Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller

2 posters
YazarMesaj
FairytaLe*
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
FairytaLe*

Paylaşım Gücü : 109
Tür : Vampir

Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  Empty
MesajKonu: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptySalı 07 Ara. 2010, 16:13

ÖNSÖZ

"Aşkın ateşi bedenini sardığında daha bi tutkulusundur . Odan başka hiç bir şeyi gözün görmez . Körü körüne bağlanrsın . Hayatta ki tek yaşama sebebin o dur . Dha bi anlamlı yaşarsın hayatı . O olmazsa bende olmam dersin . Her gün yatmadan önce Büyük HayaLer kurarsız. Günün her saati onu düşünürsün . Ömrün boyunca onla yaşamak istersin . Hiç ölmemek hep onLa kaLmak ölürsende onla birlikte ölmek istersin "

Bu hikayemizde ergelik döneminde olan küçük bir kızın aşk hikayesine ve kurduğu hayallere yelken açacağız . Bir ara ğlayıp birara neşelenip belki bir ara kızacaksınız . Ama aşk bu işte ne olacağı beLLi oLmaz.

OkurLara ,

Merhaba ben Duygu Değirmenci . Bu hikayeyi yazmaktaki sebebim her genç kız ve erkeğin bir gün bu yollardan geçecek olmasıdır .Yani baen üzüleceksiniz , bazen sevineceksiniz belki ... belki bazen ondan başka hiçbirşey düşünemeyeceksiniz . Ve Hatta gözleriniz dışarıda hep onu arayacak .

Bölüm . 1
Başımı 180 dereceLik bir milimetrik hesapla dödürdüğümde bir de ne göreyim ..

O hayallerimin prensi Romeomun o pırıl pırıl o ışıl ışıl yüzünün o...o tatlı birahenkle saçıLan yürek yakan güLümsemesiyle

Ve o .. o öLümler değer gözleriyle bir araya gelmiştim.

Şaşkınlıktan açıLan ağzım ve pörtlemiş gözLerim karşısında yüzümü yere doğru çevirmiş utançla yere bakark yavaş ama o kadar yavaş ki inanamassınız. Bi kaplumbağını 0,05 saniyede aldığı yol benim bi dakikada alığım yol kadardı .

Bu şaşkınlıkla birlikte o bembeyaz tenimin ynması .. ve nasıl desem ki . Galiba ben onu çoooook seviyorum .. Ona olan

olan sevgimden dolayı yanaklarım hafif t değiL .. Aşırı derecede adeta kızarmış ve bana göre bi domatesten farkım kalma

mıştı. BiLmiyordum aa bunu hissetmek o kadar da zor değiL..

Bir an gözlerimizin aynı noktaya geLdiğii farkettim . Gözümü ondan alamamaya başladım . Biran onunda yanaklaının

kızardığının farkına vardım . Ve o kalpten gideceğim an .. O ışıl ışıl gözleriyle bana doğru geliyordu . Aaaaahh ! Biraz

daha durursam galiba baıLacağım . Kalp atışlarım hızanmaya nefes alış ve verişlerim zorlaşmaya başladı..Ellerimi bir

arada tutmaya başladım .Şideetli bi şekilde titriyorlardı . Bacaklarımı sormayın bile . Herhangi bir hareket halinde

yere çakılıp herkese rezil olma ihtimalimm bayağı bi yüksekti . Romeom bana doğru geLdi . Ooo prensesim Karanlık

günlerimin ışığı . Bana çook hafif (narin) ve yavaş bir şekilde elini uzattı . Ahh gidiyorum gaLiba. Bir saniy bi ses bu

seste nee .. Herkes bi an karanlığa gömüldü . Heyy bu çalarsaatimin sesi . OLamaz . Rüyamın en güzel yerinde

Birz daha uyumayı düşündüm . Sıra annme gelmesinmi .

- Hadi uyan artık uykucu prenses ..

