Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bella Jacob'ı Seçseydi..

+5
edward bella and renesmee
yeşim zanbakçı
mrv rkn
edward bella and renesme
renesmee_bella cullen
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Tür : Vampir
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. Empty_bar_bleue  (0/0)

Bella Jacob'ı Seçseydi.. Empty
MesajKonu: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyC.tesi 28 Ağus. 2010, 14:45

1. BÖLÜM
-bella bak hala seçme şansın olduğunu biliyorsun lütfen-
-jacob yeter artık yine başlama nolur-
-bak beni seviyorsun işte lütfen- böyle söylemesi canımı çok acıtıyordu evet onu seviyordum ama Edward onu da seviyordum ama jake e baktıkça …
-jake lütfen yapma-bu sırada ellerimden tuttu bana yaklaştı yaklaştı ve daha çok yaklaştı geri çekildim
-tamam ama yarın kumsala gelirsen beni seçmiş olursun eğer gelmesen de ben seni yalnız bırakmıyacağım seni hep seveceğim-dedi ve koşarak kamyonetimin yanına gittim hemen binip uzaklaştım odama gittim Edward ordaydı kesinlikle alice in zihnini okumuştu ve olanları görmüştü onu sevdiğimin zaten farkındaydı ama hayır asla Edward a ihanet edemezdim
-bella…ben senin mutlu olmanı istiyorum onu seçebilirsin …-
-edward hayır seni seviyorum –diyerek boynuna atladım ve sıkıca sarıldım onuda seviyordum hemde çok ama çok ve ikisinin arasında kalmak …korkunçtu…canım acıyordu hiç bu kadar kötü hissetmemiştim
-ama onu da seviyorsun-dedi hala kıpırdamamıştı hala yere bakıyordu va bana sarılmamıştı
-edward yapma lütfen düğünümüze sayılı gün kalmışken bunu bana yapmayın !!!-artık ağlıyor ve bağırıyordum
-bella…-ben geri çekilirken bana yaklaştı
-sanki canımı acıtmak hoşunuza gidiyormuş gibi bana sürekli aranızda bir seçim yapmamı istiyorsunuz !!!-daha çok ağlamaya başladım gelip bana sarıldı kendimi daha iyi hissediyordum ona sarıldım ama kalbim jacob ın yanında kalmıştı
-sana bunları yaşattığım için çok özür dilerim ona gitmelisin bella ona git ve mutlu ben hep seninle olucam-dedi gözümdeki yaşları silerek
-hayır Edward seni bırakamam senden uzak durmamı bekleme benden –hala gözyaşlarım yüzümü yıkıyordu Edward ın sesi acı doluydu
-ben seni bırakmıycam ki bella beni istediğin zaman görebileceksin ben senin yanında olucam arkanı her gördüğünde beni göreceksin yanında olucam her zaman –
-edward…-
-hayır senin mutsuz olmana dayanamam ve sen böyle mutsuzsun –
-ama Edward…yani …ben sana söz verdim… seni hep seveceğime söz verdim ve seni hala seviyorum hep sevicem-
-insan aynın anda 2 kişiyi sevebilir sadece ben 2. kişiyim bunu anlamam gerekiyor senin için buna dayanırım …git ona-ona sıkıca sarıldım onu da çok seviyordum ama jacob ı da ben… ne yapacaktım şimdi…gidersem onu kaybetmezdim ama onunla arkadaş olmak onu ne kadar yaralardı biliyorum onu her gün ölmekten beter ederdim o her saniye yanında beni görmek isterken jacob ile olduğumu bilecekti ama kararımı vermiştim jacob a gidecektim ona bunu söylemek çok kötü bir şey ona bunu nasıl söyleyebilirdim ona baktım gözlerinin içine… anladı… bunu içimde hissettim kalbim paramparça oldu acıyı hiç bu kadar yakın hissetmemiştim tekrar ağlamaya başladım
-şşş yapma… bak seni bırakmıyorum asla bırakmam zaten ama mutlu olman için bunu yapmam gerekiyorsa yaparım …senin için yaparım aşkım …-
-ed-w-ard lü-tt-fen- be-ni af-fet-kelimeleri toparlıyamıyordum sakinleştiğimde
-en azından bu gece benimle kalır mısın?-bana baktı başını evet anlamında salladı beni kucağına aldı yatağıma uzandık bana sarıldı saçlarımı öptü göğsüne yattım bana bestelediği ninniyi söylemeye başladı onu kendime çektim sarıldım dudaklarına yapıştım karşılık verdi sonra durdu bütün gece öylece birbirimize sarıldık …şafak sökerken yanımdan sessizce kalktı elinden tutum sesim acıyla o kadar kısık çıkmıştı ki
-gitme…nolur gitme-yaklaştı alnıma bir öpücük kondurdu ve …GİTTİ…

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Paylaşım Gücü : 84
Lakap : edward-bells-renesme-alice-emment.Cullen family

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPerş. 02 Eyl. 2010, 15:28

devamını bekliyorum çok güzel müthiş süper devamını ne zaman koycaksın bi bölüm yetmez bana 2 tane koy nolur
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPerş. 02 Eyl. 2010, 16:51

2. BÖLÜM
ağlayarak kalktım giyindim sonra biraz sakinleştim yüzümü yıkadım ve arabama bindim jacob ın yanına gittim…oraya varana kadar keşke gelip beni durdursa diye düşündüm düşündüm ağlamamak için kendimi zor tuttum ve vardığımda jake kumsalda oturmuş güneşin doğuşunu izliyordu canım acıyarak yavaşça yanına gittim hemen arkasını döndü
-bella!!!-dedi koşarak bana sarıldı kucağına aldı öpmeye başladı ama karşılık veremiyordum sonra
-geleceğini düşünmemiştim ben… çok mutluyum…seni seviyorum-
-bende –dedim sessizce

1hafta sonra…

her günüm jake ile beraberdi mutluydum ..mutluyduk renee ye emilly leah ile kalıyorum diyerek 2 geceliğine jake ile kalacaktım renee yi aradım ve söyledim akşam olmuştu jake in odasına gittim camdan dışarıya bakıyordum arkamdan geldi ve sarıldı boynumu öpmeye başladı tam ona dönecekken beni bıraktığında gördüğümdeki gibi Edward ı gördüm sonra kayboldu ama çok üzgün görünüyordu birden jake ittim
-ben..ben..yapamam jake yani şimdi yapamam- çantamı aldım ve hemen eve döndüm odama çıktım camı sonuna kadar açtım ve Edward ı beklemeye başladım … sanki gelecekmiş gibi gelmeyecekti Edward ın resmini aldım sarılıp yatağıma uzandım birden bir ürperti geçti arkamı döndüm Edward ordaydı resmi bırakıp boynuna atladım
-edward!!! Yapamadım Edward yapmadım-
-biliyorum ama artık beni unutmalısın sen onunla mutlusun-kokumu içine çekti
-kokunu özlemişim meleğim…bella o sana evlenme teklifi etmeyi düşünüyor … bana söz ver kabul edeceksin… bak seni yalnız bırakmıyorum ama sen sen artık onunsun bella- gözlerinin içine baktım
-söz ver bana bella-…başımı evet anlamında salladım sonra …gitti yine gitti öylece kaldım ama sözümü tutacaktım çünkü onu zaten kanayarak bırakmıştım ve en azından bunu ona borçluydum birazda istemeyerek arabama bindim jake e döndüm başını ellerinin arasına almış oturuyordu
-bella-dedi ve bana sarıldı
-ben seni incitmek istemedim –
-biliyorum …ben beni incitmedin ben …şey yani sadece biraz panikledim sanırım –dedim hafifçe gülümseyerek oda gülümsedi
-sen ne zaman istersen-dedi yanağımı okşayarak kumsala gittik ve akşama kadar orda kaldık gerçekten onunla harikaydık çok ta mutluydum ama aklım ve kalbimin bir parçası sürekli Edward laydı bütün gün ona sarılarak dalgaları izledim akşam olduğunda eve döndük jacob elimden tuttu anlamıştım teklif edecekti ve ben evet demek zorundaydım diz çöktü ve cebinden bir kutu çıkardı
-isabella swam benimle evlenir misin?-bir an öyle kaldım sanki bütün kelimeler boğazımda düğümlenmişlerdi kendimi toparladım ve
-tabiki evet –dedim ve boynuna atladım keşke 2 sinden birini hiç tanımamış olsaydım böyle olmayacaktı herkes mutlu olacaktı mutluydum yani ..sanırım…

