Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

sokak dansçıları 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

sokak dansçıları 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sokak dansçıları

2 posters
YazarMesaj
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Tür : Vampir
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
sokak dansçıları Left_bar_bleue0/0sokak dansçıları Empty_bar_bleue  (0/0)

sokak dansçıları Empty
MesajKonu: sokak dansçıları   sokak dansçıları EmptyC.tesi 09 Ekim 2010, 19:07

işte ilk bölüm okuyanlar devam etmem veya etmemem için yorum yapsınlar lütfen

-SOKAK DASÇILARI -

1.BÖLÜM GİZLİ TUTKU
ben zac yani Zeynep SaHnE dansçılarından biriyim …gizli tutkunlardanım ne benim ailem ne de diğerlerinin ailesi dans tutkumuzdan haberleri yok New York sokakları kadar olmasa da İstanbul sokakları da break ve hip hop dansçılarının sahnesidir …sanat okulları…ailelerimizin bizi zorla gönderdiği hip in hop un break in dansın hiç bir şeyinden anlamayan parmaklarının ucunda yürüyen piyanoda dans etmeye çalışan tuhaf sanat dedikleri şeylerin olduğu garip okullar aslında bizim gurubumuz dışında bir gurup var aramızda yıllardır süren büyük bir savaş var anlaşamadığımız şey ne mi ? sokaklarımız …onlarda bizim sahnemizin peşindeler aslına bakarsak biz İstanbul da pek iyi bir ün salmadık daha çok çete olarak tanınıyoruz bu gurupların dağıldığını sanıyorlar ama hayır ailelerimiz bu guruplardan olduğumuzu biliyorlar ama gurupların dağıldığını sanıyorlar dediğim gibi öyle bir şey yok bu sıkıcı okullarımızdan sonra sokaklarda arka sokaklarda dar ve geçitsiz olan yerin altındaki pistlerimizde toplanıyoruz her zamanki gibi 9 da kaktım içime askılı tişörtümü giydim üstüne annemin fazla açık giyinmeme izin vermediği için hazırladığı pantolon ve tişörtümü giydim yanıma diğer kıyafetlerimi aldım ve okula gitmek için hazırladım…aşağı indim kimse yoktu bu biraz tuhaftı bende hemen okula gittim 6 asır gibi gelen 6 ders saatinden sonra okulun asansör boşluğuna ve kameraların kör noktasına gittim üstümdeki kat kat şeyleri çıkardım yarım tişörtüm ve bol pantolonumu giydim çantamı alıp sAhNe ye gitmek için yola çıktım oraya gitmeniz için şehrin merkezine doğru bayağı gitmeniz gerekiyor merkez caddesindeki alt geçitlerden soldan 3. süne inip önce sağa sonra sola ve bir daha sola dönmeniz gerekiyor orada sağdaki duvardaki 8 taş çıkıyor bunları çekip çıkardığınızda ki bunu yapmak için anahtarınız ve dikkatiniz olmalı açıp içeri giriyorsunuz ve size büyülü dünyamız yani sahnemiz !...
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Paylaşım Gücü : 84
Lakap : edward-bells-renesme-alice-emment.Cullen family

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
sokak dansçıları Left_bar_bleue1/3sokak dansçıları Empty_bar_bleue  (1/3)

sokak dansçıları Empty
MesajKonu: Geri: sokak dansçıları   sokak dansçıları EmptyPaz 10 Ekim 2010, 17:15

değişik güzel ve kesinlikle devam bende de bunun amerikaya uygun versiyonu var yazdım ama içime sinmedi bu yüzden yayınlamıyorum ama kendi sayfamda yayınlıyorum şimdi de facedeki sayfamda yayınlıcam ve hikayeyi yazdıktan sonra fark ettim ki biraz hayalperestmişim bu lafı da hiç yazamam da söyleyemem de
=)

renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

sokak dansçıları Empty
MesajKonu: Geri: sokak dansçıları   sokak dansçıları EmptyÇarş. 13 Ekim 2010, 15:14

