Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları

+5
dewil
mrv rkn
bulik
Mss.PATTİNSON
MisSwan*
9 posters
YazarMesaj
MisSwan*
Eclipse | Kıdemli Hayran
Eclipse | Kıdemli Hayran
MisSwan*

Paylaşım Gücü : 569
Tür : Vampir
Lakap : Mbilgin@

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları Left_bar_bleue0/0Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları Empty_bar_bleue  (0/0)

Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları Empty
MesajKonu: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPaz 03 Ekim 2010, 08:22

Dün akşam ki film yorumlarını alalım.Ben başlıyım.

Şahsen hiç beğenmedim seslendirmeler sağolsun.Bide çok kısa gösterip reklam veriyorlar sinir oldum.
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları Left_bar_bleue0/0Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPaz 03 Ekim 2010, 10:01

ıyy dublaja öggkkk dedim resmen iğrenç olmuş orjinalini koysaydılar daha iyidi replikleride sallamışlar resmen
bulik
Moderatör
Moderatör
bulik

Paylaşım Gücü : 344
Lakap : Lakaplardan hoşlanmam xD

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPaz 03 Ekim 2010, 11:07

ıyy seslendirmeler iğrençti.Hiç beğenmedi.Zaten bazı konuşmalarıda değiştirmişlerdi. dil dil
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPaz 03 Ekim 2010, 11:59

yha sesler dvddeki kadar iğrenç değildi bana sorarsanız Rolling Eyes ama o nasıl bir çeviridir öyle ya Rab filmin içine eden zaten o olmuş bana kalırsa eğer örnek vermem gerekirse Bella ve Edward beyzbol oynamaya gideceklerinde Bella'nın Edward!ı Charlie'yle tanıştıracağı sahnede Charlie o senin için biraz büyük değil mi dediğinde Bella o 2. sınıfta ben 2. sınıftayım diyor İngilizce olarak bakarsak "He is a junior,i'm a junior" diyor fakat bunu nasıl çevirseler beğenirsiniz "o 17 yaşında ben se 15"dedi inanabiliyor musunuz eğer öyle oluyorsa Jacob kaç yaşında oluyor 13 felan mı Mad neyse biliyorum her zamanki gibi uzattım ama filmi izlerken baya yadırgadığım bir noktaydı bu yanlış çeviri olayı utan
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPaz 03 Ekim 2010, 14:36

simyaci demiş ki:
yha sesler dvddeki kadar iğrenç değildi bana sorarsanız Rolling Eyes ama o nasıl bir çeviridir öyle ya Rab filmin içine eden zaten o olmuş bana kalırsa eğer örnek vermem gerekirse Bella ve Edward beyzbol oynamaya gideceklerinde Bella'nın Edward!ı Charlie'yle tanıştıracağı sahnede Charlie o senin için biraz büyük değil mi dediğinde Bella o 2. sınıfta ben 2. sınıftayım diyor İngilizce olarak bakarsak "He is a junior,i'm a junior" diyor fakat bunu nasıl çevirseler beğenirsiniz "o 17 yaşında ben se 15"dedi inanabiliyor musunuz eğer öyle oluyorsa Jacob kaç yaşında oluyor 13 felan mı Mad neyse biliyorum her zamanki gibi uzattım ama filmi izlerken baya yadırgadığım bir noktaydı bu yanlış çeviri olayı utan

koptum koptum koptum
haklısın benim ingilizcem kötü diyodum daha kötüleri de varmışş koptum koptum
sydney
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
sydney

Paylaşım Gücü : 182

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPtsi 04 Ekim 2010, 09:30

yaaa ben dublaja dayanamadım ve filmi izlemeye bıraktım.bellanın seslendirmesi bi derece iyiydide edwardınkine dayanamadım.allahım çin işkencesi gibiydi.dediğiniz gibi çeviri çok kötüydü.resmen senaryoyu baştan yazmışlar. Very Happy tamam biraz abarttım ama kötüydü sonuçta.tvdekini yarım bırakıp dvd yi açtım ve kendime gelmek için orjinalini izledim ve robun o güzel sesini zevkle dinledim. Very Happy
! яocKqiяL !
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
! яocKqiяL !

Paylaşım Gücü : 611
Lakap : hanNibaL

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPtsi 04 Ekim 2010, 15:02

İğrençti...
Tek kelimeyle..
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Paylaşım Gücü : 359

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPtsi 04 Ekim 2010, 16:08

ben ne yalan söliim izlemeye üşendim ayrıca dublaj olacağında çok zobidik bir şey çıkacağını tahmin ediyordum türkiye şartlarında Very Happy
ben küçük srlar izliyodum her reklama girdiğinde twilighta döndüm dublaj beni gülmekten öldürdü şahsen filmin türünü bilmesem son 10 yılın en komik filmi derim izlerken ağzım yırtılıyordu yanii bu selendirme yapanların bu senaryoyu hazırlayan arkdaşları ayakta alkışlıyorum bravo mizah duyguları çok gelişmiş Very Happy
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPtsi 04 Ekim 2010, 16:44

Alexander DeLarge demiş ki:
ben ne yalan söliim izlemeye üşendim ayrıca dublaj olacağında çok zobidik bir şey çıkacağını tahmin ediyordum türkiye şartlarında Very Happy
ben küçük srlar izliyodum her reklama girdiğinde twilighta döndüm dublaj beni gülmekten öldürdü şahsen filmin türünü bilmesem son 10 yılın en komik filmi derim izlerken ağzım yırtılıyordu yanii bu selendirme yapanların bu senaryoyu hazırlayan arkdaşları ayakta alkışlıyorum bravo mizah duyguları çok gelişmiş Very Happy
ablası niye kızıyosun bebelere ufaklıklar kendi çaplarında dublaj yapmışlar alttarafıı şeytan
yerden yere vurdun çok acımasızsınn koptum hıhı hıhı
Alexander DeLarge
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Alexander DeLarge

Paylaşım Gücü : 359

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptySalı 05 Ekim 2010, 17:50

yok canım ne kızıcam sadece beni akşam akşam gülme krizine tuttular filmi izlerken Very Happy Very Happy
Edward~Bella manyağı
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Edward~Bella manyağı

Paylaşım Gücü : 101
Tür : İnsan
Lakap : EDWARD-BELLA HASTASI

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları   Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları EmptyPaz 20 Mart 2011, 09:51

Haklısınız,canlarım.Azericede dublaj olunmuşdu,onu da beğenmedim.Onun için orijinalinden seyr etdim.
F E L A K E T T T T T T T T söv lol! pale Evil or Very Mad dil şeytan

Dün akşam Fox Tv'de yayınlanan film yorumları
1 sayfadaki 1 sayfası