Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bella Jacob'ı Seçseydi..

+5
edward bella and renesmee
yeşim zanbakçı
mrv rkn
edward bella and renesme
renesmee_bella cullen
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

Paylaşım Gücü : 2687
Tür : Vampir
Lakap : Soldier Blood,Soblood XD

Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 09 Ekim 2010, 07:36

Michelle mi haoumm Suspect bak şimdiden tutmadı onu gözüm hıhı
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Paylaşım Gücü : 84
Lakap : edward-bells-renesme-alice-emment.Cullen family

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 09 Ekim 2010, 11:06

vay vay vay güzelll evet yeni bölüüüm hemde bir iki tana tamam senin için üç olsun =)
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Left_bar_bleue1/3Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (1/3)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 09 Ekim 2010, 13:18

yaa yeni bölüm yeni bölüm (bu arada yeni hikaye ne zaman gelcek ) ikisinide geciktirmeee nolur
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Paylaşım Gücü : 273
Lakap : beyaz cadı-vampir kız

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 09 Ekim 2010, 19:08

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yeni hikayem !!!!!!
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Left_bar_bleue0/0Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPaz 10 Ekim 2010, 09:28

36.BÖLÜM
(bella dan)
-edward ben bundan sonra hep mi böyle daha sık ve daha fazla susayacağım?-
-hayır bebeğim sadece biraz daha birkaç hafta daha –alice geldi
-yeni görüşüme göre adı Michelle ve 3-4 saat içinde burada olur demiştim bundan emin değilim artık hiç bir şey göremiyorum –
-Ness orada yalnız değil deil mi?-
-merak etme jake yanında –içim rahatlamıştı şu Voltri Michelle ya kızıma bir şey yaparsa niyetini hiç bilmiyoruz ama ben onun annesiyim oda beni kızım onu korumak zorundayım Edward endişemi fark etmişti
-merak etme meleğim kimse ne sana ne den kızımıza dokunamaz –onun yanında kendimi kimsenin yanında hissetmediğim kadar güvende hissediyorum o benim hayatım her şeyim ona sıkıca sarıldım
-seni seviyorum Edward –
-bende meleğim-
(jacob tan)
Bir voltri hem de eğitimli bir voltri bu benden 2 kat güçlü olduğunu gösterir belki daha fazla mademki alice ve Edward ın özellikleri de onun üstündeki etki etmiyor belki de şimdi bile gelebilir nessie yi riske atamadım ve odasına çıktık yanımda daha önce bella ya da yaptığım kurt bilekliğinden vardı bunu nessie için yapmıştım cebimden kutuyu çıkardım
-o ne jake?-
-bunu senin için yaptım-dedim kutuyu açıp bilekliği göstererek
-bunu hiç çıkarma tamam mı?- bella da olduğu gibi diğer elinde edward ın kristal kalpli bileklik vardı –
-tamam …çok güzelmiş teşekkür ederim-dedi bileğine taktım bana sarıldı keşke hemen büyüse…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPaz 10 Ekim 2010, 09:39

vaaay artık simge haline geldi şu kurt ve elmas kalpli bileklikler hıhı
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPaz 10 Ekim 2010, 17:09

güzelll yeni bölüm ve yeni hikayeyi imdi okuycam
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPtsi 11 Ekim 2010, 15:10

yeni bölüüüm lütfenn =)
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptySalı 12 Ekim 2010, 18:22

yaaa yeni bölüm ne zaman
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptySalı 12 Ekim 2010, 22:55