ilgine çok teşekkür ederim :<<:
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyC.tesi 04 Eyl. 2010, 13:13

ya başka bölümlerde istiyorum nolur ha bide bişi sorcam başka bi yerde paylaşabilirmiyim alıntı yazarım söz..
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 05 Eyl. 2010, 08:22

hayır maalesef olmaz ve yeni bölüm:
3.BÖLÜM
(Edward tan)
jacob un düşüncelerini buradan duyabiliyorum gerçekten onu seviyordu bella teklifini kabul etmişti ve bana olan sözünü tutmuştu…evet üzgündüm hem de çok ama bir yandan da mutluydum o mutluysa bende mutluydum ama …meleğimin kokusunu şimdiden özlemiştim atmayan kalbim sanki binlerce parçaya bölünmüştü o sırada birinin geldiğini anladım en sevdiğim kardeşim…alice yanıma oturdu kolunu omzuma attı
-bir şey göremiyor olabilirim ama …bence hala işler düzelebilir…-gülümsedim oda gülümsedi alice diğerlerinden farklıydı sanki öz kardeşim gibi bana huzur veriyordu
-gerçekten …hala …hayır alice boşuna hayal kurmayalım…o artık…onun oldu…-
-bella köpekçiğin yanında değil odasında camı açmış seni bekliyor yalnız bırakmayacağına söz verdin hadi git yanına-dedi evet ona söz vermiştim alice e sarıldım
-sağol bücürük-
- ne demek dağ aslanı hadi bakalım-koşarak bellanın yanına gittim beni görür görmez boynuma sarıldı bende ona sarıldım
-edward seni çok özledim-
-bende -
(bella dan)
bana hep meleğim derdi bunu gerçekten özlüyorum
-artık…senin meleğin değilim değil mi?-
-bella zaten bu durum…çok yanlış jacob la evlendikten sonra bir daha görüşemeyeceğiz-
-n…ne?..ne dedin sen? Nasıl …sen beni yalnız bırakmayacağına söz verdin –
-seni yalnız bırakmayacağım zaten gözlerini kapatıp beni düşündüğünde ben yanında olacağım beni hissedeceksin ve sen hep benim meleğim olarak kalacaksın-tam arkasını dönüp gidecekken
-edward canım acıyor ben…ne yapmalıyım bilmiyorum-arkasını dönmeden konuştu
-doğru yoldasın –dedi ve gitti

renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 05 Eyl. 2010, 08:23

4.BÖLÜM
sabah oldu birden midem bulanarak uyandım tuvalete zor yetiştim vahşice kustuktan sonra dişlerimi fırçaladım yüzümü yıkayıp hemen giyindim arabama bindim… jake in yanına gittim
-günaydın –diyip arkasından sarıldım
-günaydın meleğim-dedi ve bana sarıldı ‘’meleğim’’sanki Edward hiç olmamış gibi hissetmeye başlamıştım Edward bana meleğim derdi şimdi bu çok tuhaf geliyordu içeri girdik oturduk
-jake düğün yapmasak olmaz mı?-
-neden ki?-
-bilmem yani biliosun partileri davetleri pek sevmiyorum sadece ailelerimiz ve arkadaşlarımız olsa yani küçük bi kutlama yapsak olur mu?-
-peki sen nasıl istersen neresi olsun peki nerde evlenelim?-
-la push ta olmasın –
-tamam sen nasıl istersen-dedi ve beni öpmeye başladı ona karşılık verdim onunla çok mutluydum onu çok seviyordum belimden tuttu kucağına alıp yatağa yavaşça yatırdı ki
-jake şimdi olmasa yani önce evlenmeliyiz-birden durdu ve yanıma oturdu bende doğruldum
-peki…ama beni istemiyorsan lütfen söyle seni zorlamak gibi bi niyetim yok-dedi
-tabiki hayır sadece…yani önce evlenmeliyiz-edward ın yanında çok kaldığımdan onun gibi mi olmuştum yoksa jake i kendimden uzak tutmaya mı çalışıyordum bilmiyordum ama sanırım hala aklım Edward taydı tabi kalbimin bir parçası da
-tamam sorun değil…acıktın mı-
-aslında evet –
-hadi aşağı inip yemek yiyelim-elinden tutup aşağı indim bir şeyler yedikten sonra akşam olana kadar düğün yani kutlama hakkında konuştuk sonra akşam olunca beni eve bıraktı odama çıktım birisi önümde duruyordu bu alice ti hemen sarıldım
-ah bella çok sevindim demek evleniyorsunuz-
-evet-dedim başımı öne eğerek
-bella …üzülmemelisin bu senin düğünün-
-evet…ama alice …hala arkadaş kalacağız değil mi?-
-tabiki-dedi ve bana sarıldı
-alice… beni düşünüyor mu?-
-bella…kendine işkence ediyorsun ama evet bütün gün… teselli edebildiğim kadar ediyorum endişelenme –
-alice evlendikten sonra…bir daha gelmeyeceğini söyledi …ondan uzak kalamam…-
-aslında bella bu …daha doğru jake ile aranızın bozulmasını bende istemem –tekrar sabahki bulantı başladı hemen tuvalete koştum ben vahşice kusarken alice kapıdan konuşuyordu
-bella?...bella?? bella iyi misin?-dışarıya çıktım
-bella ne oldu …yoksa siz…-
-hayır hayır alice tabiki hayır-
-bella?-ne demek istediğini anlamıştım Edward ile o gece sadece uyuduğumuz söylenemezdi birden kızardım ve ellerim yüzüm alev alev yanmaya başladı
-edward buraya geldiğinde…-başımı evet anlamında salladım bu çok utanç vericiydi
-sence…ha…hamile miyim?-
-bilmiyorum ama carliste a gitmemiz gerekiyor –
-alice ama o yani jake e bunu yapamam Edward a da yapamam ne yapacağım-diyip ona sarıldım
-bak bella beklide değildir ama carliste ye gitmemiz gere-
-alice yapamam-
-peki ama ya öyleyse bunu sonradan jake anlamayacak mı? O zaman ne diyeceksin?-
-peki ondan…kurtulmanın bir yolu…va…var mı?-bebeğimden Edward tan bir parçadan kurtulmak mı?
-bella…
- alice bunu jake e yapamam ..-
-evlendikten sonra …kimseye söylemeden …belki carliste onu alabilir –
-peki ama şimdi… kimseye bir şey söyleme alice… sakın-
-tamam… ben artık gitmeliyim merak etme düşüncelerimi kontrol ederim artık… üzülme lütfen-
-teşekkür ederim alice-ve gitti yatıp ayaklarımı karnıma doğru çektim ağlamaya başladım neden edward ı seviyordum ama jacob ondan nasıl vazgeçerdim bunu melek yüzlü bir kurda nasıl yapardım?

edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 05 Eyl. 2010, 12:27

süper diğer bölümler ne zaman ve de yinede sağol neyse
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 05 Eyl. 2010, 18:15

aslında senden başka okuyan yok yazmazdım ama önceden yazıp başka sitelerde yayınladım bu yüzden en azından sen okursun sağol
5. BÖLÜM
öylece uyumuşum uyandığımda saat 10 a geliyordu kalkıp lavaboya gittim aynaya baktığımda şoka girdim gözlerim kırmızı olmuştu gözlerimin rengi değişmişti
-bu nasıl olur!-derken karnımda bir şeyin kıpırdadığını hissettim hemen alice i aradım
-alo alice?-
-bella ne oldu?-sesim çok telaşlıydı
-alice hemen buraya gelmen gerek panik yapma benim gözlerimin rengi değişmiş ve onu hissediyorum kıpırdıyor-
-NE!!tamam hemen geliyorum –5 dakika sonra yanımdaydı…
-alice sence o iyi mi?-
-bilmiyorum bella ama…ama zaten yani …düğünden sonra … 1 dakika onu doğurmayı düşünmüyorsun değil mi?-
-ben bilmiyorum o benim bebeğim alice ondan ayrılmak istemiyorum
-…ama hayır onu doğurmayacağım tabiki-
-tamam al bu lensleri tak-dedi ve bana lensleri uzattı alıp taktım
-teşekkürler alice –
-düğün ne zaman 2 gün sonra –
-2 gün sonra mı ?-
-evet-
-peki –
-alice gelmek ister misin?-
-bella…şey…-
-tamam anladım – sonra o eve bende jake in yanına gittim

2 gün sonra düğün hazırlıkları…

6.BÖLÜM
sabah uyandım bugün…evleniyordum…ama birinin beni süslemesi gerekiyordu alice i aradım
-alice düğüne gelmeyeceksin ama en azından …beni biraz süsler misin?-
-tabiki bella hemen geliyorum-geldi ve giyinmeye başlamıştım
-seninle işim bittinde sen bile kendini tanıyamayacaksın -……
aynaya baktım aman tanrım harika görünüyordum sonra jake in yanına gitmek için hazırlanırken
-alice…en azından …ona şimdi gelmesini …söyler misin…onu bir kere daha görmek istiyorum… ben onu bekliyorum burada-
-tamam bella …mutluluklar –alice gitti edwardın resmini aldım sarıldım ve bir öpücük kondurdum
-seni seviyorum Edward-arkamdan bir ses geldi
-bende seni …meleğim-
-edward-dedim ona sarılarak
-dur çok güzel olmuşsun meleklere benzemişsin bunu bozmak istemem-
-artık hiç mi görüşmeyeceğiz-
-tabiki görüşeceğiz biraz seyrek sadece sensiz yaşayamam biliyorsun ama… artık gitmelisin-dedi ve beni uzaklaştırmaya çalıştı ama ben ona daha da sarıldım
-yapma bella artık gitmelisin-dedi ve hemen kayboldu ağlamamaya çalıştım çünkü makyajım bozulacaktı kapı çaldı açtığımda leah bana bakıyordu hem de bakmak çenesinin yere yapışacağını anladığında ağzını kapattı
-bella çok güzel olmuşsun-dedi büyük bir ciddiyetle sonra kiliseye gitmek üzere yola çıktık (düğün kilisede) vardığımızda beni hemen gelin odasına götürdü gidip oturdum sonra kendimle konuşmaya başladım
-tanrım lütfen lütfen …ne yapmam gerektiğini söyle bana Edward…onu seviyorum ama jake ondan da vazgeçemem bana bir işaret gönder-birazdan sam içeri girdi koluna girdim ve tülümü kapattım keşke Charlie olsaydı ama onu 2 ay önce bir kazada kaybetmiştim tabi renee de çok uzaktaydı ilerliyorduk düğün marşı çalarken içeri girdik jake yaklaştıkça hem daha çok mutlu oluyor hem de üzülüyordum Edward…onu bir daha göremeyecektim jake in yanına geldim ve tören başladı yine içimden tekrarlamaya başladım’’tanrım bir işaret lütfen…’’derken içimde bir şeyin kıpırdadığını hissettim işte aradığım işaret kararı vermiştim bebeğim vermişti …cevap sırası bana gelmişti ki sustum jake e baktım uzun bir bakış sonra ağlayarak ve geriye doğru adım atarak
-yapamam jake beni affet-dedim çiçeği yere attım tam arkamı dönüp koşacakken Edward ı gördüm uzaktan bizi izliyordu jake i nasıl üzdüğümü tahmin ediyordum ben bencilin aptalın tekiydim belki ama bebeğim Edward ve ben mutlu olacaktık Edward ı görür görmez ona koştum beni kucağına aldı ve koşmaya başladı ona sarıldım çok sıkı sarıldım ikimizde gülümsüyorduk ve mutluyduk ama jake beni asla affetmeyecekti ama bunu göze almıştım ben Edward a aittim…

edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 05 Eyl. 2010, 19:42

süperr yaa harika lütfen 2-3 bölüm daha koy nolur lütfen
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 05 Eyl. 2010, 20:24

21.bölüme kadar var sonrasınıda yazıyorum bu arada alıntı yazılsada hikayemin başka bir yerde yayınlanmasını istemiyorum bilgin olsun
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 05 Eyl. 2010, 23:07

canım yha kusura bakma daha önce ön yargılarımın kurbanı olup okumadım ama şimdi okudum ve ... ba-yıl-dım aslında son okuduğum bölümün bunda etkisi büyük hıhı lütfen devamını koy bravo sevgi
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPtsi 06 Eyl. 2010, 11:43

simyaci demiş ki:
canım yha kusura bakma daha önce ön yargılarımın kurbanı olup okumadım ama şimdi okudum ve ... ba-yıl-dım aslında son okuduğum bölümün bunda etkisi büyük hıhı lütfen devamını koy bravo sevgi

çok teşekkürler kalp
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPtsi 06 Eyl. 2010, 11:44

