Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Aileye Hoşgeldiniz
Twilight Efsanesiyle ilgili herşey burada

Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? 212
Giriş yapın yada Üye olun
Böylece resimleri, Videoları ve linkleri görebilirsiniz.
Twilightfan_ TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilightfan_ TR

Alacakaranlık Efsanesi İle İlgili Herşey. Filmler, kitaplar, oyuncular hakkında en güncel konular ve çok daha fazlası...

AnasayfaHoşgeldinizAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ?

4 posters
YazarMesaj
BeLLaCuLLen
Twilight | Yeni üye
Twilight | Yeni üye
BeLLaCuLLen

Paylaşım Gücü : 41
Lakap : Vamprella

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? Left_bar_bleue0/0Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? Empty_bar_bleue  (0/0)

Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? Empty
MesajKonu: Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ?   Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? EmptyCuma 12 Mart 2010, 14:37

BeLLa: Sonsuza sonsuza ve sonsuza kadar..
Edward: Sen öyle san seri bitti bile kızım uyan uyan artık

Edward: bella senden önce hayatım tıpkı aysız bir gece gibiydi.Çok karanlık ama yıldızlar vardı sebepler... Ve sen, gökyüzüme bir meteor gibi girdin. Vr bir nda her şey yanmaya başladı parlaklık vardı güzellik vardı.Sen gittiğinde ve meteor ufka düştüğünde her şey simsiyah oldu.Hiçbir şey değişmedi ama ışık yüzünden gözüm kör olmuştu.Artık yıldızları da göremiyordum.Ve artık hiçbir şeyin önemi yoktu.
BeLLa:Steph biz senle ne konuşmuştuk bak bu çocuğun psikolojik sorunları var..

BeLLa: Jacob'uda seviyorum ama senide seviyorum sen daha baskınsın valla seni seçtim gitti yaa.
Edward:Yürü git kızım yaa hayatımı senle mi yakcam ben ? O mu bu mu o mu bu mu töbe yarabbim

BeLLa:Üç şeyden kesinlikle emindim.Birincisi,Edward kesinlikle bir vampirdi.İkincisi,onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bir vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü,ona koşulsuz ve geri dönülemez biçimde aşıktım.
Edward: Olmadı kees baskın olduumu unuttun..!

BeLLa:Edward .. biz bir filmde oynuyormuşuz meğersem.. yani böyle bi aşk yok aslında
Edward:He ya bende çok şaşırdım.. Kader böyleymiş iste boşuna Forbidden Love Forbidden Love diyerek kazanmadık o kadar parayı..

Edward:BeLLa sana yeni bir beste yaptım
BeLLa: Hadi ya geçen Weitz piyanonun kırıldığını söylemişti :S ?
Edward:...

BeLLa: Edward bırak artık klasik takılmayı olum biraz rap dinle ne biliyim pop dinle gecelere akalım ?
Edward : Demi yaa suç yazarda valla neymiş Claire The Lune miydi neydi töbee.. Bak burda Duman var haydi geç içelim felan

BeLLa: Edward buraya gidelimmee surayada gideleem ?
Edward: Yeter lan yeter bendede sabır kalmadı yeter yaa !

Edward: Ben diğer erkekler gibi değilim
BeLLa: Evet çünkü ben diğer erkeklerin hiç camdan girme ağaçda dolaştırma felan gibi acayip fantazilerinin olduğunu sanmıyorum..

Reneesme : Baba bana pembe elbise almaya gidelim mee ?
Edward : Gidelim tabi yavrum pembede alalım morda alalım ! Töbe yarabbi bende sabır kalır mı ama ? Eşşek kadar oldun boyumu geçtin bee kır dizini otur aşşaa !

BeLLa: Alice bu bi filmmiş biliyomusun? Aslında herşey filmden itibarenmiş
Alice: Günaydın be BeLLa farketmedin mi 2 3 gün çekim yapıyolar sonra ruhlarımızı burda bırakıyolar ışıkları kapatıp çekip gidiyolar bizi düşünen var mı yaa böhöö

Rosalie : Yani ben şimdi aslında güzel değil miyim tanrıçalar kadar böhö ?
Weitz : Değilsin tabi manyak ne sandın ?
Emmett : OoOo banane yaa !

Edward : BeLLa çocuklarımızın kafaları neden kurt formunda ?
BeLLa : Eee şey Edward dedim madem film bi zararı çıkmaz dedim ya şey ya..
Edward : Yeni aktörlük denemelerimden kalan bi kaç parça var ya.. şöyle yapıyolardı.. Yalaan söylüyorsun ... Şrak !

BeLLa : Edward beni bırakma çok korkuyorum
Edward : BeKle hayatım seni kurtarıcam şu set ışıkları şuralarda bir yerde olacaktı ... aah! ayağım hay senin...

Stephenie : Şimdi Edward BeLLa'ya yaklasırken tam böyle ısıklar falan kapancak gülümsemeyin ciddi olun
BeLLa : Hadi ben hazırım
Weitz : 1 2 3 Kayııt
Yaklaşılır..
Edward : Puhahahah kesin yaa huahahhah ay kriz geldi puhahah

Hepsi benim yapımımdır beğenmeniz dileğiyle belki devam ederim :yuhaha:
http://teamtwilight.twilight-vampire.com/forum.htm
Catherine
Yönetici
Yönetici
Catherine

Paylaşım Gücü : 2156
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:
Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? Left_bar_bleue0/0Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ?   Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? EmptyC.tesi 13 Mart 2010, 14:52

süper yaa hıhı sağol tşk
mina~*
Moderatör
Moderatör
mina~*

Paylaşım Gücü : 277
Tür : Vampir

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ?   Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? EmptyPaz 14 Mart 2010, 13:06

koptum süperdi yaa sağol canım +1
seyhan
Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
seyhan

Paylaşım Gücü : 405
Lakap : Taylorfan

Kişi sayfası
Yönetimden Alınan Uyarı:

MesajKonu: Geri: Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ?   Edward ve BeLLa filmde oynadıklarını anlarlarsa ne olur xD ? EmptyPtsi 15 Mart 2010, 15:10

süper süper süper ...

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Filmde Bella'nın vampir olmak istemesinin tek nedeni Edward değilmi?
» Edward'ın Bella'nın Öldüğü Haberini Aldığı An (Edward Gözünden)
» Jackson filmde edward'ın çok olduğunu söyledi :))
» Filmde Jacob’ın Edward’a “Senden Daha Seksiyim” Dediği Sahneyi Çekmek Nasıldı?
» Edward- Bella