37.BÖLÜM
(bella dan)
ancak 5 tane boz ayı 2 geyik avlayarak doyabilmiştim üstüm başım mahvolmuştu…yine
-edward !artık şu düzgün avlanmayı bana öğret! Şu halime bir bak !-dedim somurtarak bu halim hoşuna gidiyordu bu yüzden bana kendi avlanma yöntemini anlatmıyordu o avlanırken çok rahattı bitirdiğinde ise ne bi damla kan bulabilirdiniz ne de üstü başı dağılırdı ama ben her yerim kan içinde kalıyordu ve bütün elbisem paramparça oluyordu
-bence böyle daha güzel görünüyorsun –dedi kahkaha atarak yırtılmış bulüzümün parçalarını bağlayarak birleştirdi
-yeni trend-
-hah yeni trendmiş –dedim elimi bağladım dudağımı sarkıttım yanıma geldi kucağına aldı
-amanda aman benim bella m bana küsmüş mü?-dedi gülerek
-edward…dedim- gülerek
-artık eve gidelim kızımı özledim-
-peki bayan cullen-eve doğru koşmaya başladı
(rosalie den)
bella yı artık kıskanmayı bırakmıştım ama renesmee bana hiç olmayacak çocuğumu hatırlatıyordu bu yüzden ondan uzak durmaya çalışıyordum ona karşı içimde bir soğukluk vardı avlandıktan sonra bir kayanın üstüne oturmuş uzaktan edward ile bella yı izliyordum ne kadar da mutluydular hemde bir çocukları vardı gerçek bir aile …emmet arkamdan geldi sarıldı
-evet ben doydum sen?-dedim elinden öperek
-bende…eve gidelim istersen-dedi
-biraz ormanda kalsak hem değişiklik olurdu-
-peki sen nasıl istersen –dedi yanağımdan öperek sonra karşıma geçip oturdu hayatında ilk defa ciddileşti bu iyiye işaret değildi
-rose…ciddi olmamım sana garip geldiğinin farkındayım ama seninle konuşmam gerekiyor renesmee …ondan uzak durduğunun farkındayım… çocuğumuzun olmaması bir sorun hem de çok büyük bir sorun …seni ne kadar üzdüğünün farkındayım …emin ol ki seni üzdüğü kadar beni de üzüyor …ama bu hayatımızın bir parçası…bunu carliste a defalarca sordum ve her seferinde imkansızlığını bir defa daha anlattı…senden istediğim eğer bu bana karşı hislerinde bir değişiklik yapıyorsa lütfen – sözünü kestim
-emmet!bunu nasıl düşünürsün?!-bu beni gerçekten kırmıştı bunu nasıl düşünürdü hemen yerimden kalkıp yürümeye başladım yanımdan geldi o bunu demek istemediğini falan anlatıyordu ama onu dinlemiyordum kolumdan tuttu beni kendine çevirdi
-rose …sadece bunu önce ben bilmek isterim- dedi
-böyle bir şey yok emmet! İster bu olsun ister başka bir sorun sana karşı duygularımın değişeceğini düşünme beni çok kırdın…eğer böyle bir şey olmuşsa bir sorun var demektir-bana sarıldı gerçekten ondan asla vazgeçmezdim tamam onu sevdiğimi pek belli ademiyor olabilirim ama sadece anormal bir durum ona karşı aşkımı etkileyebilir
-seni seviyorum rose-
-bende-…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 13 Ekim 2010, 10:51

eh 5 boz ayı ve 2 geyikle de doy bir zahmet Bella hıhı
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 13 Ekim 2010, 13:03

bencedee ve süper olmuuuş bayıldımm yeni bölüüm lütfen
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPerş. 14 Ekim 2010, 18:12

38.BÖLÜM
eve geldiğimizde alice çoktan evde olmuştu bile renesmee ile oynuyorlardı
-selam alice renesmee meleğim-dedim hemen arkasını döndü beni görünce üstüme atladı
-anneciğim!-
-kızım…nasılsın jake nerede?-
-iyiyim jake gitti birazdan gelir ama oynarken üstüne meyve suyu döküldü üstünü değiştirip gelecek-
-tamam canım –edward geldi
-merhaba nessie nasılsın meleğim-
-çok iyiyim babacığım –o sırada rosalie geldi bize baktı ve sert adımlarla odalarına çıktı
-anneciğim ben acıktım bana kek yapar mısın?-
-tamam kızım –deyip onu öptüm
(renesmee den)
annem ve babam mutfağa gidince bende rosalie halamın yanına çıktım odalarının önüne geldim ve kapıyı çaldım kapı açıldı
-ne var?- dedi sert bir sesle
-halacım seninle biraz konuşabilir miyiz?-yüzü yumuşar gibi oldu içeriye girdim koltuğa oturdum
-evet dinliyorum-
-halacığım ben seni çok seviyorum ama sen neden benden nefret ediyordun?-duraksadı yüzü iyice yumuşadı kalkıp bana sarıldı bu beni mutlu etmişti
-seni çok seviyorum Ness tabiki seviyorum ama sen bana hiç olmayacak bebeğimi hatırlatıyordun bu beni üzüyor …durumumu biliyordun vampirlerin çocukları olmaz- böyle konuşması beni gerçekten üzmüştü
-üzgünüm halacığım…bunu isteyerek yapmıyorum madem öyle o zaman bende senin yanında kalmam böylece üzülmesin olur mu?-
-hayır hayır sen hep ortalarda ol ki seni sevdiğimi sana gösterebileyim – dedi gülümseyerek onu öptüm sonra aşağıya indim aşağıda herkes telaş içindeydi annem beni görünce hemen
-renesmee!-diye bağırıp beni kucağına aldı ve babamın yanına gitti babam ikimize de sarıldı
-anneciğim ne oluyor?-
-şşş korkma bir şey yok meleğim ama bizim yanımızdan ayrılma –alice halam konuştu
-1 günümüz var-dedem:
-dediği gibi panik yapmayın niyetini bilmiyoruz-korkmuştum jake koşarak geldi rose halamda aşağıya indi anneme ve babama sıkıca sarıldım…

edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPerş. 14 Ekim 2010, 18:31

way süper yenii bölüm lütfen yalvarırımmmm nolur laa
mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPerş. 14 Ekim 2010, 18:39

aboooo ne oluyor yha yine karıştı ortalık :zz:
yeşim zanbakçı
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye

Paylaşım Gücü : 24

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyCuma 15 Ekim 2010, 07:44

çok çok güzel bayıldım çok sağol
yeşim zanbakçı
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye

Paylaşım Gücü : 24

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyCuma 15 Ekim 2010, 08:08

ya devamı lütfen çok güzel:)
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyCuma 15 Ekim 2010, 16:15

hadi kızz devam devam çook güzel bir hikayeee nolur devam et
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 16 Ekim 2010, 04:18

39. BÖLÜM
(Michelle den)
yakında yıllardır hayaliyle yaşadığım vampirimin yanında olacaktım …EDWARD CULLEN… bu tür varlıkların farkında olmak herkese bir gerekçedir zaten onun yıllardır farkındayım tam 60 yıldır şu anda bile varlığımdan haberdar olmayan yakışıklı vampirim ile 60 yıl önce yolda çarpışmıştık o anda her şeyini öğrenmiştim birini isteğim doğrultusunda hareket ettirmek için onu etiketlerim ve biriyle çarpıştığım anda ise tüm bilgileri bana aktarılır ve onun bile unuttuğu şeyleri öğrenirim 1918 yılında carliste cullen tarafından vampire çevirildiğinden tutun en ufak anılarına kadar her şeyi öğrendim bu 60 yıldır Voltri tarafından biliniyorum ama onlar bile bana meydan okuyacak güçte değil…kimse değil…kardeşlerim katrine ve caroline. Katrine sadece gözlerine bakarak insanlara doğruyu söyletebilir caroline ise insanların içindeki tutku ve çağrıları tetikleyebiliyor 1 gün sonra forks a gitmek üzere hazırlanıp yola çıkacağız bu 60 yıl süresince kimse fark etmeden edward ı izledim 3 yıl önce başıma bela olan bir kızla tanıştı isabella swam ve şimdi evliler! Renesmee carlie cullen isimli bir de kızları var ! ama tabiki bunlar bana engel değil güçlerimle kimse yarışamaz şu ansa geleceğimin farkındalar ama daha fazlasını görmelerine izin vermiyorum ne kız kardeşi alice geleceğimi görebilir ne de 215 yıllık hayatımın aşkı edward düşüncelerimi okuyabilir eski bir Voltri olduğum için beni Voltri lerden biri sanacaklar tabiki bunun Voltri olduğum için beni Voltri lerden biri sanacaklar tabiki bunun Voltri nin kulağına gitmesine izin vermem öğrenseler bile tabiki onları güçlerimle durdururum bu yüzden onları (Voltri leri) cullen larla irtibata geçmemeleri için etiketledim böylece edward ı kendime etiketleyerek hayatımın aşkıyla sonsuza kadar mutlu yaşayabileceğim
(bella dan)
odamıza çıktık renesmee aramızda üçümüz yatıyorduk renesmee uyumuştu saçlarıyla oynayarak edward ile konuşuyordum
-edward korkuyorum –bizi saran elini hissettim ikimizi de kendine çekti
-neden aşkım?-
renesmee ye bir şey olmasından korkuyorum-
-ama olmayacak kim olursa olsun ne kadar güçlü olursa olsun –dedi yüzümü okşayarak renesmee babasına dönüp sarıldı güldük renesmee tombik yanaklı kıpkırmızı dudaklı uzun ve kıvrık kirpikli çok tatlı bir bebekti dudaklarını büzüyormuş gibi
bir görüntüsü vardı tam yanaklarını sıkmak isteyeceğinin bir görüntüsü vardı ikisine daha da yaklaştım gözlerimi kapadım ve sabahı beklemeye başladık…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 16 Ekim 2010, 10:53

abooooo ben de güçlü bir Volturi katliam yaratmaya geliyor sandıydım katliam bunun yanından bile geçemezmiş affraid
canım lütfen arayı uzatma yha meraktan çatlayacağım ağla
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPaz 17 Ekim 2010, 07:28