7.BÖLÜM

büyük eve geldiğimizde Edward ın odasındaki camdan içeri girdik beni yavaşça yere bıraktı hemen ona sarıldım
-edward ben çok özür dilerim böyle bir şeyi hiç yapmamalıydım –dedim ve dudaklarına yapıştım oda karşılık verdi hem de hiç olmadığı kadar nefes almak için uzaklaşmak zorunda kaldım
-seni seviyorum Edward-
-bende seni çok ama çok –ellerini belime doladı tam beni kucağına alacakken karnımdaki yaramaz hareket ederek kendini bana hatırlattı ve Edward ı hafifçe ittim
-edward ben sana bir şey söylemeliyim ama daha önce carliste ile konuşmam gerek emin olmak için –
-nedir o?-
-emin olmadan bir şey söyleyemem-
-peki iyi bir şey mi?-
-bence harika bir şey –dedim beni kucağına alıp aşağıya indirdi birden herkes kafasını bize çevirdi esme elindeki vazoyu düşürdü emmet rosalie yi kucağından düşürdü alice ise aklını düşürmüş gibi bakıyordu rose ayağa kalkmadan bize bakıyordu herkes bakıyordu ve bu beni utandırıyordu alice konuştu
-be…bella…sen …-
-yapamadım –dedim alice e bakarak ve elimi kanıma götürerek
-ben böyle olacağını biliyordum-dedi emmet kahkaha atarak
-sen güleceğine önce beni kaldırsan koca adam –dedi rose .rose ile artık daha iyi anlaşıyorduk emmet rose u kaldırırken carliste geldi ve beni görünce ağzı açık kaldı acaba gelinlikle herkese hortlak gibi mi görünmüştüm
-bella?vay canına hoş geldin –dedi aslında hiç biri bana kızgın değildi hemen alice kaş göz işareti yaptı ve beni alıp dışarı çıktık
- merak etme düşüncelerimi değiştirdim-
- alice hemen carliste a söylemeliyiz bebeğime bir şey olmasını istemiyorum –
-tamam hemen söyleriz –dedi carliste ın yanına gittim alice Edward ı oyalıyordu carliste a olanları anlattım ve beni muayene etti …
-evet bella…hazır mısın?-
heyecandan ölebilirdim
-evet carliste...-
-tebrik ederim kızım imkansızı başardın –çok mutlu olmuştum
-ama…-ne ne olmuştu
-ama hemen vampir olman gerekiyor yoksa bebek sana zarar verebilir-
-tabiki zaten bunu istediğimi biliyorsun-dedim ve sarıldım
-teşekkürler carliste –
-rica ederim-
-edward a ben söylemek istiyorum -
-tabiki –dedi dışarı çıktım Edward yoktu alice e baktım
-şimdi gelir senin eşyalarını alması için eve gönderdim ee?-evet anlamında kafamı salladım
-düşüncelerinizi okumasın dedim birden-
-merak etme kontrol ederiz –dedi carliste o sırada Edward eşyalarımla geldi küçük bir çantaya koymuştu herkes ona döndü
Edward a yaklaştım nasıl söyleyeceğimi bilmiyordum
-edward ..ben…yani ben…ben …-
-ne oluyor?-
-ben…-
-bir sorun mu var bella?-
-hayır ama ben…-alice birden
-ay öf bella hamile !-dedi aslında beni kurtarmıştı birden carliste ve alice dışında herkes
-ne???!!!-diye bağırdı Edward ise donmuş gibi bana bakıyordu
-edward sevinmedin mi?-birden beni kucağına alıp gülmeye başladı
-dalgamı geçiyorsun!!!-dedi çok mutluydum ama aklım jake teydi bunu ona nasıl yapabildim hala bilmiyordum.
(ZATEN ONUN YAPAMAYACAĞINI BİLDİĞİM İÇİN BEN YAPTIRDIM xDxD )

renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPtsi 06 Eyl. 2010, 12:02

8.BÖLÜM
böylece hemen düğün hazırlıklarına başladık aslında alice başladı tuvaletlere varana kadar her yeri süsleyeceğine emindim yaklaşık 10 dakika önce alışverişe gitmiştik ve canım çıkmıştı neden 3 gelinlik aldığımızı hala anlamıyordum ya onun dediğine göre’’yedek’’miş tutmasaydım 4. yüde alıyordu herneyse ben pestilim çıkmış şekilde yatarken Edward yanıma geldi bitkin bir halde
–edwaaard-deyip elimi uzattım
-kurtar beni şu kardeşindennn -alice hemen bana döndü
-kurtulamazsın henüz evi süslüyorum sen yarın seni nasıl süsleyeceğimi gör –dedi sinsice sırıtarak
-alice karımı rahat bırak –dedi Edward alice in saçlarını karıştırarak sonra gelip beni kucağına aldı ve odasına daha doğrusu artık odamıza çıktık beni yatağa yavaşça bıraktı oda geldi ve bana sarıldı elini karnıma koydu
-sence iyi midir?-
-bilmem herhalde iyidir –birden cevap verir gibi karnımda kıpırdadı hemen
-hissettin mi?-dedim ona bakarak
-bu omuydu?-dedi şaşırmış bir halde
-evet –dedim
-adı ne olacak?-
-hmmm…ben aslında kız olursa renesmee diye düşünmüştüm sevdin mi?-
-bayıldım-dedi bayılmış gibi yaparak …karnımdaki bir bebekti bazen Edward ondan daha bebek oluyordu ve mutluydum artık jake i düşünmek istemiyordum öylece uyumuşum …sabah uyandığımda Edward başını karnıma dayamış elleriyle karnımı ovuşturuyordu sessizce bir şeyler söylüyordu
- günaydın kızım hadi anneyi uyandıralım –dedi ve bebek karnımda dönmeye başladı birden doğruldum
-edward? Bu nasıl oldu o bizi anlıyor mu?-
-evet –dedi gülerek
-bütün gece kızımla konuştuk-
-kız mı?-
-evet bence kız olacak-aslında bende öyle hissediyordum kızım..bu kelime içimi ısıtmaya yetiyordu ama aklımda olan biri vardı…jake…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPtsi 06 Eyl. 2010, 21:37

vaouvvv süper mi olmuş yine ne hıhı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptySalı 07 Eyl. 2010, 15:07

9.BÖLÜM
(jacob tan)
sıra bella ya geldiğinde birden durdu sanki ‘’hayır!’’diyecekmiş gibiydi bunu olacağını hissettim sonra bana baktı ve
-yapamam jake beni affet-dedi çiçeği yere attı ve koşarak giderken birden durdu o kan emici buradaydı onu kucağına aldı ve buradan uzaklaştılar…çok kötü hissediyordum hemen oradan uzaklaştım ve ormana doğru koşarak dönüşüm geçirdim ama yine de ona kızamıyordum neden bilmiyorum ama o kan emiciye bile kızmıyordum sadece kötü hissediyordum …