2.BÖlÜM TANITIM
" Uyanmış ve sonsuz aşkın tapınağında hapis kalmış ömür boyu acı çekecek bir ben için okula gitmek bunun yanına az bile kalırdı . Ama onun yüzünü görebiLmek için nelerimi vermezdim . Ama ama .. onun bana neler dediğini biLdiğim haLLde bunu düşünmek beLki hayaLLerimdeki saçmasapan şeydi . "

" Her şey daha anlamsız , sıkıcı , boş ona kavuşamyacağımı bldiğim halde hayal kurmak gibi "

Etüte yetişmek içn acele etmem gerekti . Gtmek hiç istemiyordum . ama mecburdum . . Ama bn ona deli gibi aşıkken ders nasıl çekilirdi .

A)O

B ) O

C ) O

D ) O

Ben her zaman A şıkkını seçmişmdir . Ama B şıkını hiç bir zaman ihmal etmedim .Çünkü Aşık'kı B de onun adıyla başlıyor ..
FairytaLe*
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
FairytaLe*

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 12:45

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bölüm 2 : Giriş .

Ona çook mu fazLa değer veriyordum . O diğerleriyle benim hakkımda -duyguduğum kadarıyla – kötü şeyler derken Boşuna ümitLeniyordum . Hiç bi zaman o beyaz atLı prensim oLmayaaktı . Ona fazla kapılmıştım . Bunun bana ne kadar acı vereceğini anlayacak kapasitedeydim . Ama yapamıyorum . Olmuyor .. Onaa hiç bi zaman çözemeyeciğim bir şekilde düğümle bağlanmıştım . -Kör düğüm gibi .-

Bölüm 2 :

Annemin uykucu prensesi sabah yatağından kalkmış . Yine onu düşünüyordu . Anlayamıyorum . Ona bu kadar kapılmamın sebebi ne ? ..

Kahvaltımı yapmadan okula yetişmem gerekti . Çabuk acele ..

Koşa koşa gidilen bir yol sonrasında nefes nefese kalmıştım. Hava soğuk olduğundan o ellerim kıpkırmızı. Yüzüm kıpkırmızı . -Palyaçodan farkım yok..-

6 sıkıcı dersten sonra . O siyah beyaz filmler gibi klasik bir gün geçirecektim .- ÇekiLmez.. - Klasik bi gün eve çantanı bırak . Giyin . Etüt için gerekli test ve kalemi al. Okula git . .

Ya peki ben onu düşünürken o testi nasıL çözecektim … L Hiç düşünüyoLar mı . Bi sorun akalım bu kız nasıl dertlerle uğraşıyor . Ben onu düşünürken her şey A ile B şıkkı arasında oLan inanıLmaz ve sadece benim tarafımdan çözümlenebiLecek bağdı . . Derse konsantre oLmam imkansız . O düşlerimde.

A) o

B) o

C) o

D) o

Sıkıcı bir günden sonra kLasik günü biraz heyecanlandıralım dedik ve kızlarla sahile gezmeye gittik . Kızlar durumumu biliyordu . Bu aralar çoook kötüyüm. Sürekli ağLayasım geLiyor .. AğLamamın tek sebebi “o” . GüLmek için elimden geLenni yapıyordum. Kızların gününü mahfetmek istemezdim . Bi ara apaçi .d .d .d ReziLLikti .d Dur o da ne . O karşıdan gelen o mu. Kalbimin atış hızı artmaya başLadı . Nefes alışverişimde zorluklar yaşadım.

Of . Kızlar neden bu kadar hızlı yürüyor . Ve gözden kayboLduLar . Arkamı döndüm yook L . Sonunda sahile geldik . Arkamı döndüm . Göz ucuyla onu aradım . Yooook . Ümidim kesilmişti .Kızlarla fotoğraf çekinmeye başladık . Arkamı tekrar döndüğümde ona rastladım . Kalpten gidiyorum galiba..

FairytaLe*
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
FairytaLe*

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptyPtsi 13 Ara. 2010, 16:04

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bölüm 3 Tanıtım : Neden?

Ona olan doyumsuz aşkımın çizdiği hayatta sonsuza dek yaşamak istedim . Çok mu FazLa?

