Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü

4 posters
YazarMesaj
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Tür : Vampir
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü Left_bar_bleue0/0"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü Empty_bar_bleue  (0/0)

"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü Empty
MesajKonu: "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü   "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü EmptyC.tesi 20 Kas. 2010, 16:49

"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü Hp

Çocuk sihirbaz genç vampir dövmek olamazdı. "Harry Potter ve Ölüm Yadigarları - Bölüm 1" Warner Bros tahmini göre, gece yarısından sonra başlayan gösterileri ile Perşembe geceleri onun ilk yılında 24.000.000 $ bilet sattı

O 1.800.000 $ son filmi daha dizi daha fazla olduğunu, "Harry Potter ve Melez Prens", Haziran 2009 yılında girmiştir gece yarısı fonksiyonları. Düşme çok kısa, ancak açılış gece yarısı boyunca fazla 30.000.000 $ hasılat "The Twilight Saga Eclipse" için Temmuz ayında belirlenen kayıt. "Ölüm Yadigarları", son yıllarda gece yarısı açılışında # 3 de 2009 yılı Kasım ayında geri dönüyor 26.300.000 $ ile ilk hafta sonu açılan "The Twilight Saga: New Moon.
kaynak ispanyolca olduğu google çevirisine maruz bıraktığım içn özür dilerim lol!
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü   "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü EmptyC.tesi 20 Kas. 2010, 17:40

Çocuk sihirbaz, genç vampirleri dövemedi.
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Part 1 geceyi WB'sun değerlendirmelerine göre $24 milyon dolarla kapattı. Temmuz ayında belirlenen kayıt The Twilight Saga Eclipse'nin 30 milyon dolar hasılat elde ettiği yönünde. Son üç yılın değerlendirmesini alan LA Times gazetesi Harry Potter ve Ölüm Yadigarlarının 2009 yılında 26.3 milyon dolarlık hasılat yapan The Twilight Saga: New Moon'u geçemeyerek 3. sıraya yerleştiğini belirtti..

canım Facebook'ta böyle çevirilmiş sanırım daha anlaşılır utan
Harry'ciğime yazık oldu 2. sıraya yerleşseydi iyiydi film süperdi çünkü ama sağlık olsun Razz
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü Left_bar_bleue0/0"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü   "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü EmptyPaz 21 Kas. 2010, 12:19

çok teşekürler + pn baya anlaşılır koptum ben yukardakini okuyunca tam tersini anlamıştım koptum
! яocKqiяL !
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
! яocKqiяL !

Paylaşım Gücü : 611
Lakap : hanNibaL

MesajKonu: Geri: "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü   "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü EmptyPaz 21 Kas. 2010, 13:44

Hah???
Benim gibi bi insana bunu açıklayın baklaım..
anlamadım çünkü... utan utan utan
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü   "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü EmptyPaz 21 Kas. 2010, 13:50

yani eclipse harry potter ı sollamış özü bu hıhı
Mss.PATTİNSON
Ayın Twilight Fanı
Ayın Twilight  Fanı
Mss.PATTİNSON

Paylaşım Gücü : 1692

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü   "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü EmptyPaz 21 Kas. 2010, 13:52

Ben filmi pek beğenmedim melez prens daha iyiydi hım
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü   "Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü EmptyPaz 21 Kas. 2010, 13:55

yha bence Eclipse'i geçemese bile New Moon'u geçmeliydi açıkçası New Moon'da ben biraz sıkılmıştım bence Ölüm Yadigarları-Part1 daha heyecanlıydı utan aslında Ölüm Yadigarları-Part1 serinin en heyecanlı filmlerindendi zaten hıhı

"Harry Potter 7" nin prömiyeri Eclipse kısa düştü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter sona eriyor
» Harry Potter ve Twilight fan sitesi
» Rob Harry Potter'da Cedric rolündeyken..
» Twilight vs. Harry Potter: Ünlülerin Düşünceleri!
» HARRY POTTER ÖLÜM YADİGARLARI BÖLÜM 1