(Edward tan)
sabah oluyordu meleklerime sarılmış belayı izliyordum elim sürekli bella nın karnındaydı ara sıra bebeğimiz kıpırdanıyordu bu harika bir histi bütün gece belayı öpüp durdum uyanmaması için özen göstererek …bella gözlerini yavaşça araladı
-günaydın aşkım-
-günaydın-dedi gülerek sonra yüzünü ekşitti
-alice hazırlıklara başladı değil mi?-güldüm
-nerdeyse bitmek üzere-
-eyvaah-ikimizde güldük
-merak etme seni fazla yormayacaktır ama yılbaşı çamı gibi süsleyecektir-
-ona eminim zaten-
(bella dan)birden kapı hızla açıldı ödüm patlayacaktı ama yanımda Edward vardı emmet gülerek içeri girdi
-basıldınız!!!-
-emmet manyak mısın?-dedi Edward
-amann zaten çok sıkıcısınız ben ne biliyim öylece yattığınızı aksiyon olduğu bir zamanda gelirim-
-seni en uygun zamanda boğabilirim sevgili zevzek kardeşim-dedi edward çocuk gibiydiler yani ama emmet i ve tabiki diğer kardeşlerimi çok seviyordum ama emmet işte yani ne beklenir
(Edward tan)
kardeşlerimi özellikle bücürük kardeşim alice i ve sonra zevzek kardeşim emmet i çok seviyordum içeri koşarak alice geldi
-evet çifte kumrular !!! ayrılın bella cım hazırlanmaya başlıyoruz sayın ağabeycim siz de 2. sıradasınız-
-alice beni de mi sen hazırlayacaksın ?lütfenn buna katlanamam-
-zaten kullanma kılavuzunda katlanabilir yazmıyordu Edward ama benden başka şansın yok şimdi git avlan ve iyi görün-diyerek beni arkamdan kapıya doğru itti
(bella dan)
-alice lütfen çok abartmayacaksın değil mi?-
-yok canım sende yani ne zaman abarttım…-dedi sinsice gülerek sonra elimi yüzümü yıkadım saçlarımı topladım ve alice in beni çekiştirerek götürdüğü yere doğru yola koyuldum bir dolabın önünde durduk biraz küçük gibi görünüyordu
-burası benim özel dolabım-dedi alice ona baktım birden 2 kapağı itti normal bir dolap gibiydi sonra kıyafetleri araladı ve arkadaki tahtaları itti bir kapı şeklinde açıldılar ve aman tanrım!!! Bir oda açıldı içerisi sadece kıyafet değil makyaj malzemeleri kozmetik eşyaları burası bir ev kadar vardı dolap dediği yere girdik koluna girdim kaybolmamak için
-şimdi sana gelinlik seçeceğiz-dedi sağa doğru gittik 3 dolap kadar gelinlik vardı
-bunlar hiç giyilmedi sadece buradalar –dedi bulabileceğin hayal edemeyeceğin her tür gelinlik vardı yaklaşık 10-15 tane denedikten sonra harika bir modelde karar verdik ama gerçekten muhteşemdi uygun tül çiçek ayakkabı ve taç bulduktan sonra artık hazırlanmaya geçtik…

10.BÖLÜM
3 ya da 4 saat boyunca alice en ufak ayrıntıları düşünerek dibime girmeden göremeyeceğiniz ayrıntıları bile beğenmeyip düzeltti sonunda bitmişti ayağa kalkıp aynaya baktığımda…aman tanrım!!!!bu bir başyapıt ! bu ben olamam!kendime gelip ağzımı kapamam zaman aldı ama gerçekten mükemmel olmuştu.. yandan bakınca karnımın hafif çıktığını görünce kendime güldüm
-aman tanrım bunu nasıl atladık dur hemen bir korse alayım-
-alice onu sıkıştırmış olmaz mıyız bence gerek yok-
-merak etme bunu gelinliğin içine bağlamadan koyunca karnın görünmeyecek hemde bebişi sıkıştırmış olmayacağız –dedi karnımı sıvazlayarak güzellik alışveriş konusunda uzman hatta dahi bir kardeşimin olması gerçekten çok güzel alice harika biri …tamamen hazırlandıktan sonra geldiğimiz yerden geri çıktık
-bellacım ben şimdi Edward ı hazırlamaya gidiyorum saçına başına dikkat et-
-tamam alice teşekkür ederim-
-ne demek canım harika oldun-gerçekten hiç bu kadar güzel olduğumu hatırlamıyorum mükemmel görünüyordum bir kaç saat sonra Edward ta hazırdı alice koluma girdi tülümü kapattım herkes aşağıdaydı yani herkes bütün cullen lar herkes bize döndü alice in kolundan çıkıp Edward ın yanına gittim rahip gelmişti herkes ve her şey hazırdı alice evi gerçekten mükemmel süslemişti birden jacob içeri girdi korkmuştum Edward ın arkasına geçtim jacob ve Edward kavga etmeye başlayacaklardı ki kendimi ortaya attım ve ikisi de durdu
-jacob!!!sana yaptığım için kendimden nefret ediyorum ama artık birbirinize zarar vermeye çalışmayı kesin!!!!-
-benimle gelmek istediğini ikimizde biliyoruz –dedi jake
-hayır bunu sen uydurmuşsun çünkü öyle bir şey yok Edward la evleneceğim ve bebeğimiz olacak ve vampir olacağım !!!lütfen artık bizden uzak dur!!!-dedim
-sen …sen…hamile…misin?-dedi yutkunarak
-evet !!!!-dedim ve Edward ın yanına gidip sarıldım jake bana öylece bakıyordu karnıma bakıyordu Edward a bakıyordu sonra arkasına döndü dönüşüm geçirip koşarak uzaklaştı sonra her şey normale döndü ve tören başlamış oldu
-evet burada toplanmamızın nedeni kutsal bir şeye tanıklık etmektir tanrının huzurunda bu adamın ve bu kadının evlenmesine şahit olacağız siz bay cullen isabella swam ı karılığa kabul ediyor musunuz?-
-evet-dedi herkes alkışladı çok mutluydum bir birimize baktık elimi tuttu
-peki siz bayan swam Edward cullen ı kocalığa kabul ediyor musunuz?-
-evet-tekrar herkes alkışladı
-o zaman ben de sizi tanrının huzurunda karı koca ve bir aile ilan ediyorum gelini öpebilirsiniz-dedi hafifçe tülü kaldırdı ve dudaklarıma nazik ve masum bir öpücük kondurdu rahip gittiğinde alice müziği açtı ve beni kolumdan tutup salonun ortasına getirdi esme rose alice arkama geçip çiçeği atmamı beklediler emmet
-hey hey bir dakika biz zaten evliyiz rose –
-evet koca bebek belki senden kurtulurum –dedi şakalaştılar emmet
-1-2-3-!!!!-çiçeği arkamdan attım tutan alice olmuştu
-ha ha benden kurtulamazsın –dedi emmet rose a sarılarak jasper geldi
-ne yani şimdi sen benden mi kurtulacaksın-
-tabi ki hayır çok beklersin-dedi ve jasper ı öptü hayatımdaki en harika gündü Edward arkamdan belime sarıldı carliste geldi
-öncelikle tebrik ederim çocuklar …bildiğiniz gibi bebek bella ya zarar vermeye başlamadan vampir olması gerekiyordu ancak bunun için onu dönüştürmeme gerek yok son kez yaptığım araştırmama göre bebek ona zarar vermeyecek bebek doğarken bella kendiliğinden vampir olacak- buna gerçekten sevinmiştim…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptySalı 07 Eyl. 2010, 15:35

ayh Jacob'ın ne işi vardı kine orda geldi yine ortalığı karıştıracaktı Mad neyse ki Bella araya girdi de sorunsuz halloldu hıhı
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyÇarş. 08 Eyl. 2010, 12:50

