Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Breaking Dawn hakkında son durum 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Breaking Dawn hakkında son durum 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Breaking Dawn hakkında son durum

3 posters
YazarMesaj
june
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
june

Paylaşım Gücü : 344

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Breaking Dawn hakkında son durum Left_bar_bleue0/0Breaking Dawn hakkında son durum Empty_bar_bleue  (0/0)

Breaking Dawn hakkında son durum Empty
MesajKonu: Breaking Dawn hakkında son durum   Breaking Dawn hakkında son durum EmptySalı 19 Ocak 2010, 18:26

Yapımcı Wyck Godfrey, Breaking Dawn da bulunan karakterlerle nasıl başa çıkacaklarını hala bilemediklerini ama filmin çekimi konusunda bu işi sonuna kadar götüreceklerini, yalnız daha filmin bir ya da iki bölüme ayrılıp ayrılmayacağının belli olmadığını söyledi. Çekimler sonbaharda Vancouver'da başlayabilir. Filmin üç başrol oyuncusu Kirsten, Robert ve Taylor Breaking Dawn için anlaşma imzaladılar. Şuan da, senarist Melissa Rosenberg senaryo üzerinde çalışmaya başladı. "Bu işleyen bir süreç," diyor Godfrey röportajda. "Yapısal olarak nasıl olacağını görmeden filmin bölünüp bölünmeyeceğine karar vermek zor. Eğer yapısal değilse, tamamlanabileceğini pek sanmıyorum ve eğer öyleyse yapılacak. Kitaptaki detayların ne kadarının filmde yer alacağı kararlaştırılmalı. Tüm yeni vampirler ve Jacob'ın düşüncelerinden yazılan kendine ait olan bölümü hakkında. Ama eğer tek film olursa çok uzun bir film olacak.'' diyor.

Chris Weitz filmi yönetip yönetmeyeceği hakkında ise: ''Eğer gelseydi herkesin mutlu olacağını düşünüyorum ama sanırım Chris Weitz olamayacak. Bunun olacağını pek sanmıyorum. Şuanda sadece işleyiş ve doğru yapmak üzerine odaklandık. Bu noktadan sonra ise kimin uygun olacağını göreceğiz. Çok karmaşık bir aşk hikayesi; çünkü yoğunluğunu ve duygularını anlayabiliyoruz. Oyuncuları yönetmekte iyi birisine ihtiyacınız var ve bu aksiyon ve görsel efektler konusunda da karışık bir film. Yönetmen bu iki özelliğe de sahip olmalı.

Renesmee konusunda ise:''Benjamin Button' ın hikayesi canlanıyor kafamda sürekli. Kesinlikle bir aktör ile birlikte görsel efektler olacak ve sadece CG(bilgisayar efekti) den oluşmuş bi oyuncu görsemde şaşırmazdım.Belkide sadece ses konusunda insanlı çekim olur ve daha sonra küçültülebilir bilmiyorum. Yönetmenimiz olmalı. Yönetmenimiz olduğunda
bunu nasıl başaracağına karşı bir bakış açısıyla gelmeye ihtiyacı olacak.''diyor Wyck Godfrey.

Kaynak: twilight-türkiye
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Breaking Dawn hakkında son durum Left_bar_bleue0/0Breaking Dawn hakkında son durum Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkında son durum   Breaking Dawn hakkında son durum EmptySalı 23 Şub. 2010, 19:14

ya çıksa biran öncede rahatlasak sağol canım tşk
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkında son durum   Breaking Dawn hakkında son durum EmptySalı 23 Şub. 2010, 19:55

bellsss demiş ki:
ya çıksa biran öncede rahatlasak sağol canım tşk
Katılıyorum Very Happy Tesekkürler Very Happy
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Tür : Vampir
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn hakkında son durum   Breaking Dawn hakkında son durum EmptySalı 23 Şub. 2010, 20:15

evet ya çıksın artık sıkıldım ha
http://www.mortemsymphony-rpg.com/

Breaking Dawn hakkında son durum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert, Breaking Dawn Hakkında..
» "Breaking Dawn" Hakkında Bilinen ve Bilinmeyenler
» Kristen breaking dawn hakkında : hala somut değil
» Kristen Stewart'ın Breaking Dawn'da ki saçı hakkında
» Anna Kendrick Breaking Dawn hakkında konuştu