiği ara sokağın başına gelmiştiki arkasına dönüp bana el salladı belli ki zorla gülümsedi ve arabayı işaret edip sen git ben geliyorum hemen dedi.Şaşırmıştım ama yinede arabaya gidip onu beklemeye başladım yarım saat sonra suratı asık bir şekilde geldi ve bana bişi sorma diyip arbaya bindi bütün yol boyunca konuşmadı bende bir şey deyip zorlamak istemedim eve geldiğimizde odasına çıktı.Aşşağı indiğinde tam 1 saat olmuştu ben filim izliyordum ki yanıma geldi hemen ayağa kalktım bana sarıldı ve ne olursa olsun bana küsme ve kırılma sözmü dedi kormuştum söz dedim sonra bana sarıldı öptü ve odasına çıktı.Çok kormuştum 5 dakika geçmeden odasına çıktım kapıyı çalıp içeri girdim oturuyordu ama çok kötü görünüyordu neyin var coler sana ne dedi diye sorular sormaya başlamıştım ki bir şeyim yok bir şey demedi sadece yorgunum dedi.tamam diyip odadan çıktım tam aşağı inmiştim ki kapı açıldı ve edward ve dierleri gelmişti.edward bir şeyler olduğunu anlamıştı ama kimseyi heyecanlandırmak istemediği belliydi sonra beni öptü ve odamıza çıktı sonra arkadan renesmee anne diye bir çığlık atıp kucağıma atladı.
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye

Paylaşım Gücü : 3

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyC.tesi 23 Ekim 2010, 17:31

süper olmuş yaa bayıldım yeni bölüm lütfen
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyPerş. 28 Ekim 2010, 11:00

kızıma nessieme sarıldım öptüm ve dierlerine selam verdim ve içeri geçtik nessiem rosalie halasının kucağında oturuyordu bende odamıza çıkıp edward a baktım çıktığımda yatağın üstünde oturmuş bir şeyler düşünüyordu noldu dedim alice dedi bir şeyler olcak am tam olarak bilmiyorum dedi ve bana sarılıp aliş verişte ne oldu bir şey oldu mu dedi
- aslında evet dedim tam mağazadan çıkmıştık ki biri geldi adı colermış Coler dediğim an edward biraz telaşlandı
-"Ne coler mı ne dedi alice bişi dedimi "dedi
-evet bişeyler konuştular sonra arabaya bindik eve geldik ama alice'e bir şeyler olmuş gibiydi bu arada COLER kim dedim
-edward "coler alice in eski sevgilisi alice'i aldattı alice ondan nefret ediyor artık 50 yıldan sonra ne olmuştu ki o adi herif geri gelmişti dedi
Tam o sırada bir çığlık duydum bu renesmee olmalıydı edward a baktım oda bana baktı
-Ve sonra rosalie çığlık attı hemen salona gittik charlise hemen alice in odasına çıktı bizde ardından rosalie oturmuş elinde bir kağıt korku ve hüzünle kağıtta bakıyordu renesma ise sadece ağlıyordu(çünkü renesmee yarı insandı)burda ne olmuştu alice neredeydi
Charlise rosalienin elindeki kağıtı okudu alice gitmiş dedi on jasperın ağlaadığını fark ettim nasıl ama jasper bir wampirdive wampirler asla ağalyamazdı jasper dedim ve ona doğru hızlı adımlarla yürümeye başladım caharlisejasperın yanına geldi ve sakin ol oğlum dedi
konuşmaya başladım
- alice nereye gitti cahrlise jasper'a ne oldu o bir wampir ağlaması imkansız noluyodu bir an ağlaya bilseydim ağlayacağımı farkettim
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Alice and Jasper Left_bar_bleue0/0Alice and Jasper Empty_bar_bleue  (0/0)

Alice and Jasper Empty
MesajKonu: Geri: Alice and Jasper   Alice and Jasper EmptyC.tesi 20 Kas. 2010, 10:49

Hikaye güzel gidiyor ama türkçede 'w' harfi yoktur vs. Daha dikkatli olursan sevinirim Wink

Alice and Jasper
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alice ile Jasper Hey Na Na
» Jasper Hale~Alice Cullen Çizimleri
» Alice’ten Yorumlar: “Emmet cool, elbette, ama Jasper en seksisi!”
» Jasper Ve Victoria
» jasper hale ve dublörü :)