okuduğun için çoooookkkkkk teşekkürler

11.BÖLÜM
parti bitti yukarıya odamıza çıktık çok yorulmuştum saatlerce tepinmiş olsak ta alice saçımı makyajımı öyle bir yapmıştı ki hiçbir şekilde bozulmamıştı sanki yeni yapılmış gibi duruyordu odamıza çıkarken Edward beni kucağına aldı ve kapıdan içeri girdik odaya girer girmez o kadar şaşırmıştım ki tüm oda değişmişti kocaman beyaz bir yatak vardı çok güzel ve sevimli bir beşik hemen yanında duruyordu pembe tülleri vardı etrafında çıngıraklar asılıydı birkaç küçük dolapta vardı benim eşyalarım buradaydı Edward ın eşyaları da yeni mobilyalar yani çok güzel görünüyordu Edward a baktım güldü o en sevdiğim gülümsemesiyle
-umarım beğenirsiniz bayan cullen-beni hafifçe yere bıraktı ona sarıldım çok sıkı sarıldım o kadar mutluydum ki
-bella gerek olmasa da nefes alamıyorum-ikimizde güldük
-sanırım artık şu yüzümdeki boyaları silip şu hiç bozulmayacakmış gibi yapılan saçı bozmam lazım –
-bu zor olacak –diyip gülümsedi
-sanırım yardıma ihtiyacım olacak-gülümseyerek
-o zaman sevgili karıma yardım edeyim ama alice beni de senin kadar zor bir duruma soktu –dedi saçlarını işaret ederek saçlarına dokundum kaskatıydı
-aman tanrım-dedim gülerek
-evde ne kadar jöle varsa kafama boşalttı –
-benim saçıma da bütün spreyleri sıktı –
-o zaman ben önce bir duş alayım sonra senin saçındaki şu yüz binlerce tokayı çıkaralım
-peki bay cullen –dedim ve dudaklarına yapıştım o kadar güzeldi ki o zaten benimdi artık kanıtı vardı onu kimseye vermeyecektim hiç kimseye yakında sonsuza kadar birlikte olacaktık
(Edward tan)
birden dudaklarıma yapıştı o kadar güzeldi ki o zaten benimdi sadece benim meleğim yakında sonsuza kadar birlikte olacaktık onu benden kimse alamazdı ama alice gerçekten bizi öyle hazırlamıştı ki sanki sonsuza kadar böyle kalabilirdik ayrıldık yanağından öptüm ve banyoya doğru gittim
(bella dan)
ayrıldık yanağıma bir öpücük kondurdu ve banyoya doğru gitti bende gelinliğimi çıkarıp astım ve altıma bir şort ve askılı bir şey giydim aynanın karşısına oturdum tülü çıkarmaya çalışıyordum ama elimi attıkça tel tokalar geliyordu ve o kadar çoktu ki ve her yerdeydi ki çıkaramıyordum
-ah alice ahh-banyodan ses geldi
-ah alice ahh-
-tülümü çıkaramıyorum –hemen yanımda belirdi banyo yapmış kurulanmış ve giyinmişti bile
-dur bakalım prenses-dedi yanıma oturdu sırtımı döndüm
-acırsa söyle-
-tamam-…2 buçuk saat sonra tüm tokaları ve tülü çıkartmıştık
-oh nihayet –dedim arkamı döndüm bembeyaz yatağın üstü bir sürü küçük tokayla doluydu başımda bu kadar toka varken nasıl dik durduğumu merak ettim
-en iyisi hemen banyo yapıp geleyim –dedim dudağına bir öpücük kondurdum ve duşa girdim …kurulanıp giyindikten sonra odaya gittim Edward yatağa uzanmış bana bakıyordu yanına gittim yattım
-gerçekten harika bir düğün oldu-dedim
-evet alice in hakkını vermemiz gerekiyor –odayı bu hale ne zaman getirdin?-
-niye beğenmedin mi?-
-hayır gerçekten harika olmuş-ona sarıldım ve oda bana birden karnımda bir kıpırtı hissettim
-özellikle beşiği beğendik babası-dedim gülerek elini karnıma koydu
-sizi seviyorum …-
-bizde seni…-

12.BÖLÜM
saatlerce birbirimizi izledik artık saat 2 olmuştu ama ben hala uyuyamamıştım
-bella neden uyumuyorsun?-dedi eliyle yanağıma dokunarak
-bilmiyorum hiç uykum yok-
-belki de bu bebeğin etkisidir hani carliste demişti ya bebek doğarken vampir olacakmışsın beklide şimdi belirtileri gösteriyordur-dedi saçlarımı yüzümden çekerek
-belki de öyledir… aslında bunu sevdim uyumama gerek yok tüm gece seni izliyebilirim-
-ben bunu sevmedim o zaman seni uyurken izleyemem-bana sarıldı saçlarına dokundum çok yumuşak ve harika kokuyordu ama hala saç jölesi kokuyordu alice sayesinde
-saçların hala sprey kokuyor –deyince birden güldüm
-ne?-
-seninki de hala jöle kokuyor – bana gülümseyerek yaklaştı dudakları dudaklarıma dokundu üstüme doğru geldi ve birden büyük bir gürültüyle kapı açıldı ödüm patladı bebeğimin de çünkü karnımda kıpırdanmaya başladı gelen ailenin delisi emmet ti Edward birden kalktı
-emmet delirdin mi paparazilere benzedin ne yapıyorsun özel hayata saygı-dedi Edward
-aman ne özel ne özel duyanda bir şey oldu sanar yani biraz daha geç gelseydim bu sefer olacaktı-
-emmett-dedi Edward ona bakarak
-tamam tamam gidiyorum-
-ve…-
-ve özür diliyorum sevgili bay ve bayan cullen oldu mu?-
-oldu-tam çıkacakken
-emmet vampir olduğumda seninle bir rövanş yapmak istiyorum-
-tabiki zevkle-dedi ve gitti Edward yine yanıma uzandı birkaç saat sonra uzakta bir uluma sesi geldi endişeyle gözlerinin içine baktım ses gittikçe yaklaşıyordu korkmuştum bu ses bana jake i hatırlatıyordu aşağıdan bir gürültü koptu Edward bana sıkıca sarıldı öptü ve
-hemen gelirim –deyip aşağıya indi
ayağa kalktım birden arkamda bir sıcaklık hissettim arkamı dönemeden bir şey beni belimden kavradı ve eliyle ağzımı kapattı …

:<<: :<<:
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyÇarş. 08 Eyl. 2010, 14:33

amanıııın ne oluyor yhaaa affraid
ne demek canım güzel yazıyorsun haliyle okuyorum hıhı ayrıca okunmayınca nasıl demoralize olunduğunu da bilirim Wink
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyCuma 10 Eyl. 2010, 17:15

bir bölüm dahaaa nolur lütfen hatta bir bölüm yetmez 5 bölüm olsun nolur ben kaç gündür giremiom anneannem vefat ettide moralim çok bozuk 5 bölüm koy birazdaha iyi olim ama istersen 200 bölüm koy asla çok iyi olamıcam k.b
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyCuma 10 Eyl. 2010, 17:34

edward bella and renesme demiş ki:
bir bölüm dahaaa nolur lütfen hatta bir bölüm yetmez 5 bölüm olsun nolur ben kaç gündür giremiom anneannem vefat ettide moralim çok bozuk 5 bölüm koy birazdaha iyi olim ama istersen 200 bölüm koy asla çok iyi olamıcam k.b
canım başın sağ olsun ağla
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 12 Eyl. 2010, 21:39

bana soruyorsan ben kafama estiğinde koyuyorum utan
ama duygu koyar mı bilmiyorum(adını yanlış hatırladıysam çok ama çok özür dilerim)
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 12 Eyl. 2010, 21:48

ben kendi hikayemin bölümlerini koyabiliyorum onunkinin bölümleri bende yok canım Razz
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 17:25

yaa dewamı ne zaman lütfen koyun yalvarırım
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 20:09

hakketten yha devamı nerede Rolling Eyes
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 18:43