40. BÖLÜM
(edward tan)
bella yattığımızdan beri öylece gözleri kapalı duruyordu
-bella?-gözlerini açtı
-efendim aşkım?-
-bir an uyudun sandım-
-hayır edward ama tanımadığım birisinin kokusunu alıyorum sen de alıyor musun?-hemen kalktım
-ne taraftan geliyor?-
-batıdan –
-tamam renesmee yi giydir aşağı inelim –hemen dudağından öpüp giyinmeye koyuldum bu sırada o da giyindi renesmee yi giydirdi ve aşağı indik beklenen kişi ya da kişiler geliyordu
-bella sen Ness ile burada kal ben diğerlerini çağırayım-
-tamam-dedi endişe ve telaş içinde renesmee kucağında uyuyordu 2 sini öpüp yukarı çıktım carliste ve esme nin odalarının önünde durdum kapıyı çaldım
-kim o-dedi esme
-benim anne –kapı açıldı ona anne dememi çok seviyordu
-edward? Bir şey mi oldu oğlum ?-
-sanırım beklenen misafir geliyor –
-hemen geliyoruz –dedi içeri girdi diğerlerine de haber verdikten sonra aşağı bella mın ve renesmee nin yanına indim
-herkese haber verdim şimdi inerler –dedim yanına oturup sarıldım herkes indi
-neler oluyor –dedi emmet
-geldiler –dedi alice
-gördün mü?-
-sadece bu tarafa geldiğini gördüm uzun siyah saçlı beyaz tenli kırmızı gözlü biri yanında biri sarışın diğeri kahverengi ve renkli röfreli 2 kız daha var kardeş olabilirler-demek ki vejeteryan değiller
-son saydığım tuhaf birine benziyor başkada bir şey göremiyorum ama çok yakınlaştılar-kapı çaldı açtım bu jacob yı kokuyu almış olmalıydı bu jacob tı kokuyu almış olmalıydı bana baktı
-evet –dedim içeri geçti bella ya doğru yöneldi
-uyuyor mu?-
-dedi kucağına almak istiyordu onu özlemişti sonra içeri kristen girdi buraya gelmesi çok olgun bir davranıştı yine de Ness büyümeden onu kıskanması da şu koşullar altında normaldi
(bella dan)
kucağına almak istediğini anlayabiliyordum
-jake…-
-tamam- dedi yanağından öptü Ness kıpırdadı ama uyanmadı kristen içeri girdi
-merhaba bella-
-merhaba kristen hoş geldin –
(Michelle den)
hazırlanıp yola çıkmıştık… birazdan orada olurduk bella edward ı senden öyle bir alacağım ki…bir daha senin adını ağzına almayacak ne senin ne de kızının …bayan cullen…

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPaz 17 Ekim 2010, 11:06

yok yha yok yha sen Bella'yı ne zannettin sen Edward'ı almaya çalışırken boş durmayacak herhalde Mad
canım lütfen en kısa zamanda devamını yaz Razz
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPaz 17 Ekim 2010, 14:59

Yaaa süper yeni bölümü geciktirme ve lütfen bu sefer uzun olsunn nolur geciktirmeden yayınlaa
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye

Paylaşım Gücü : 3

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyPaz 17 Ekim 2010, 15:02

çok güzelmiş okudumda bunun dışında 2hikayeye bittim 1- sokak dansçıları 2-alice and jasper bide bu lütfen yeni bölümü çabuk koy
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptySalı 19 Ekim 2010, 16:27

