Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında... 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında...

3 posters
YazarMesaj
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında... Empty
MesajKonu: Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında...   Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında... EmptyCuma 15 Nis. 2011, 19:11

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ölümsüzlük buraya kadarmış.Vampir Edward Cullen gitti.Keskin dişler depoya gönderildi.Işıl ışıl makyaj malzemeleri Hefty çantalarına konuldu.Artık güneş ışığından kaçmak yok.
Siz bu makalaeyi okurken,Robert Pattinson "Şafak Vakti:Bölüm II" için final sahnesini çekmiş olacak.Bir bakıma,O dünyevi olmayan en yakın arkadaşı ile ayrılıyor.
“Bir ayrılma gibi hissettiriyor.Bu adamı seviyorum — ve onu özleyeceğim,” 24 yaşındaki Pattinson,soğuk bir pazar öğlesinde Santa Monica'daki otelinin suitinden Sun-Times ile bir görüşme sırasında bunları söylüyor.“Bu serinin bitişini okuldan ayrılmak gibi düşünmeyi tercih ederim.Bu,lisenin son günü."
O romantik ikinci kişiliğini arkasında bırakmanın artıları hakkında kafa patlatıyor.
“Bundan böyle şu lensleri takmayacak ve parıltılı makyajı yapma zorunluluğum olmayacağım için çok mutlu olacağım,”diyor bir kıkırdamayla.
Pattinson hakkında bir bilgi daha,o kıkırdamayı seviyor.Fazlasıyla.Sonrasında sesi yumuşuyor.
“Aynı karakteri bir sürü macerayı geçerek oynamak inanılmazdı.Ve çok farklı çünkü hayatım geçtiğim yıllar sonrasında öylesine çok değişti ki,ama ‘Alacakaranlık’ ve Edward Cullen her zaman benim bir parçam olacak.Benim tüm hayatım boyunca,tüm yirmi yaşlarımda vardı,”diyor. “Ve başka bir şekilde buna sahip olamazdım”
Pattinson,iki bölümlük ilki kasımda sinemalarda yer alacak “Şafak Vakti” hakkında birkaç sırrı dökülmeden bu odadan ayrılmasının yolu olmadığını biliyor.
“Gerçekten hiçbir çekim görüntüsü görmedim,bu yüzden bunun nasıl bir araya geleceği hakkında emin değilim.Size söyleyeceğim tek şey,doğru gibi hissettiriyor.Bu film kalpten.”
“Ben herhangi bir Alacakaranlık fanı kadar merakla bekliyorum,”diye iddia ediyor.
‘Zevkli ve kirli bir dünya’
Hayranları Pattinson'ın “Alacakaranlık” sonrası hayatını merak ediyorlar,ki o bu senenin en çok konuşulan projelerinden diğer biri Sara Gruen'in çok-satan romanı temel alınarak hazırlanan ve cuma günü sinemalarda olacak “Filler için Su” filminde oynuyor.
Pattinson,1930larda ebeveynlerinin ölmesi sonrasında eğitimini boşveren bir veterinerlik öğrencisi Jacob'ı canlandırıyor.Jacob veterinerleri olarak gezici bir sirke katılma karararı alıyor ve sirkin sahibi (Christoph Waltz) ile evlenmiş yıldız çekimine (Reese Witherspoon) aşık oluyor.
Evet,Witherspoon ile aşk sahneleri var ama hiçbir magazin dergisinin başlığındaki gibi beklemeyin.
“Dinleyin,nezle olmuştum ve basında çıkan onu öperken en kötü sinüzit enfeksiyonu olduğu söyleyen haberlerden solayı sürekli özür dilemiştim.‘O sadece bütün bu süre boyunca burnunu çekiyordu’ dedi.Sanırım bu onun ‘Reese,o kadar çok kız sana gıpta ediyor’a cevabıydı.”
Delillerle çürütme?
“Burnumun çalışmasını sağlamamalıydım,”diye hayıflanıyor.“Bu çok utanç vericiydi.”
Onu bir sirk hayatına sokan filmi için çok heyecanlıydı.
“Bu öylesine zevkli ve kirli dünya ki,”diyor Pattinson.“Kesinlikle bayıldım.Rahatlamaya,nefes almaya ve bu dünyanın içinde terlemeye izinlisiniz.Onun hakkında oldukça gerçek bir şeyler vardı ve bu oldukça samimi bir deneyimdi.”
Onun gerçekten hayvan sever biri olduğunu ortaya çıkardı.Ve hisleri karşılıklyıydı.Yeni bir bayan hayranı mevcudiyetinde yer aldı — ve onun en büyük fanı olabilir.