Neden bu kadar zor . İmkansızı istdim . İmkansızımı . Doğruzamanda belki imkansız kişiydi ama rüzgarına kapılmışım bir kere dönüşü yok . Dönememde . Ondan vazgeçemem herşeye hiçbr şey oLmamış gibi yeniden başlayamam . Yaşadıklarımı , öğrendiklerimi çektiğim acıyı en önemlisi onu sevdiğimi bir kaıt gibi yırtıp atamam .

Ondan önce çok büyük bi hata yaptım .Ama bunu her gün .Onu sevdiğimi inkar etmişçesine bana syLemesi hiç hoş değiL.

KimiLeri onu sevmediğimi düşünüyor. Ben...ben ou sevmeseydim Neden peşinde koşardım . Başımı her çevirişim etrafımaher bakışım da nedn gözlerim hep onu aramaya çlışırdı . Onun beni sevmeyceğini biLe biLe neden onu hala sevmeye dvam ederdm . Neden . Tek şey bu Nedeeen ?
FairytaLe*
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
FairytaLe*

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptyPerş. 30 Ara. 2010, 16:20

Bölüm 4

Gerçi doğrusunu söyLemek Gerekirse , bugünlerde akıLLa aşkın bir araya geLdiği yook</span> . "

<span>

WiLLiam Shakespeare

Bir yaz gecesi Rüyası .

</span>

Düşnceler bedenimi baştan aşağı adeta sarmış , artık o minik ama içinde kocaman sevgi taşıyan kalbimin sesini duymamaya başlamıştım .

Gnden güne ona olan güvenim ve en değerli şey ona olan güvenim azalmaya başlıyordu ..

* * *

Ona oLan sevgim kalbimdeki büük izini yitirmiş. Yrini karanlığa bırakmıştı . Kabul ediyorum .Belki yanlış zamanda yanlış kişiye bağlanmş olabilirim . Ama bunu yapmadan önce biraz zamana ihtiyacım vardı . Oysa ben bu zamanı bir kağıt gbi yırtıp çöpe atmıştım . O lane olası kafamı toparlamaya ihtiyacım vardı .

* * *

Neden hata yapıyorum. Bi hata yüzünden tüm hayatımı yok emş söndürmüştüm . Bu hatay yakalanmak öyle acı veriyor ki ....

Aynaya baktığımda kendimi göremiyorum artık . O aynada ki ben miyim . Ben bu kadar kötü olamazdum . Artık gözlerimin içine bakamayrdum . O ben değiLim .

" Hayaım boyunca bu kadar büyük bir hata yapmamıştm "

Oysa ben 15 yaşında küçük bir kızım aşk benim neyime !!!
FairytaLe*
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
FairytaLe*

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptyPerş. 30 Ara. 2010, 16:27

Bölüm 5

Uçurumun kenarındaydım . En son buraya geçen sene onunlayken gelmiştim .

Yeni telefondan ona mesaj çektim .

- Ben Katy Geçen sene seLe gittiğimiz yere gelir misin ?

Uçurumun kenarında bir başımaydım .

Yarım saat sonra yanıma kşoarak geldi .

- Katy ne yapıyorsun ? Kızgın bir biçimde .

- Ne yapmalıyım söylermisin ?

- Katy düşüçeksin .

- Düşsem ne olacakki . Ne yapmamı bekliyordun . Sevinip göbek atmamı mı ?

- Hayır tabiki .

Bir sessizLik çöktü . Ardan 1 ve ya 2 dakika sonra . Akli dengem hakkında şüpheye uğradım .Bn nasıL bu kadar acı çektim ve bu noktaya geldim . Bir nefeste . SinirrLi ve üzgün bir şekide :

- Artık senden bıktm anlamıyor musun ? O eski sen nerde .. Ben eski seni istiyorum . Şimdi bi serseriden farkın yook . Ben o bana bitanem diyen eski seni isiyorum. Her geçengün canımı yakıyorsun alamıyor musun ?

-(Buruk bir ses tonuyla) Katy ! .