13.BÖLÜM
beni alıp koşmaya başladı bu jacob tı
-bella beni seçmeliydin sana söylemiştim mutlu olmanı istiyorum ama sensiz duramıyorum nefes alamıyorum-konuşurken hem de koşuyordu bağırmak istiyordum ama eliyle ağzımı öyle sıkı kapatmıştı ki korkuyordum ve kendimi tutamadım ağlıyordum
-merak etme karnındaki o canavardan yakında kurtulacaksın ve bizim bebeğimiz olacak –deyip beni öpmeye çalışı ama başımı çevirdim hüngür hüngür ağlıyordum koştu koştu… sonunda bir yere geldik bir ev vardı burada biri yaşıyordu kapıyı biri açtı beni yere bıraktı sonunda konuşabilecektim ağzımı açar açmaz
-benden uzak dur jacob senden nefret ediyorum ben, geri götür-
-biliyorum bella o kan emicinin bana bir şey yapmasından korktuğun için böyle diyorsun-
-sen delirmişsin benden ve bebeğimden uzak dur!!!-
-merak etme yakında ondan kurtulacaksın aşkım ve o bizi burada bulamaz bu benim kuzenim Taylor o yarı vampir onun kokusu yüzünden bizi bulamayacaklar güvendeyiz –dedi bana sarılmak için yaklaştı ama onu ittim
-uzak dur benden köpek!-
-bella neden böyle yapıyorsun-
-beni geri götür diyorum sana !seni sevmiyorum !sakın bana dokunma !-artık bana bağırmaya başladı
-bella! Artık sabrımı taşıtıyorsun ya susup benimle olmayı kabul edersin yada o karnındaki canavarı öldürürüm anladın mı beni !!!-korkuyordum hem de çok ama çok bebeğim karnımda kıpırdanmaya başlamıştı karnıma tekme attığını hissediyordum
(rosalie den )
herkes aşağı indi bende bella nın yanına çıkmak için yukarı çıktım aman tanrım!!!!bella yoktu cam açıktı koşarak aşağıya indim
-edward! Bella yok!-
-ne?!!-hemen koşarak yukarı çıktı jacob ın kokusunu alabiliyordum eminim herkes alıyordu
(Edward tan )
o iğrenç köpek kokusunu alabiliyordum bu o köpekçikti bella mı almıştı…götürmüştü…hemen alice in yanına koştum
- Edward tek bildiğim bella isteyerek gitmedi –hemen yola çıktık gerekirse her taşın altına her yere bakacaktım eminim bella m şimdi çok korkuyordur ya o köpek bebeğimize bir şey yapmaya kalkışırsa onu bu sefer öldürürüm her yeri aramak için yola çıktık …

14.BÖLÜM
(bella dan)
bebeğimin karnımda kıpırdandığını hissediyordum tekme atıyordu
-şşş merak etme bebeğim baban bizi kurtaracak –dedim karnımı sıvazlayarak jacob bana yemek getirmeye gitmişti karnıma ovalıyordum içeri girdi
-ah biliyorum o yaratık sana zarar veriyor merak etme yakında ondan kurtulacaksın –dedi karnıma sertçe dokunarak
-uzak dur bizden! sakın bir daha dokunma! o benim bebeğim! Senden nefret ediyorum!-sanki ona hiçbir şey dememiş gibi tepsideki yemekten bir çatal uzattı
-hadi bir şeyler ye meleğim-dedi
-yemeyeceğim! Git! beni rahat bırak! –
-ama eğer yemezsen o yaratık aç kalmış olur değil mi?-bunu kullanıyordu ondan nefret ediyordum ama haklıydı da eğer yemesem bebeğim aç kalacaktı zorla yedim akşam olmuştu odadaki yatağa uzandım dizlerimi karnıma çektim ve arkamda bir sıcaklık hissettim bana arkamdan sarılmıştı
-sana benden uzak dur dedim köpek!!!!-birden beni sıkmaya başladı
-bende sana ya susup benimle ol ya da o küçük canavarı öldürürüm dedim-deyip beni daha da sıktı
-canımı acıtıyorsun!-yavaşça serbest bıraktı
-ee kararın nedir –eli karnımdaydı ya bebeğime bir şey yaparsa ne yapardım ben
-tamam –dedim ağlayarak isteksizce ona dönüp sarıldım birkaç saat sonra uyumuştu bende ondan uzaklaşıp arkamı döndüm eğer kaçmaya kalkarsam beni bulurdu bana değil ama bebeğime zarar verirdi bunu göze alamazdım bebeğim tekme atmaya başlamıştı beklide bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordur tekrar ağlamaya başladım bu sırada jacob uyandı elini yanağıma koydu
dayanamıyorum bella senin üzülmene dayanamıyorum ama sensiz nefes alamıyorum nolursun artık ağlama seni geri götüremem –
-jacob ne olursun beni geri götür ne olursun …lütfen beni azıcık sevdiysen geri götür…-
-yapamam…-dedi üzerime doğru geldi
-yapma jake lütfen yapma … -
-bak!artık sadece bana aitsin o karnındaki şeytandan da yakında kurtulacağım ve sen yine benim olacaksın sade3ce benim mutlu olacağız!!!anlıyor musun?!!! Seni seviyorum çok ama çokk!!! Neden bunu anlamıyorsun?!!!-odadan çıktı ve kapıyı kilitledi başımı bacaklarımın arasına alıp ağlamaya devam ettim bebeğim sürekli karnımda kıpırdanıyor tekme atıyordu birden cam kırıldı içeri biri girdi bu edward tı
-edward!!!!-Edward bana sarıldı
-meleğim iyi misin? O san bir şey yaptı mı?-
-gidelim ne olur gidelim-hemen beni kucağına aldı büyük eve gittik biz çıkarken bir kapı sesi duymuştum ama artık umrumda değildi beni kurtarmıştı yukarı çıktık beni kucağına alıp yatağa yatırdı tam kalkacakken kolundan tuttum
-gitme nolur beni bırakma –
-hemen geliyorum söz-dedi dolaptan bir battaniye aldı üstümü örttü yanıma uzandı bana sarıldıkça onun beni nasıl tehdit ettiği aklıma geliyordu
-yapma!-dedim istemsizce bağırdım
-neyin var bella-
-edward o beni tehdit etti ya benimle kalmayı kabul edersin ya da bebeği öldürürüm dedi –
-şşş geçti tamam mı geçti –sonra birden karnımda bir sıcaklık hissettim Edward
-kan kokuyor –dedi karnıma baktım kanıyordu karnımdan kan akıyordu sadece
–bebeğim…- diyebilmiştim…

okuyan arkadaşlara teşekkürlerimle
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 21:04

amaneeen noluyor yhaaaaaaaa affraid bak çok heyecanlandım şimdi lütfen yeni bölümü geciktirme ağla
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 11:21

ya yeni bölüm ne zaman nolur hemen koy her gün 1 bölüm koysana nolur bak bu gün 1 bölüm koy yarın 1 bölüm noluurr yalvarırımmm
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 19:40

