Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi

2 posters
YazarMesaj
Bittersweet
Yönetici
Yönetici
Bittersweet

Paylaşım Gücü : 1266
Tür : Vampir
Lakap : AE

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi Left_bar_bleue0/0Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi Empty_bar_bleue  (0/0)

Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi Empty
MesajKonu: Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi   Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi EmptySalı 21 Eyl. 2010, 17:19

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dün size Lady Gaga'nın "Bad Romance" klibi ile Robert Pattinson'ın yeni filmi "Water for Elephants"'ın arasındaki süpriz bağlantıyı anlatmıştık ve şansımıza MTV Movies Blog editörü Adam Rosenberg dün "Bad Romance" Video Müzik Ödüllerinde "Yılın Videosu" ödülünü kazandıktan sonra bu bağlantı hakkında konuşma fırsatı buldu. Yönetmen Francis Lawrence, "Water for Elephants" için olası bir çıkış tarihi verdi ve Gaga ile olan ilişkisinden bahsetti.

"Çok isterim [Gaga ile tekrar çalışmayı]. Hayır [ondan haber gelmedi] çünkü [Bad Romance] çekimden sonra biraz ulaşılmaz durumdaydım. Yılın daha iyi bir zamanında 'Water For Elephants'ı çekmekle meşguldüm. Ama yeni bir şarkısı varsa ve klip çekmek istiyorsa, saniyesinde yaparım," diye paylaşıyor bizimle Francis. "Onunla çalışmak çok eğlenceliydi."

"Gaga'nın hayranlarının -Little Monsters- kendilerine göre bir hayranlık anlayışı var ama hiçbir şey Twi-hards tarafından gösterilen tutkuyu geçemezmiş gibi görünüyor," Francis bunu hayranları karşılaştırırken söylemişti. "Twilight hayranları kendilerini herkese duyurdular."

" 'Water For Elephants' çekimlerinde [hayranları kontrol altında tutmak için] hergün 50 kişi çalışıyor," diyor Francis. "Tennessee'de çekim yaptık ve insanlar otelimizin koridorların kamp kuruyorlardı. Bütün gün, bütün gece, farketmiyordu. İnsanlar sadece küçük bir görüntü yakalamak için oradalardı. Film ile gurur duyuyorum. Aslında şu an montaj odasında oturuyorum."

Film çekimleri Ağustos'ta bitmişti, fakat Francis düzenleme aşamasının daha bitmeye bile yaklaşmadığını söyledi. "Bu daha montaja başlamamızın dördüncü haftası," diyor Francis. "İki haftalık hızlı bir tatilden yeni döndüm ve montajlamaya devam ediyorum. Sanırım Yılbaşı'na kadar montajlamaya devam edeceğim. Sanırım ilkbahar'da vizyona girecek, ama daha tam onaylanmadı."

"Water for Elephants" için verilen bu olası çıkış tarihine heyecanlandınız mı? Francis'i tekrar bir video için Lady Gaga ile bir araya gelmiş olarak görmek ister misiniz?

Çevirmen: bender
Kaynak: Pattinsonlife

Kaynak:Twilight Türkiye
! яocKqiяL !
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
! яocKqiяL !

Paylaşım Gücü : 611
Tür : Vampir
Lakap : hanNibaL

Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi Empty
MesajKonu: Geri: Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi   Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 14:11

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Water For Elephants'ın Yönetmeni Film İçin Olası Bir Çıkış Tarihi Verdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bel Ami'nin Yeni Çıkış Tarihi
» Rob 'WFE' Film Sahneleri Icin Tennessee'ye Gidiyor, Yerel Haberlerce Onaylandi
» 'Water For Elephants' Gösterim Tarihi
» Filler İçin Su Filminin Gösterim Tarihi Belli Oldu!
» Robert Pattinson ve Water For Elephants İçin NY Yok Mu?