2.BÖLÜM :İŞTE BÖYLE MAL GİBİ KALIRSINIZ
içeriye girdim herkes dans ediyor ya da ısınıyordu
-selam zac –dedi kağan
-selam nabersiniz?-
-iilik valla –dedi biri omzuma yaslanarak sonra giriş kapısından (gizli kapı)dan bir ses geldi çekiç gibi bir sesti herkes durup sesi dinledi birden kapı açıldı ve giren kişiyi görünce bana kal geldi tabi haliyle
-a..anne..-dedim annem en sert bakışlarıyla yanında babam ile geldi
-evet küçük hanım ne açıklayacaksan evde bol bol zamanımız olacak ve yaptıklarını düşünmek için askeri okulda da zamanın olacak merak etme!-dedi babam
-ama..-
-kes sesini senin yerin burası değil ! sokak köşelerinde sürtüp orda burada kafanın üstünde dönmekten düz yürümeyi unuttun !!!-
-baba!-
-kes sesini dedim sana eve gidiyoruz !- kendimi tutamayacaktım bu sefer sırf onlar istiyor diye hayatımdan vazgeçemezdim ya
-evet eve gidiyorsunuz ama ben sizinle gelmiyorum!-kolumdan tuttu
-hemen eve yoksa polis çağırırım diğerlerinin de başını yakarsın!-dedi arkama baktım herkes başını öne eğmişti ne olmuştu benim dik başlı arkadaşlarıma ?mecburen gitmeyi kabul etmiştim eve gidene dek arabada tek kelime etmedik eve vardığımızda arabadan indik eve girdik salonda oturduk babam ın burnundan kulaklarından ateş çıkıyor gibiydi
-seninle bunları daha önce konuştuk Zeynep-dedi annem babama nazaran daha az sinirli bir ses tonuyla susup yere bakmayı tercih etmiştim
-yatılı okula gidiyorsun …-dedi annem yutkunarak bende derin bir nefes aldım ve kafamı kaldırdım
-hayır gitmiyorum…-
-Zeynep !!! neden o zibidi gonzales arkadaşlarınla deli danalar gibi dans et diye mi?!-
-aynen …öyle baba-dedim sesimi yükseltmeden elini kaldırdı ki annem tuttu
-18 yaşındayım beni reddetmek istiyorsanız karşı çıkacak ya da yalvaracak değilim bana karışamazsınız!-babam hayatımda görmediğim kadar kızmıştı
-o zaman reddedildin git nereye gidersen !-annem ağlamaya başladı bende eşyalarımı toplamaya gittim…

edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

sokak dansçıları Empty
MesajKonu: Geri: sokak dansçıları   sokak dansçıları EmptyCuma 15 Ekim 2010, 16:26

yaa yeniii bölüm lütfen yeni bölüüüm yayınlaa
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

sokak dansçıları Empty
MesajKonu: Geri: sokak dansçıları   sokak dansçıları EmptySalı 19 Ekim 2010, 16:45

çok kısa oldu ama aklıma bişi gelmio seni kırmiim dedim

3.BÖLÜM GERÇEK EVİM
annemin arkamdan geldiğini duyabiliyordum
-kızım yapma git babandan özür dile Amerika mı burası senden sıkıldım özgürlük istiyorum diyip gidiyosun! Naparsın sokaklarda !-
-sokaklar kıymetini bilenler için evden daha güvenlidir anne-dedim çantama eşyalarımı koydum ve aşağı indim annemde arkamdan yaşlı gözlerle baktı açık konuşıyım çokta tınn yani dışarı çıktım doğru sahne ye gittim kapıyı açtım ve içeri girdim herkes yerde oturmuş kara kara düşünüyordu
-neler oluyor ne bu haliniz –dedim gülerek hep bir ağızdan
-zac!!!-
-evet ben-
-iyide sen nasıl geldin?-
-evden ayrıldım bundan sonra burada kalıcam eh her şey eski haline döndüğüne göre dansa devam-herşey eski haline döndü müzik son sesse her şey tamam demektir…

edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

sokak dansçıları Empty
MesajKonu: Geri: sokak dansçıları   sokak dansçıları EmptyÇarş. 20 Ekim 2010, 18:55

süper olmuş ve bunun devamını ben yazsaydım var ya aklıma müthiş şeyler geliyor
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

sokak dansçıları Empty
MesajKonu: Geri: sokak dansçıları   sokak dansçıları EmptyPaz 31 Ekim 2010, 17:40

yaa devam lütfen heps harikaa

sokak dansçıları
1 sayfadaki 1 sayfası