15.BÖLÜM
Edward ın gözleri kocaman olmuştu bir şey hissetmiyordum ama karnımdan şakır şakır kan akmaya devam ediyordu beni hemen kucağına aldı carliste ın muayenehane götürdü sedyeye yatırdı
-merak etme aşkım hemen geliyorum –dedi çok telaşlı görünüyordu ağlamaya başladım çünkü bebeğime bir şey olmasından korkuyordum alice geldi
-tamam bella sakin ol-herkes bana sakin ol diyordu ama herkes en az benim kadar telaşlıydı ama çok korkuyordum carliste geldi
-sakin ol kızım dur bir bakalım –edward yanıma geldi elimi tuttu
-geçecek bella geçecek–
-edward lütfen ölmesin…-canım acımıyordu kalbim acıyordu hepsi onun yüzünden olmuştu jacob bu isimden nefret ediyordum! ondan nefret ediyordum!
-tamam bella bir sorun yok korkma kanı durdurdum sadece bir daha korkmak heyecanlanmak gibi faktörler yapmaman gerekiyor-içim çok rahatlamıştı
-peki carliste teşekkür ederim
-önemli değil …bella bu olay hamileliğinin uzamasına neden olacak –
-uzaması derken ne kadar bir uzamak ?-
-bilemiyorum normalde bildiğin gibi 9 aydı şimdi 1 veya 1buçuk yıl kadar –
-ne?...aman tanrım iyide ben bir ya da bir buçuk yıl kadar nasıl heyecan hissetmeyeyim?-
-o sadece 1 -2 hafta için geçerli yine aynı olaya neden olursa bebeği kaybedebiliriz-
-tamam…anladım –dedim edward ın koluna girdim oturma odasına geçtik o sırada yine bir uluma sesi geldi edward a baktım kehribar rengi gözlerinin içine
-korkma –dedi kanepeye oturduk kucağına doğru uzandım televizyon izlemeye başladık eğlenceli bir program bulduk o sırada emmet ve rose bir şeyler konuşuyor alice ve jasper birlikte kitap okuyor esme ve carliste de oturuyordu uluma sesi yaklaştı birden kapı açıldı içeri jacob girdi endişeleniyordum edward ın arkasına geçtim emmet jasper ve carliste birden üstüne atladılar onlardan kurtulmayı başardı artık korkmaya başlamıştım alice rose ve esme yanıma geldiler edward üstüne atladı edwardı duvara fırlattı alice rose ve esme benim önümde ve yanlarımda bir duvar oluşturmuş gibi duruyorlardı edward tekrar üstüne atladı evde ne kadar vazo varsa kırılmıştı edward onu camdan dışarı fırlattı geri geldi jasper emmet ve edward hep birlikte üstüne atladılar bu sırada yine karnımdan kan gelmeye başladı rose alice ve esme benimle ilgileniyorlardı birden bağırdım
-senden nefret ediyorum !!!git buradan jacob!!! Senin yüzünden bebeğim ölecek !!!mutlu musun?!!! Mutlu musun?!!!!-derken ağlıyordum birden silkelendi ve herkesi bir yere fırlattı
-sadece seni sevdiğim içindi üzgünüm bella artık senden vazgeçtim lütfen beni affet-
-git buradan jacob şimdi kimseyi affedecek durumda değilim bebeğim ölebilir!-
-peki edward senden de özür dilerim –dedi ve gitti sadece gitmesini istiyordum ondan nefret ediyordum belki pişman olacaktım ama şu anda sadece bebeğimi ve edward ı istiyordum…

16.BÖLÜM
birden tüm vücudumun yanmaya başladığını hissettim esme beni kanepeye yatırdı alice ve rose sürekli
-bella?-
-bella?-
gözlerim kapandı vücudumdaki kanın çekildiğini hissedebiliyordum tüm vücudum parmaklarım bile yanıyordu hiç bu kadar keskin bir acı hissetmemiştim sesleri duyuyordum
-carliste ona ne oluyor ?-
-o vampir oluyor edward-aman tanrım vampir mi? Peki ya kızım ?
edward zor konuşmuştu
-pe…peki ya …bebek?-
-edward umudunu yitirme oğlum …ama açıkçası…-zorla konuşarak
-be…bebeğim…kızım…hayır…edward…-edward elimi tuttu öptü
-merak etme o yaşayacak aşkım sakın korkma-elimi karnıma götürdü
-bak hala seninle-gülümsemeye çalıştım başardım mı bilmiyorum vücudumdaki sıcaklık o acı daha da artıyordu 1 saat …2saat…3saat…4 saat… saatler geçmek bilmiyordu şu anda ölmeyi tercih ederdim saatlerdir edward ellerimi bırakmamıştı bana bestelediği ninniyi söyleyip saçlarımı okşuyordu saatler sonra ninnim dışında ilk defa konuşmuştu
-uyan artık meleğim …seni seviyorum…dayan…-işte o zaman ölmeyi tercih ettiğim için kendimden utandım gücümü toparladım çok zor olmuştu ama başımı ona çevirip çok yavaşça gözlerimi araladım
-me….merak etme…seni duy…duyuyorum…-gülümsediğini ve mutluluğunu gözlerinde gördüm tüm gücümü kullanarak elimle yanağına dokundum ve tekrar gözlerimi kapattım birkaç saat sonra yanma tamamen geçmeye başlamıştı yavaş yavaş vücudum normale dönüyordu önce ayaklarım ellerim ve başımdaki yanma geçti sonra karnıma doğru tüm yanma geçti ve bir noktada birleşip yok oldu gözlerimi açtım edward yanımdaydı
-nasıl hissediyorsun aşkım?-dedi aslında hiç olmadığım kadar iyi hissediyordum
-harika –dedim doğruldum ve edward a sarıldım
-kızımız nasıl –
-merak etme en az senin kadar iyi ama kötü haber hamileliğin daha da uzadı-dedi gülümseyerek
-ben halimden memnunu onu içimde hissetmem daha güzel-dedim gülerek birden herkes içeri doluştu emmet kahkaha atarak geldi
-amanda abisinin hamile kardeşi nasıllarmış bakalım?-dedi gülerek sarıldı bende sarıldım
-ailemize tekrar hoş geldin kardeşim –dedi alice sarılarak alice ve jasper insana yani vampire huzur veriyordu rose ve emmet güldürüyordu esme ve carliste güve veriyordu her şeyim vardı artık mutluydum
-avlanmaya gidelim istersen susuzluğun seni rahatsız edecektir-
-hayır aynı hissediyorum-
-iyide sen bir yeni doğansın bunun olması mümkün değil-dedi jasper carliste
-bildiğimiz gibi bella normal değil-
-evet olmaya da niyeti yok –dedi emmet gülerek yine de avlanmaya gittik gerçekten harika bir deneyimdi üstüm başım paramparça olmuştu ve her yerim kan içindeydi
-ay şu halime bak ya –her yerim meydana çıkmıştı elbise yırtık pırtık paramparça olmuştu edward gülerek
-bence böyle güzel oldu –dedi
-sen emmet in yanında fazla kalıyorsun galiba-dedim hafifçe vurarak eve gidiyorduk ki…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 21:26

eve gidiyorlardı ki....ne ayh hep heyecanlı yerinde bırakıyorsun Mad lütfen devam et benimkini yayınlamıyorum bari sen yayınla da onu okuyayım lüüütfeeeen sevgi

Bella Jacob'ı Seçseydi..
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» bella's lullaby (bella'nın ninnisi) hikayesi..
» eclipse(rosalie ve bella'nın sahnesi) not:bella cullenlerde kalmaktadır ve gece odasına rosalie girer ve konuşurlar...
» Filmden resimler
» Anne Bella
» Edward- Bella