Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight'ı sevmek için 8 neden 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Twilight'ı sevmek için 8 neden 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Twilight'ı sevmek için 8 neden

+3
Twilight110
darkangel
ashleylover
7 posters
YazarMesaj
ashleylover
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ashleylover

Paylaşım Gücü : 158

Twilight'ı sevmek için 8 neden Empty
MesajKonu: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyC.tesi 30 Ocak 2010, 20:52

Bella: Filmi sevme nedenlerimizin başında Bela. Yani Kristen Stewart geliyor. Güzel, alımlı ve aşık olduğu kişinin vampir olduğunu öğrenmesi umurunda değil. Yani aşkı için her şeye var.

Edward: O normalde karşıla¬mayabileceğimiz her erkekten farklı. Normal bir erkek "Seni seviyorum bebe-ğim" gibi laflar ederken o, "Artık benim hayatım sensin" diyor. Vay be!

Aşka aşık Olmak hali: Genel¬de aşk temalı filmler izlediğimizde hepimizden "ayyy", "ne romantiiik" gibi yaya yaya söylediğimiz cümleler çıkar Hatta zaman zaman başkalarıyla bu yo¬rumlarından dolayı dalga geçeriz. Ama işin aslı şudur ki herkes aşka aşık. Bu yüzdendir ki "Twilight" bizi bizden aldı.

İmkansızlık: İmkansızlık çünkü vampir diye bir şey yok gerçek ha¬yatta (ama Edward gerçek o ayrı) ve bu ütopik durum hepimize cazip geliyor.

Kendimizi bulmak: Film¬de herkes kendini birinin yerine koyabilir ama en çok da bu duruma uyan Bella'dır. Gerek aşk. gerekse okul hayatı. Normal hayatlarımızdan hiçbir farkı olmayan, birçok kişinin kendini bulabileceği bir durum.

Yalınlık: Kitap son derece yalın bir dille yazılmış, haliyle okunuşu da öyle oluyor. Hem bir çırpıda oku-nabiliyor hem de keyifle. Ve inanılmaz derece de insanı içine alıyor. Keza film de öyle.

Doğa üstü güçler: Kız, erkek fark etmez birçok insan aksiyon içerikli filmlerden de kendini alamaz. Eminim hepinizin "Ah şu X gibi uçsam/hoplasam/zıplasam" dediği olmuştur. Edward gibi koşmak. Emmett gibi güçlü olmak. Alice gibi geleceği görmek ve daha da fazlasını hep isteriz. İşte bu kitapta da filmde de aynı etki söz konusu.

Özenle seçilen oyuncu kadrosu: Bu oyunculukları için geçerli değil belki de çünkü çok iyi oldukları söylenemez ama hepsinin bir albenisi olduğu bir gerçek. Sanki onlar gerçekten de vampir!

darkangel
Süper Moderatör
Süper Moderatör
darkangel

Paylaşım Gücü : 408
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight'ı sevmek için 8 neden Left_bar_bleue0/0Twilight'ı sevmek için 8 neden Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyC.tesi 30 Ocak 2010, 22:58

Edward: O normalde karşıla¬mayabileceğimiz her erkekten farklı. Normal bir erkek "Seni seviyorum bebe-ğim" gibi laflar ederken o, "Artık benim hayatım sensin" diyor. Vay be!

hayatımsın dediğinde bitmiştim..günümüzde böyle romantik erkek nerdeeee...sağol canım +puan
ashleylover
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ashleylover

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyC.tesi 30 Ocak 2010, 23:05

olanlarda ya vampir ya kurtadam zaten hıhı
teşekkürler (:
Twilight110
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Twilight110

Paylaşım Gücü : 627
Lakap : Corcılın veya Kardo veya Kardi :)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Twilight'ı sevmek için 8 neden Left_bar_bleue0/0Twilight'ı sevmek için 8 neden Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyPtsi 01 Şub. 2010, 09:14

paylaşım için teşekkrüler=)
Forever.EDWARD
Site Kurucusu ve Yönetici
Site Kurucusu ve Yönetici
Forever.EDWARD

Paylaşım Gücü : 2234
Lakap : Team EDWARD ( Edward Hastası)

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyPtsi 01 Şub. 2010, 11:39

darkangel demiş ki:

hayatımsın dediğinde bitmiştim..günümüzde böyle romantik erkek nerdeeee...sağol canım +puan

aynen bende öyle ah içime işelmişti canım sağol paylaşım için tşk süper
http://www.mortemsymphony-rpg.com/
seher
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
seher

Paylaşım Gücü : 129
Lakap : seher

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyPtsi 01 Şub. 2010, 22:16

edward gerçekten 1918 de kalmış . keşke 1918 lerde yaşasaydım demekten kendimi alamıyorum. stephenie meyer harika bir rüya görmüş gerçekten. paylaşım için teşekkürler + puan Smile)
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyPtsi 01 Şub. 2010, 22:30

arka arkaya mesaj atmak yasak canım flood yani
ashleylover
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran
ashleylover

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyPtsi 01 Şub. 2010, 22:38

seher demiş ki:
edward gerçekten 1918 de kalmış . keşke 1918 lerde yaşasaydım demekten kendimi alamıyorum. stephenie meyer harika bir rüya görmüş gerçekten. paylaşım için teşekkürler + puan Smile)

aynısını şimdi ben söylicektim neyse düzelttim zaten.
SM'nin yarattığı dünya şüphesiz ki herkes tarafından seviliyo yoksa burda olur muyduk Smile
beğenmene sevindim canım teşekkürler Smile
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptySalı 02 Şub. 2010, 09:23

paylaşım için sağol canım tşk
CuLLens-qirl
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye

Paylaşım Gücü : 50
Lakap : Ceycey ve Cerey.

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Twilight'ı sevmek için 8 neden   Twilight'ı sevmek için 8 neden EmptyÇarş. 28 Nis. 2010, 14:45

TeşekkürLer Gerçektende güzeL nedenLer Smile

Twilight'ı sevmek için 8 neden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jacob Black'i Sevmek İçin 10 Sebep
» Edward'ı Seçmemiz için 12 neden
» Filmin Çekilmemesi için 10 Neden
» şeker komasına girmek için bir neden daha
» Alacakaranlık Destanı: Tutulma Fragmanının Sevilmesi İçin 10 Neden