Ona olan sinirim ve ona olan aşkım arasında bi ikilem arasında kalmıştım . Ve aşkıma yenik düşmeye başladığımı anLadığımda Gözleimden yaşlar süzülmeye başladı . .....Uçurum kenarından uzaklaşmak için 3 adım geri gittim .

Gözleri bana baıyordu . Hafif ama cn yakan bi ses tonuyla :

- Katy ! dedi.

Başımı kaldırıp ona dorubaktım . Gözleri önceki gördüğüm gözünden daha gzel , yüzünün ise güneş ışığından farkı yoktu .

Gzleri hala gözlerimdeydi ve uun bir an boyunca gözlermizi kaçırmadan takip ettik .Kendim çok suçlu hissediyorum .

Kısık bir ssle "Üzgünüm " diyyerek arkamı döndüm ve yavaşadımlarla ordan uzaklaşmaya başladım .

- Katy .

Tekrar adımı söyledi . Gözlerim artık umutsuz bakıyordu . Yönümü ona doğru çevirdim . Bir an bana doğru koşmaya başladı . Yanıma geldiğinde nefes nefese kalmış ve can yakcı konuşmasyla :

-Katy ! Seni .... Seni..Seviyorum .

Yağmurun başlamasıyla birlikte duakları büyük bir şehvetle dudaklarıma yapıştı . Bu anın kusursuz olmasını istemiştim . Uzun bir süre boyunca dudakları dudaklarımda kaldı .
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Paylaşım Gücü : 2215
Lakap : MELEK

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  Left_bar_bleue0/0Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptySalı 04 Ocak 2011, 16:10

ayyh çok heycanlı devam ...devam çabuk çatlıycam pale
FairytaLe*
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
FairytaLe*

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptyÇarş. 19 Ocak 2011, 13:03

Bölüm 6 :
-SOĞUK VE NEFİS-

Uzun ve güzel bir günden sonra küçük bir kulübeye çekilmiştik.Odasına çekileceği sırada ona dkunarak (acıklı bir ifadeyle )

-Seni şimdiden özlEyeceğim .

Nefesi nefesime değecek bir mesafede bana doğru yaklaşarak :

-Kendi odama gitmem gerekmiyor . Seninle aynı odada kalabilirim . dedi.

Bir kaç saniye boyunca . Susmuştuk .

----

Uzun ve sessiz bir an boyuca sadece kalp atışlarımızın yüksek sesi , düzensiz

nefeslerimizin kırık ritmi ve ahenklehareket den dudaklarımızın fısılısı sarmıştı odayı .

Kollarıyla belimi sararak kanepeye doğru götürdü . Şimdionu daha çook

hissedebiLiyordum. ir kaç akika sonraileri gittiimizi anlayarak durduk . Yanıma yattı . Ve

sessizce gözlerimize baktık . kahve gözleri o kadr derindiki . O koyulukla bile ruhuna

kadarher şeyigörebildiğimi düşündüm bi an.

---

Şimdi elimi taş gibi göğsünde gezdiriyordum. Parmaklarım karnındaki düzlüğe

sürüyordum. Tek klimeyle harikaydı. Bir an hafifçe ürprdi ve dudakları yine dudklarımı

buldu. Dikkatli bir şkilde dilimin ucunu pürüzsüz güzel dudaklarınabatırdm. Derin bir iç

çekti . Tatlı nefesi yüzüme vurdu , Soğuk Ve NEFİS !!

Bölüm 7 Very Happy bugün yayınlayacağım Very Happy ! Umarım beğenirsiniz !
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  Left_bar_bleue0/0Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptyÇarş. 19 Ocak 2011, 16:20

romantizmede hiç dayanamam lütfen devam çok güzel gidiyor Very Happy
dewil
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dewil

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller    Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller  EmptyÇarş. 26 Ocak 2011, 13:43

birazcık flood olucak ama
Çakuk devamını getir ya Mad

Sonsuzlukta Kaybolan Hayaller
1 sayfadaki 1 sayfası