Bu kişi Tai,başrolü paylaştığı fil oyuncu ve başlı başına oldukça ünlü.
“O öylesine fevkalede bir yaratık,”diyor. “Fillerle takılmak hayat değiştiren bir deneyim.Mesleğimin bir aktör olarak üç ay boyunca fillerle zaman harcamama izin vermesini seviyorum.”
“Ana kural atları dikkat etmek,”diyor.“Onlar seni tekmeleyecektir.Zebraların ondan daha kötü tekmeleyebileceğini söyledim.Çalışması en kolay hayvanlar aslanlar,kaplanlar ve fillerdi.Onlar çok tatlı ve ataklar.Gerçekten bir bela ya da gerginliğe sebep olmuyorlar.”
‘Saygın bir Yıldız’
Pattinson aynı zamanda kendine güvenen bir sinema yıldızı oluyor.
“Arkadaşlarımla eyaletleri boydan boya geçen bir yol gezisi yaparken New Mexico'daydım.İlk başta tanınmadım,fakat sonrasında bir kadın arkadaşlarımdan birini benimle bir paparazzi resminde olduğu için arkadaşımı tanıdı — resim iki sene öncesindi!”
“Abartısız kuş uçmaz kervan geçmez bir yerdeydik ve kadın etrafında dönüp çığlıklar attı,‘Sen Robert Pattinson’ın arkadaşı değil misin?’Sonrasında kafası tekrar döndü ve bana baktı.Su katılmadık bir şoktaydı,”diyor.
“Bu bir panayırın dışında meydana geldi ve ben bayan için bir ambulans bulmamız gerektiğini düşündüm,ki bu hiç kolay gözükmüyordu.”
Birkaç yıl önce Pattinson ünüyle ilgili rahatsız gözüküyordu fakat gözüken o ki şimdi sadece gülüp geçiyor.
“Bir sokaktan aşağı yürümek zor.Bunu sıradan bir yolla yapamazsın,”diyor.“Hareketlerim hakkında düşünmeliyim.Ben gelişigüzel bir şekilde sadece bir dükkandan süt almak için dışarı çıkamam.İlerisi hakkında plan yapmalıyım ve eğer paparazziler orada olursa diye hesaplamalıyım.”
Elbette “Alacakaranlık”tan rol arkadaşı Kristen Stewart ile evlenmek,yerleşmek ve birkaç bebeği olması da dahil olmak üzere sürekli ilişkileri ile ilgili dedikodular var — En azından bir İtalyan dergisine göre.
“Bunu nasıl yayınlıyorlar anlamıyorum.Bu tamamen uydurma bir görüşme,”diyor. “Gelecekte bir zamanda kendi ailemin olmasını seve seve isterim..”
Belki onlar gerçek hayatta bebek sahip değiller ama karakterleri Edward ve Bella “Şafak Vakti”nde evleniyor ve bir çocukları oluyor.
En önemli sahnelerden biri — Bella ve Edward'ın çocuğunun doğması ve Bella'nın vampire dönüşmesi — hakkında sorunca Pattinson duraksıyor.Ağzındaki baklanın ne kadarını çıkarması konusunda emin değil.Sonrasında kıkırdıyor ve hızlanıyor.
“Delice yoğundu,” diyor.Edward onu kaybedebilir de ya da bir ısırıkla ölümsüzlüğü verebilir de.“Benim için bir arkada olarak oldukça travmatik bir sahneydi ve açık açık korkunçtu duygusal açıdan.”
“Edward çok uzun bir süre için Bella'yı vampire dönüştürmemek için uğraştı ve şimdi..Eh,Oldukça üzücü.Edward sanki onu yarı yolda bırakmış gibi hissediyor.”
Pattinson duruyor ve gülüyor.
“Şimdi soru sormayı kes yoksa büyük bir belanın içinde olacağım.”

Kaynak:http://www.twilightturkiye.com/
Miss_CuLLeN
Moderatör
Moderatör
Miss_CuLLeN

Paylaşım Gücü : 362
Lakap : çiçi kıs :)

MesajKonu: Geri: Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında...   Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında... EmptyC.tesi 16 Nis. 2011, 07:05

Pattinson duruyor ve gülüyor.
“Şimdi soru sormayı kes yoksa büyük bir belanın içinde olacağım.”

Smile komikkk
Edward-Bella manyağı
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
Edward-Bella manyağı

Paylaşım Gücü : 161

MesajKonu: Geri: Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında...   Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında... EmptyC.tesi 16 Nis. 2011, 14:52

Evetçbenimde o kısmı hoşuma gitti.Resmen kopdum.Gerçekden,komik.
Paylaşım için tşk " hıhı "böylemi gülüyordur?!

Edward Cullen'a Veda Etmek ve Yeni Filmi Hakkında...
1 sayfadaki 1 sayfası