41.BÖLÜM
(jacob tan)
oturup beklemeye başladık birden telefonum çaldı
-alo?-
-alo?-
-jake ben mia beni hatırladın mı?-
-hey ! evet hatırladım simon amca nın kızı değil mi? Uzun zaman oldu-
-evet çok uzun zaman oldu –dedi gülerek
-ben forks a taşınıyorum yani birkaç günlüğüne yanına gelebilir miyim?bir ev bulmak birkaç günümü alır –
-ah tabiki mia istediğin kadar kalabilirsin mutlu olurum-
-teşekkürler sonra görüşürüz-
-tamam bay bay-telefon kapandı simon amca babamın en yakın arkadaşı mia da benim en yakın arkadaşım küçüklüğünü hatırlıyorum çok tatlı bir çocuktu ve çok güzeldi onu görmeyeli tam 10 yıl oldu o da benim gibi kurt ve onu çok merak ediyorum
-kimmiş?-dedi kristen
-arkadaşım kardeşim sayılır –dedim sarılarak renesmee bella nın kucağında kıpırdandı uyandı
-günaydın anneciğim –battaniyesinden çıkarak bella ya sarıldı
-günaydın kızım-beni gördü
-jake!-dedi kucağıma atladı bir anda yanımda kristen olduğunu unuttum
-merhaba meleğim nasılsın?-
-iyiyim –kristen yanımızdan kalktı
-ah özür dilerim-dedi renesmee dudağını ısırarak
-önemli değil bebeğim ben gidip baksam iyi olacak-
-tamam-
(alice ten)
geldiler gördüm
-geldiler!-herkes toplandı ve otuma odasına geldi bella renesmee yi kucağına alıp sarıldı ve edward ın yanına gitti kapı çaldı…kapıyı esme açtı
-merhaba-dedi Michelle
-hoşgeldiniz içeri geçin lütfen –dedi carliste içeri geldiler herkes oturdu
-eğer sizi korkutup telaşlandırdıysak özür dileriz öncelikle adım Michelle bunlar da kardeşlerim katrine ve caroline sizden bi konuda yardım almaya geldik-
-sizi dinliyoruz-
-vejeteryan olmamız için yardım eder misiniz?-
(edward tan)
evet düşünceleri bundan ibaretti başka bir niyeti yoktu diğerlerinin de öyleydi ama eğitimli olması bana niyetinin bundan ibaret olup olmadığını söylemezdi
-evet yarım eder misiniz?-carliste istemeyerek
-tabiki –dedi gülümsedi
-ah harika –dedi gülümseyerek Michelle de gülümsedi yüzünde meleksi bir ifade vardı güzeldi ama kimse bella m kadar güzel olamaz akşam oldu bella ile odamız çıktık renesmee yi giydirip beşiğine yatırdı yanağından öpüp yanıma geldi
-için rahat mı?-dedim
-pek sayılmaz içimde bir tuhaflık var belki güleceksin ama annelik iç güdülerimdir belki-dedi saçlarımdan öperek güldüm
-hmm aslında olabilir bence-
-ciddi misin? Nerden biliyorsun?-dedi gülerek
-bilmem ki beklide kocalık içgüdülerimdir-ikimizde güldük
-dalga geçme –ikimizde sessiz kahkahalar attık
(Michelle den)
-ha ha hiç bu kadar kolay olacağını tahmin etmemiştim kimsenin üçlerime karşı koyamayacağını biliyoruz ama bu vampirler gerçekten..-
-saf-dedi katrine ve hepimiz kahkaha attık
-yakında sevgili kardeşlerim edward benim emmet caroline ın jasper da katrine in olacak –
(alice ten)
jasper ile odamıza çıkmıştık yatakta oturuyordum arkamdan geldi
-bir şey mi oldu alice?-
-bu şeytan üçgenini hiç sevmedim ve hiç gözüm tutmadı-
-neden?-
-o katrine denen kız sana yiyecekmiş gibi bakıyor-
-alice saçmalama –dedi boynumdan öperek güldü
-ama öyle.bak görürsün-
(rosalie den)
-bir sorun mu var rose?-
-evet var o caroline denen kız sana yiyecekmiş gibi bakıyor –
-yapma ama bebeğim öyle bir şey yok-
-görürüz bu kızlar başımıza iş açacak-
(bella dan)
edward-
-efendim-
-şu Michelle i gözüm hiç tutmadı dana yiyecekmiş gibi bakıyor –
-bella saçmalama benim için senden başka kimse önemli değil tabi kızımızda var-gerçekten bu kızları hiç sevmemiştim umarım başımıza bir iş açmazlar …

mrv rkn
Süper Mod.| Çevirmen
Süper Mod.| Çevirmen
mrv rkn

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptySalı 19 Ekim 2010, 16:45

amanıııın Cullen erkeklerini İtilaf devletlerinin Osmanlı'yı paylaştıkları gibi paylaştılar geriye de bir tek Carlisle'ı bıraktılar affraid ama ben fena yaparım onları Mad
canım lütfen yeni bölümü geciktirme meraktan ölüyorum Razz bir de unutmaya başlıyorum bölümleri utan
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptySalı 19 Ekim 2010, 17:46

teşekkürler geciktirmem canım merak etme Very Happy
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyÇarş. 20 Ekim 2010, 18:53

yaa süper yeni bölümleri heyecan ve merakla bekliyorumm lütfen çabuk ol yeni BÖLÜMLERİkoy nolur BÖLÜMLERİ çok merak ediyorum (bu arada bella alice rose haklısınız yiyecekler eşlerinizi dikkat edinnnn ) =)
edward bella and renesme
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
edward bella and renesme

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptyC.tesi 23 Ekim 2010, 17:28

yaaa süper yeni bölüüüm lütfen nolur yaa lütfen çoook merak ediyorum
renesmee_bella cullen
New Moon | Aktif Hayran
New Moon | Aktif Hayran

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Bella Jacob'ı Seçseydi..   Bella Jacob'ı Seçseydi.. - Sayfa 4 EmptySalı 26 Ekim 2010, 05:13

42.BÖLÜM
(mia dan))
harika bir haberdi bu …jacob…hayallerimin prensi babam billy amcanın en yakın arkadaşıydı doğal olarak jake te benim onu 10 yıldır göremiyordum ve ona çocukluğumdan beri çok özel kimseye hissetmediğim hislerle bağlıydım
(Michelle den)
-artık beklemek istemiyorum ! harekete geçmeliyiz!-
-palanın nedir?-sırıttım
-planım önce o bella dan ve kızından kurtulmak –
-hmm iyi bir plan peki etiketleyecek misin?-
-ona karşı etiketlerim işlemiyor!ve o kızına! Ama bu bana pes ettiremez!hıh benden güçlü değil! Kimse değil! Onu tehtid edeceğim eğer kabul etmese kızını gözlerinin önünde paramparça ederim!-
dışarı çıktım bella denen o kadın koridordaydı yanına gittim
-merhaba bella-dedim sırıtarak
-ne istiyorsun?-
-aa ama beni üzüyorsun bu kadar mı düşmanız yani-
-ne istiyorsun dedim sana-ellerimi bağladım
-edward ı tabiki-bir süre öylece kaldı
-ne! Ne diyorsun sen-dedi bağırarak
-beni duydun şimdi beni dinle kızını da alıp buradan gidiyorsun derhal yoksa- -sözümü kesti
-yoksa ne-
-yoksa…kızını gözlerinin önünde canlı canlı parçalara ayırırım-donup kaldı
-şaka yapmıyorum!...İSABELLA…-dedim sertçe
-kızını parçalarım daha önce yapmadığım bir şey değil anladın mı?!-
-e…vet-
-güzel-
(bella dan)
ne yapacağımı şaşırmıştım hemen odaya döndüm yanıma biraz eşya aldım renesmee yi uyuduğu yataktan aldım battaniyesine sarıp hazırladım ve orda bırakıp aşağı indim edward ı buldum ve sıkıca sarıldım ne olduğunu anlamamıştı ama oda bana sarıldı
-bella neler oluyor?-
-hiç bir şey-bana sarıldı onu doyasıya öptüm yinede doyamadım tabiki
-ben ….banyoya giriyorum-
-tamam canım ben buradayım-hemen nessie yi aldım ve arabaya bindim uzaklaşmaya başladım edward ın arkamdan geldiğini gördüm daha da hızlandım nessie oyundı korkmuş görünüyordu
-anne ne oluyor?-!-dedi korkarak
-gidiyoruz kızım- korkmuştu ve ağlamaya başladı
-Ness ağlama lütfen!-
-anne bak babam geliyor dur lütfen-
-kızım lütfen her şeyi anlatacağım –edward koşabildiği kadar hızlı koşuyordu
-BELLA LÜTFEN DUR!-ve arabaya yetişip arabanın önüne atladı durmak zorunda kaldım edward hemen kapıyı açtı ağlıyordum renesmee de öyle
-bella ne yapıyorsun sen ?!!!ne oluyor!?-bana sarıldı renesmee yi de aldı
-Michelle beni tehdit etti ! senden ayrılmam için!-
-tamam…canım geçti bella-dedi ve eve döndük…

Bella Jacob'ı Seçseydi..
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» bella's lullaby (bella'nın ninnisi) hikayesi..
» eclipse(rosalie ve bella'nın sahnesi) not:bella cullenlerde kalmaktadır ve gece odasına rosalie girer ve konuşurlar...
» Filmden resimler
» Anne Bella
» Edward- Bella